Reklama

Urinoterapie

Ale (Út, 10. 12. 2013 - 14:12)

ne? máme svobodu myšlenek a...to tebe nemusí trápit, protože své bolavé rameno opravdu nikomu nedávám olizovat. Že ty jsi nějaký syfilitik, to je věc druhá.

Zkušenost (Út, 10. 12. 2013 - 12:12)

U diabetiků cukr v moči vyživuje střevní bakterie.

Nesmíte být stá (Út, 10. 12. 2013 - 12:12)

Mně pomohla moč v několika případech.Při krvácivém zranění oka jsem jí prováděl výplachy a obklady, oko bylo 3. den v pořádku.Také jsem dával obklady na bércový vřed.Obklady jsem měl nepřetržitě, jen jsem je obměňoval.Úplné zhojení nastalo za 2 měsíce.Také použitím zábalů na vlasovou část hlavy ze staré moči jsem se zbavil šedin.Více se můžete dovědět v např. v knihách Malachova.Jinak se mi zdá , že přesvědčování někoho, kdo něčemu necvěří je ztrátou času.Ať si každý dělá co chce.

! (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

Rok jsem se plavil na arše,...Jo a zakon o zachovani energie znas? Pokud neprijimali potravu a vodu z more(nebo dest), potom co odebrali z potravin co meli sebou, to take mohli vypustit ve forme moce a vykalu. Ba naopak se hmnotnost snizila o premenenou energii. Takze archa by se nepotopila. Tim ale nepopiram, ze by archa neexistovala.

Noe (Út, 10. 12. 2013 - 00:12)

Rok jsem se plavil na arše, já, moje rodina a všechna rodina jsme pili jen moč. tak pravil buh, postavíš archu, vezmeš tvoji rodinu a od každého druhu zvířete pár a odvedeš je do archy, na palubě budeš bydlet ty, tvoje rodina , tvoji synové a jejich ženy. v prvním podpalubí všechna čtyřnohá zvířata a v druhém podpalubí ptaci protože nemočí. i přišla potopa a všude bylo jen slané moře, tedy noe a jeho rodina močili do podpalubí a čtyřnohá zvířata pila jejich moč. zvířata zase močila do druhého podpalubí a ptáci pili jejich moč, jinak by archa byla plná moči až by její váhou potopila.
tak všichni přežili

Člověk (Po, 9. 12. 2013 - 23:12)

Je stroj na přeměnu vína na moč

Proč (Po, 9. 12. 2013 - 23:12)

ne? máme svobodu myšlenek a názorů.
pokud vám nevadí že vaše léčení může nakazit jiné tak mne ano.

proč (Po, 9. 12. 2013 - 21:12)

se nakazíš nemocí která...se tady řeší pořád nakažení lidi? Co jste to zač?
Mně vlastní moč pomohla jako obklad a nenechám také na urinoterapii dopustit.

Když (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

se nakazíš nemocí která žije v močových cestách tak je nakažená i tvoje vlastní moč a proč bakterie které s močí odchazí vracet znovu do těla?

oO (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Lépe být zdravý informovaný vůl, než chytrák s brišním tyfem

když (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

jistě si dovedeš...používám vlastní moč, tak nějak nevím o čem je řeč. Navíc, když je něčí přítel nakažený, tak dítě se nakazí od matky. K tomu není potřeba pomlouvat urinoterapii, ale jednoduše provádět sex :)).

pro ozkoušené (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

jistě si dovedeš představit co by se stalo kdyby nevěrný partner tě nakazil kapavkou a ty jsi si moč nakaženou kapavkou natírala po těle a tvé dítě by se nakazilo od tebe.

! (Po, 9. 12. 2013 - 18:12)

Hnojivo je to dobre ale nevždy zdrave pro člověka.
rozhodně nekonzumovat syrovou zeleninu hnojenou lidskými nebo zvířecími výkali v africe nebo asii, jestli nechcete být vážně nemocní.

? (Po, 9. 12. 2013 - 18:12)

Proč se tedy močovina a výkaly používají k hnojení, když je tam takové množství škodlivin?A jak je možné, že lidé , když se plavili po moři a museli pít jen moč, protože nic jiného neměli, přežili v dobrém stavu třeba i 2 týdny?

ozkoušené (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Asi nemám na to, abych moč pila, ale mám odzkoušené, že na akné mi obklady krásně a rychle pomohly.

. (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

nemusí, v případě infekce ledvin nebo močových cest a pohlavních nemocí moč může být infikována bakteriemi žijícími ve vylučovacím ustrojí a prostatě.

, (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Takže ty škodlivé látky musely být v krvi, aby se dostaly do moči.

! (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Takže hlavní uloha ledvin je zbavit tělo nežádoucích a škodlivých látek.
Ano může, pitím moči přivádi se do těla znovu látky kterých se těžko zbavilo.

? (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Takže, jaká je hlavní úloha ledvin?A čím se tedy liší moč od krve, když se z ní vytváří?A může být tak škodlivá, jak se tady tvrdí?

odpověď (Po, 9. 12. 2013 - 16:12)

Z krve a intersticiální tekutiny

Reklama

Přidat komentář