Reklama

Lechtání

Swix (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

Hledám dívku, či ženu na Ostravsku, se kterou bych si lechtání užíval, případně i za rozumnou finanční odměnu, Napíšeš mi? [email protected]

PETR (Ne, 10. 5. 2020 - 17:05)

AHOJ.JÁ MÁM RÁD ŠIMRÁNÍ,(JAK PÍRKEM,TAK PJEKNÝMA DRÁPKAMA.)NAJDU?
[email protected]

Stella (So, 9. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj, jsem zena, 27let a rada bych si popovidala o lechtani, klidne bych se nechala i zlechtat, ale pod podminkou, ze to dany clovek bude umět. PETRE - NEPIS.
Jinak pro ostatni, kdyby byl zajem, tak [email protected] =)

PETR (So, 9. 5. 2020 - 08:05)

AHOJKY HOLKY.TAKÉ BYCH SE NECHAL LECHTAT NA CHODIDLE.KDYŽ BUDEŠ
CHTÍT NAPIŠ[email protected] budu rád.

Tomáš Kazda (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Pokecala by holka o lechtání? Na mail [email protected]
Je mi 23 jsem od narozeni na voziku a miluji když mě holka lechtá. Díky za odpovědi.

Tomáš (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Láká tu někoho lechtání? Rád bych se nechal od holky lechtat.

Jan (So, 2. 5. 2020 - 22:05)

Jsem kluk 30 l . Ústecký kraj a chtěl bych přivázat ruce a nohy a zlechtat do počůrání .

Test (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Pokud budete chtít někdo pokecat o lechtání, vyměnit si zážitky, napište na [email protected]. :)

Jirka (St, 22. 4. 2020 - 21:04)

Nějaká holka z Brna která by mě zlechtala??

Která dívka / žena má zájem si upřímně popovídat o lechtání všeho stylu??
Ozvi se mi na mail.

P.S. Žádné stydlivky a slibotechny neberu!
jenom seriózní zájemkyně, kterým se nemůže stát, že si několik dní po sobě nevšimnou několika nových mailů jako místním děvuškám..

Secret (St, 15. 4. 2020 - 04:04)

zdravím, hledám divokou slečnu/dámu, která by si bez stopky podala moje extrémně lechtivá chodidla.mail: [email protected]

Martina (So, 11. 4. 2020 - 15:04)

Ahoj rada bych si tu popovidala o lechtani [email protected]

Tom (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Rád popovídám

Tom (Čt, 9. 4. 2020 - 17:04)

Ahoj, pokud chce nějaká slečna pokecat o lechtání, můžete mi napsat na mail [email protected] a uvidíme co vymyslíme :) Zatím ahoj.

F (Út, 31. 3. 2020 - 18:03)

Čau lidi, kdybyste si chtěli vyměnit zážitky z lechtání tak mi napište tady: https://www.instagram.com/lechtani_pouze_pro_dospele/

Thomas (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Ahojte všichni :-)
Zkouším touhle cestou najít kamaráda/kamarádku na lechtací hrátky. Já jsem tak lechtivej člověk, že na planetě snad víc lechtivý člověk není :-D ale paradoxně se mi to fakt brutálně líbí :-D Miluju, když někdo lechtá mě ale taktéž miluji, když můžu někoho zlechtat já :-) Mám už i spoustu zkušeností s lechtáním a s jinými věcmi ohledně toho :-) Abych se trochu představil.... Je mi 22 let , jsem Jihomoravák ale nemám problém kamkoliv přijet, pokud budu mít čas, jsem nižšího vzrůstu, sportovní postava, snad trošku i nějaké svaly :-D Dělám závodně karate, takže se dokážu i pořádně poprat :-D mám rád wrestling, takže se mi líbí kdybychom podnikly třeba lechtací wrestling nebo tak něco :-D Prioritně hledám holku, která má taky ráda lechtání a nechala by se pěkně zlechtat a nebo naopak, která by se mi pěkně pomstila a zlechtala mě :-D Jsem otevřen všemu na co bude chuť :-) Pokud budeš kluk , nemám s tím problém, jen bych byl rád kdybychom si sedli oba ve stejných nebo alespoň podobných zájmech a podobně, ale napsat mi může absolutně kdokoliv :-) Je mi, jak jsem psal 22, takže hledám někoho v mým věku, ale vůbec mi nevadí, kdybych lechtal patnáctiletou holku a nebo naopak patnáctiletá holka lechtala mě :-D naopak budu rád :-) a taktéž mi nevadí kdyby ať už holka nebo kluk byly trochu pokročilejšího věku :-) nemám s žádným věkem problém :-) Budu rád za každou zprávu :-) napiště kdokoliv, rád poznám i nové lidi. Doufám, že jsem alespoň někoho zaujal a doufám, že se mi někdo ozve :-) snažím se na maily odpovídat co nejdříve ale nemůžu nic slíbit :-) každopádně odpovím na vše :-) Těším se na vás a vaše zprávy :-) a na mailu vám samozřejmě o mě prozradím daleko více :-)
Můj mail, který používám je : [email protected]
Popřípadě, kdybych náhodou neodepisoval, tak mi napište sem :-) ale preferuji ten mail :-) a popřípadě, že se z nás stanou přátelé, tak klidně můžeme vyměnit i telefony nebo nějaké sociální sítě :-) Díky a a teším se :-) papa :-)

julie (Po, 9. 3. 2020 - 18:03)

já vas kdlidne a hezky zlechtam a velmi ráda take miluji lechtani mě třeba lechta jedna holka a jsem moc a moc rada že mě nekdo lechta julinka

Jane Lucy (Pá, 13. 3. 2020 - 09:03)

Ahoj napises mi na mail?? ([email protected]) a můžeme pokecat o Lechtání a třeba se nějak domluvit?

Ministr (Út, 10. 3. 2020 - 09:03)

Napis mi na mail:
[email protected]
Ja zase rad lechtam!

Tickling lover (Čt, 5. 3. 2020 - 05:03)

Ahoj, jsem jeden z nadšenců, kteří by chtěli sjednotit a pořádně oživit lechtací komunitu v ČR a na Slovensku, jestli by ses chtěl/a přidat, vyplň tenhle dotazník a kdyby se někdy udělal lechtací sraz, tak tě pozveme ;) https://forms.gle/LgUEh5apCtkKRAvn8

Reklama

Přidat komentář