Reklama

Opravdu malý penis :-(

Kateřina (Pá, 11. 8. 2023 - 11:08)

Líbí se mi, jak se zde většina chlapů dělá jak má velké přirození 20/5cm nebo ještě větší.
Nejsem žádná štětka co stojí na ulici, ale již jsem měla docela dost chlapů se kterými jsem souložila, ať taková ta rychlovka nebo vztah trval delší dobu a řeknu vám, že těch 20/5cm bylo velice málo, většina je měla mezi 10 - 15cm a průměr tak 3-5cm. Já osobně jsem také měla největší vzrušení právě od těch 10-15cm a ne od toho 20cm, ten mi již vadil, protože přirážel až na dno.

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 21:09)

je to tak že podle diskuzí mají všichni 20cm, reálně tak okolo 13. a jsou i jiné (a důležitější) kritéria než velikost. třeba šířka, tvar, žalud, předkožka/obřízka, atd

Default User Image
Katka (Pá, 22. 9. 2023 - 12:09)

Můj přítel má docela malinký penis. Když se mu postaví, tak ho má tak 5-6cm a průměr také nic moc. Souložit musíme jedině ze zadu, zapředu mi ho tam vůbec nezasune. Zezadu se i udělá do mě. Když jsem byla mladá tak jsem jednou souložila s klukem co ho měl asi 20cm a to mi docela bolelo, ale teď mi to ale ani moc nevzruší, někdy trochu vzrušení předstírám, abych udělala příteli radost.

Adam (Pá, 11. 8. 2023 - 08:08)

Je to asi nespravedlivé, také bych chtěl si zasouložit s penisem kolem dvaceti centimetrů. Já mám 10cm a průměr 4cm, manželka dělá, že je spokojená, ale myslím, že by také chtěla to udělat s pořádným penisem. Já jsem její první a ona jiného nepoznala, ale vidí ve filmech pořádná péra nebo na internetu. Mám práve strach, aby mi nezahnula a až to pozná s velkým, tak mi uteče.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 10:08)

Já mám 18/5 a manželka mi stejně řekla že měla i větší, ale je se mnou spokojená, tak jí asi moc nenadchli.

Marcela (Po, 24. 7. 2023 - 00:07)

Uplně stejný, a těch 12,13,cm když tam vklouzne tak je to slast. A když mně tam uvnitř pomokří tím teplým ejakulátem. Tak mu taky dám svojí štávičku lásky.

Věra (Po, 24. 7. 2023 - 15:07)

Když je opravdu malý tak časem zjistíte, že vám něco schází. S mím manželem jsem se seznámila jako s prvním klukem, tak jsem s ním také o to přišla. Jenže tyl to kluk dvacet jedna roků v plném rozkvětu, tak mi nevadilo, že ho má při stopoření 10cm, milovala jsem ho. Po čase jsme se vzali a měli děti, jenže já jsem začala zjišťovat, že jsm o něco o chuzená. Na podnikovém večírku jsem nasadila muži parohy, protože jsem podlehla jednomu svobodnému kolegovi z vedlejší kanceláře, který tam byl autem a že mi vezme domů. Souložili jsme kousek za městem v autě. Tento kolega měl naopak abnormální penis, který jsem mu neměřila, ale možná ho měl 20cm. Odvezl mi domů a více jsem s ním nic neměla, jen jsem začala toužit po něčem větším něž mám doma, tak jsem si koupila bateriového robertka velikosti minimálcě 20cm a průměr 4,5cm. Když jsem to večer ukázala manželovi, tak se nejprve zlobil proč, tak jsem mu vysvětlila, že když on není vyspělý,tak že budeme to dokončovat robertkem. Teď mi již někdy připadá, že je manžel pohodlný a místo, aby souložil, tak raději to dokončí tím umělým robertkem.

Drahomíra (Pá, 21. 7. 2023 - 08:07)

Můj muž má ptáka v klidu 8 cm. a v erekci 13 cm. a průměr 3,5 cm. Ale to mi vůbec nevadí vždy si krásně zašukáme. Zkusila jsem ji kamaráda s ptákem20x5.5 cm. a celý dem mě pak bolela pička ani ten orgasmus nebyl takový jaky mám s tím mým co mám doma. Tak že úplně stačí 12cm.

Petr (Po, 19. 6. 2023 - 14:06)

Jsem také jeden s menším penisem. Při souloži mi to nevadí, ale spíš se cítim trapně třeba na vyšetření u lékaře, nebo ve společné sprše. Jediné také co je, že se mi tan neudrží kondom.

holkeee (Po, 19. 6. 2023 - 08:06)

Přístroj na zvětšování penisu - https://hespac.com/extencz.htm Používal jsem prodlužovač 4 hodiny denně během 5 měsíců a dostal jsem se z 13cm na 17cm.

Adam (Čt, 15. 6. 2023 - 09:06)

Zdravím, je mi 18. Je tohle normální velikost když nestojí?
https://ibb.co/h9Phf39

Věra (Pá, 16. 6. 2023 - 09:06)

Když ho vidím vklidu, tak si představím, jak vypadá stopořený, tak jsem již vzrušená a myslím, že s ním kus poctivé práce odvedeš a holky, že budou spokojené. Jen s chutí do toho.

Adam (Pá, 16. 6. 2023 - 11:06)

V erekci vypadá takhle https://ibb.co/G3tQCp7

Věra (Pá, 16. 6. 2023 - 12:06)

To jsem ještě neviděla obnaženého žaluda a již jsem vzrušená a myslím, že by jsi s ním určitě udělal hezké divadýlko. Jen jde ještě o to, aby si se příliš brzy neudělal. Já měla také jednoho přítele, který ho měl téměř stejného, uměl hezky hezky vzrušit, ale po chvilce ejakuloval. Pak jsme se zase více jak půl hodiny mazlili než se mu znova postvil a pak to bylo zase pět minut a opět byl hotov. Pokud máš výdž, tak budou holky spokojené a když tě ho budou kouřit, tak je akorát, při větším je to na zadušení.

Petr (Čt, 15. 6. 2023 - 14:06)

Adame buď rád za to co máš, já ho mám v klidu menšího a když se stopoří, tak max. 12cm.
Souložit se dá, není to žádný šlágr, ale pokud tě má holka ráda tak podrží.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 10:06)

Myslim ze ano. Ale myslim si, ze mas asi brusko a podkozny tuk a to ti ubera na velkosti penisu. Kolko cm mas v stoporenom stave? Ake nosis pradlo?

Šarka (Út, 13. 6. 2023 - 07:06)

Manžel má penis taky při erekci jen 12 cm. ale mi to úplně stačí , když máme polohu na koníčka tak si ho tam zasunu až po koule a dělám si to podle potřeby a vždy se krásně udělám někdy i několik krát za sebou. Je to i při kouření krásné , do pusy mi zajede až na mandle mám ho v puse celý. Kdysi jsem měla přítele a ten měl penis 21 x 5,5 nikdy mu nestál nahoru jen mu ztvrdl a visel u kořene byl měkký a když ho chtěl do mě zasunout tak si ho musel držet a nasměrovat do dírky.

Jiří (Čt, 15. 6. 2023 - 07:06)

Nemám ho ani těch 12cm při stopoření a v klidu tak 2cm, cožmi dělá problém při močení, že si ve stoje pomočím kalhoty, tak většinou i při močení sedím jako žena.
Manželka se silnější a při souloži mi dost často vypadává. Jediné je plus při kouření.

Jarek 36 (Čt, 15. 6. 2023 - 08:06)

Mám s tím také problém. Ve ztopořeném stavu 8x3 cm a v klidu ani ne 4 cm. Několik žen jsem už měl ale nikdy to nedopadlo na delší vztah. Na rovinu mi to tedy ještě žádná žena neřekla ale je mi jasné jak to se mnou je. Přitom se mi ženy tak líbí a často musím onanovat.

Vojta (Čt, 11. 5. 2023 - 16:05)

Já jsem silnější a mám i silnější přítelkyni. Penis mám také docela menší, tak souložit můžeme jen ze zadu a to na krajíček a stále mi vypadává. Prosím o radu jak na to, abych ji oplodnil a trochu jsme si to užili.

Reklama

Přidat komentář