Reklama

Polykání spermatu

Default User Image
Jana Pavel (So, 4. 11. 2023 - 17:11)

z toho bych nic nedělal najdeš tu pravou. delší vztah rada to pro tebe uděla. taky zasloužit ne vyžadovat sex sex ženu omrzí . mladí kluk. mladé slečny se nebudou chovat jako na netu. potřebuji  čas na určíte věci! doporučit něco přes 24,let už po 20ce něco za sebou, ale ne chceme mluvit za všechny děvčata zde! zkus tu Lenku. tím slečnu Lenku nechceme urazit!    

Default User Image
Lenka 19 (Pá, 3. 11. 2023 - 18:11)

jsem holka tak zkusila v 15 .let rychle spolkla. je to mojí součásti! dvanáct zatím. blond rovnátka 147.cm 41.kilo 30B-22-32 míry ráda pokecám když  ozvete sem i dáte kontakt 
 

Anonym (Pá, 17. 11. 2023 - 19:11)

Typická komunikace umělé (ne)inteligence. 

Anonym (Pá, 17. 11. 2023 - 13:11)
Default User Image
Anonym (St, 8. 11. 2023 - 13:11)

Som chalan penis 14 cm dĺžka hrubka neviem presne ako sa meria objem ale ak dám meter okolo penisu po vyrovnani metra je to 13cm po obriezke.Rad poskytnem svoje semeno na prehltnutie.Ženy vravia malý ale hrubý páči sa im môj penis.Ak chceš rád si pred tebou vyhonim a vystriekam sa ti do pusy.Píš!

Anonym (St, 1. 11. 2023 - 15:11)

muže kluk 17 let jasně že jo i dříve to píšu ještě k této otázce jde o slečnu 

Default User Image
Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 19:11)

jak ale mi je 17 a nic

Anonym (St, 1. 11. 2023 - 15:11)

ani nekouřím hned. kluk jsi nezaslouží hned u mne časem třetí sex  a v postel jinde to nezačnu.  to potom kouřím i po podruhé to polykám ani toho není tak moc po druhé.

Default User Image
Eva (So, 4. 11. 2023 - 09:11)

Je potřeba kouřit hned, aby si poznala, jaké má vybavení a je jedno kde ho kouříš a pokud stojí za to, tak klidně pokračovat a nechat se ošukat. Jak asi poznáš, jestli je použitelný dál, nebo už s ním nic nikdy nemít. A když na to jde pěkně tvrdě je nejlepší. 

Default User Image
Eva (Ne, 29. 10. 2023 - 10:10)

S kamarádkama vždy polykáme, to k sexu snad patří jako samozřejmost, nedovedu si představit, kdybych to vyplivla, jak by na to asi ten kluk koukal. 

Default User Image
Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 10:10)

muze kluk 17 let (ja) neco takoveho zazit uz?

Default User Image
Eva (Ne, 29. 10. 2023 - 12:10)

Záleží na tobě a těch co znáš a v 17 už snad není problém a vše je na domluvě a nestydět se. Problém je, pokud narazíš na nějakou co nechce, nejsme všechny stejné a u nás v partě to máme tak, že se neodmítá, nedělají naschvály a nezakazuje. Mám kluka už hodně dlouho a neděláme si problémy s tím, že si odskočíme a nebo je nás víc, je to přece zábava a potěšení, ne úvazek. 

Default User Image
Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 12:10)

no problem je ten, ze hledam, ale nemuzu najit, treba jen na povidani, ale furt nic

Default User Image
Eva (Ne, 29. 10. 2023 - 13:10)

Dnes normální, ale záleží na momentální situaci, já a kamarádky s tím problém nemáme a kluci i holky za námi chodí běžně. Můj kluk a jeho kamarádi taky ne. Většinou se tady ale už dost známe. Můj kluk přivedl představit na jedné zábavě hezkou holku co sbalil. Skvěle jsme se s ní bavili, došlo i na sex a šli jsme i k nám domů, byl víkend, tak pohoda a postel mám hodně velkou. Jinak umí nádherně lízat. V neděli navečer ji potom můj kluk odvedl domů. Už patří do naší party. 

Default User Image
Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 13:10)

kez bych to mohl zazit 

Default User Image
Eva (Ne, 29. 10. 2023 - 15:10)

Pro to ale musíš něco udělat, netvrď mi, že když vyrazíš někam na party nebo jinou zábavu, že se nechytáš. Mi když někam takhle vyrážíme, tak se jdeme pobavit a zábrany nemáme, pokud se nám ovšem vyloženě někdo nelíbí a je nám jedno, jak kdo s kým chodí a my holky tam jdeme hodně na lehko a není problém ho tam mít i při tancování k tomu s kamarádkama chodíme jen na pánské záchody, na dámských je přeplněno a tam je další příležitost. Další příležitost je, že si sednu klukovi na klín, přednostně svému, ale když už nějakou má, tak jinému a má možnost mě to udělat, jen mají potom mokrý klín, ale kdo by to řešil. Skvělé jsou pěnové party nebo aquatica party na seznámení a v plavkách tam fakt nechodíme, to přímo nesnášíme, klukům se líbíme v mokrých tričkách a džínách. Zábava prostě musí být a často se seznámíme i s jinými, kteří si chtějí užívat i sex jako mi. 

Default User Image
jan (So, 6. 1. 2024 - 16:01)

ahoj evo zaučiš mne

Default User Image
Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 16:10)

problém je ten, ze nikam takhle bechodim, jako sportuju ale party jsou mimo mne

Default User Image
Eva (Po, 30. 10. 2023 - 18:10)

A seznámit se při sportování nejde? Tam holky nejsou? Nás se v partě znalo jen pět a postupně se přidávaly další. V busu občas vyprovokuju kluka, nebo i když je jich víc a jen tak nezávazně si s nimi užiju sex někde stranou. Pravda je, že mě kluci normálně neoslovují, asi mají strach nebo se stydí, spíš jsem zažila holky, které se ptaly, jestli si s ní nechci zašukat. Na party a akcích se kluci ale zase nestydí, tam problém není. 

Default User Image
Anonym (Po, 30. 10. 2023 - 18:10)

no na florbale moc ne a i kdyby tak bych stejne nemel kuraz je oslovit, i tak jsou to normalni holky jakoby co nechodi na party atd.

Reklama

Přidat komentář