Reklama

Incest

Alex (Út, 1. 3. 2016 - 00:03)

Jaký máte názor na to...Tondo jsi v pořádku? Pusinkovat dítěti přirození je úchylná pedofilní hovadina. Nemluvě o tom, že by většina dětí na to reagovala tak, že by Ti načůrala na obličej. To co se dítěti dělá a o asi dělá každý tatínek, maminka nebo prarodič je takové to prdění pusou na jejich pupíček, což mají většinou děti rádi a dělá se to, protože se pak krásně smějou. Sem to vůbec nepatří, tak se prosím vzpamatuj.

Mirek (Po, 29. 2. 2016 - 17:02)

Nejen matinka s...Tak nás nenapínej a trochu to rozveď. Bratr se setrou,nebo táta?

Ota (Po, 29. 2. 2016 - 15:02)

Nejen matinka s...Naďo a prosím Tebe - kdo koho šukal ?? To mě zajímá....

Tonda (Po, 29. 2. 2016 - 11:02)

Jaký máte názor na to když máma a nebo i táta pusinkuje dítěti přirození třeba při prebalovani

Naďa (St, 24. 2. 2016 - 13:02)

Jsem reagoval na něco...Nejen matinka s uzoučkou.Mně pozvala kamarádka k nim na chatu a jeli i její rodiče a bratr.V noci jsem si myslela že jsem v seriálu šuká celá rodina.Ale dala jsem to,aby kámoška ve škole neřekla že jsem puťka.

Jen (Po, 22. 2. 2016 - 14:02)

To je k tématu...Jsem reagoval na něco podobného. Sorry. Ale taková pěkná matinka z uzouckou, mňam...

Eva (Po, 22. 2. 2016 - 14:02)

měl jsem 30 a máma 48,...Pokud jí děláš potěšení bez vedlejších následků,tak jste v pohodě.Pokud nemáš potřebu jiné ženy,můžete žít jako muž a žena.Jsou takové páry,atraktivní matinka může být synkem uspokojována a on se na ní uspokojovat prakticky až do smrti.Ženě pro uskutečnění soulože nemusí nic stát.Moje kamarádka říká,že ženská může ještě hodinu po smrti.

Jeník (Ne, 21. 2. 2016 - 22:02)

měl jsem 30 a máma 48, když jsem ji dostal, protože to už nevydržela bez chlapa. Mrzelo ji to nějaký čas, pak přestěhovala mě k sobě do ložnice. A já jsem mohl pak vždy jí to udělat.

baros (Ne, 14. 2. 2016 - 21:02)

Nebyla určitě sama.Byla...Ahoj můžu se s tebou seznámit?Odepiš.

jardaB (Čt, 11. 2. 2016 - 17:02)

se nestydíš pomlouvat naše...Oni se ti národní hrdinové a zasloužilci vždycky lakují na růžovo podle toho jak a kteří momentálně vyhovují.Nemusíme chodit až tak daleko zpátky.Stačí poslední čtvrtstoletí a vidíme jak pravdoláskaři nám tu nastolili větší morální bahno,než sami odsuzovali.Ale je to opravdu o tom kdo ovládá sdělovací prostředky.To staré známé úsloví,že tisíckrát opakovaná lež je většinou lidí vnímána jako pravda skutečně funguje.

Evžen (Út, 3. 12. 2013 - 13:12)

No to sa mi zdá trochu...Jen se tak neodříkej,život někdy člověka postaví do situace a než se naděješ jsi v ní.Zjistíš,že to s mámou,nebo ségrou jde jako s každou jinou.A nebudeš první ani poslední komu se to povedlo.Incest je starý jako lidstvo samo a prostě se to stává.

Viktor (Po, 2. 12. 2013 - 11:12)

No to sa mi zdá trochu silná káva.To priznávam, že sa sestra pozerala keď som si honil, a že mladší brat mi občas rukou vyhonil, no sex s matkou, alebo ségrou, to teda určite nie.

Vlasta (Po, 18. 11. 2013 - 19:11)

Poradil by mi nekdo jak bych...Klidně jí to řekni,když Ti ho vyhulí,může i polykat otěhotnět od toho nemůže.

158 (So, 16. 11. 2013 - 09:11)

Ty vole tady se clovek fakt od srdce zasmeje:)Dobry story...

Kaja (So, 16. 11. 2013 - 03:11)

Poradil by mi nekdo jak bych mel rict segre ze bych ho chtel od ni vykourit? Nevim jak bych ji to mel rict. Kdyz ji vidim v podprsence a kalhotkach tak me to moc vzrusuje. Me je 19 a segre 16.

sorry, ale... (Čt, 14. 11. 2013 - 18:11)

sorry, ale prispevok pod nickom pipinka121 by mala byt overena aj policiou. uchylactvo zacina na internete a nech to nema za nasledok znasilnovanie a pod. veci v realite.

Lenka (Čt, 14. 11. 2013 - 08:11)

Ahoj lidi je mi 22 a brachovy...Pipinko, ty jsi hovado, píšeš, jak prase, ve škole ses nenaučila ani česky a ještě si tady vymejšlíš.... myslím, že jsi "přestrojenej" chlap, úchylák.

xx (Čt, 14. 11. 2013 - 07:11)

Hezké dětství...Dnešní děti žijí počítačem a ani neví jaké je venku počasí.

pipinka121 (Čt, 14. 11. 2013 - 03:11)

Ahoj lidi je mi 22 a brachovy bude 18 už od mala jsme si spolu ukazovaly navzajem co mame mezi nohama zacaly jsme to delat na břiše na zemi nebo na postely z rukou pod sebou řikali jsme tomu honděni probihalo to v našem společnem pokojiku když jsme byly samy doma .dělaly jsme to tak že nejprve sem se svlikla do naha ja a sedla jsem si na postel a roztahla jsem do široka nohy bracha si lehnu předemě tak aby měl hlavu mezi mojima nohama dal si pod hlavu polštař a ruku si dal pod sebe na jeho pindika a zacal se třit sem a tam hondil a upřeně sledoval mou pipinku .byl od ni jen par cm tak opravdu videl uplně vše par minut si to delal a jen mi vzdycky rekl abych si sni hrala a trochu si ji roztahla .tak sem si ji ruzně routahovala aby videl i dovnitř nebudu lhat taky se mi to moc libilo a vzrušovalo mě to . Když bratr dosal sucheho orgasmu tak jsme se vystřidaly .tentokrat jsem si pred něho lehla ja a honcovala jsem při pohledu na jeho penis taky si stahoval kužičku atd. Abych všechno viděla když jsem se taky udelala tak jsme se oblekly a šli si každy po svem delaly jsme to ješte par let takzě jsme spolu zažily hodně ale to vam pisnu třeba přiště

Alex (Út, 12. 11. 2013 - 23:11)

Jak se tedy v podobné kritické situaci rozhodnout?
Základem je hloubková analýza nejen vzniklého problému s jedincem, ale i sebe sama a prostředí v němž problém vzniká.
Dále se oprostit od veškerých faktorů snažících se nás odvést od problému z vnějšku, to znamená nepřemýšlet o trestní odpovědnosti, křesťanském dogmatu ani jiných například filosofických principech.
Důležitý je problém jedince, který je naším potomkem a možné různé způsoby jeho řešení, nic víc a nic míň.
U jednotlivých řešení, potom vyhodnotit jejich efekt na našeho potomka,
to znamená jak moc mu můžou pomoci a ublížit a s jakou pravděpodobností,
také jak je ono řešení pro našeho potomka vhodné.
Výsledné nejlepší řešení, potom uvést v praxi a snažit se svému potomkovi pomoci.
Vyrovnání se s vnějšími vlivy, které jsme v úvodu odstínili, by mělo být na nás, co by dospělých osobách a celý proces by měl být pod naší kontrolou, protože my jsme rodiče a jsme za své potomky odpovědní a vždy pro ně chceme jen to nejlepší.
(tedy uvažujeme-li o milujících rodičích).
Samozřejmě, že nám v rozhodovacím procesu nemusí vyjít nejvhodnější řešení jako incest, ale nějaké jiné.
Toto je rozklad řešení problémů s jedincem, cesty k jeho nalezení a úspěšnému řešení obecně, pro nás co by milující rodiče schopných pro pro své děti a jejich štěstí udělat všechno.

Reklama

Přidat komentář