Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Anonym4 (Ne, 15. 10. 2023 - 11:10)

I já si pamatuji se sestrou že jsme byli takhle trestani za průšvih menší v pozici v kleku opreni o lokty holou vystrcit směrem nahoru a už svihal proutek o holy zadek a za větší průšvih v leze na zadech nohy nahoru za hlavu opět holy zadek krásně vystrceny a opět proutek svihal na holou. V téhle pozici když zlobila sestra tak dostala že jsem se díval a opačně pokud jsem zlobil já tak se dívala na mě. 

Default User Image
Ivan (So, 14. 10. 2023 - 09:10)

Tak dneska budou kluci biti oba. A na ty jejich zadky jsem si tedy pořídil ten proutek... 

Default User Image
Jan (Út, 10. 10. 2023 - 04:10)

Mě by ani nenapadlo trestat děti, lepší je trestat dospělé. Měl jsem přítelkyně tak ve věku 45 až 52 let, kdy jsme si hráli na výprasky. A bylo to na téma ruští prezidenti, resp. sovětští. Bylo to vždy na holou. Tak třeba za Lenina to bylo jen lehce, ale přišel Stalin a měla zadek pěkně rudý. Třeba takový Černěnko, to byl pro ní oddych, toho jsem odflákl, ale časm pak přišel Putin, kdy pěkně dostala, Medveděv byla jen taková mírná epizoda, aby se vzpamatovala.

Default User Image
Ivan (So, 7. 10. 2023 - 08:10)

Za chvíli bude bit náš desetiletý Martin. Dostane na holou.

Default User Image
Anonym4 (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Doporučím proutek nejlépe čerstvý utrzeny z keře.

Default User Image
Ivan (So, 7. 10. 2023 - 12:10)

Při bití byl vysvlečený od pasu dolů, bosý, tičko měl ohrnuté na záda  a ležel na posteli. Pd břichem měl polštářek, aby měl  ten zadek pořádně vyšpulený. Dostal třicet ran. Hrozně řval a brečel. Po bití měl ten jeho holý, bílý zadek pokrytý červenými pruhy.

Default User Image
Ivan (So, 7. 10. 2023 - 12:10)

Proutek nemám, kluk dostal řemenem, ale úzkým, koženým. Byl bit pře mladším bráchou, na tu jeho holou...

Default User Image
Anonym4 (Ne, 8. 10. 2023 - 09:10)

To přeci není těžké utrhnout na dite ideální.

Default User Image
K (Ne, 1. 10. 2023 - 12:10)

Na vás všechny tady bych poslala ospod.. Že svlect a privazat...Twl nezaslouží si tady ani jeden člověk deti, doufám, že vám zdrhnou 

Default User Image
K (Ne, 1. 10. 2023 - 12:10)

Na vás všechny tady bych poslala ospod.. Že svlect a privazat...Twl nezaslouží si tady ani jeden člověk deti, doufám, že vám zdrhnou 

Default User Image
K (Ne, 1. 10. 2023 - 12:10)

Na vás všechny tady bych poslala ospod.. Že svlect a privazat...Twl nezaslouží si tady ani jeden člověk deti, doufám, že vám zdrhnou 

Default User Image
K (Ne, 1. 10. 2023 - 12:10)

Na vás všechny tady bych poslala ospod.. Že svlect a privazat...Twl nezaslouží si tady ani jeden člověk deti, doufám, že vám zdrhnou 

Default User Image
Uličnik (Ne, 1. 10. 2023 - 11:10)

Hledám ženu a zároveň kamarádku, která ráda uděluje výprask na holý zadek, ale také ho ráda dostává.
Uvítal bych spíše ženu s mateřským citem co se ale také nebojí přitlačit.
[email protected]
Nebo tel 771 193 988 Nebo mužete napsat do Mesegeru

Default User Image
Ivoš (Čt, 28. 9. 2023 - 12:09)

V deset jsem šel za klukama do pokojíku. Vzal jsem si prut, na ty Jáchymovi nohy a řemen na Matějův zadek. Kluci leželi na postelích a čuměli do mobilů, jako vždycky. Museli vstát, položit mobily na stůl, aby se při výprasku nerozbily. Pak musel Matěj zavřít okno a zatáhnout žaluzie, Jáchymovi jsem řekl, aby rozsvítil. Oba si museli stoupnout pře své postele. Jáchym si pak musel vyhrnout nohavice u tepláků až ke kolenům a sundat si ponožky. Pak se musel bos položit na postel na břicho a nastavit ty jeho nohy, ohnout je v kolenou, aby bosý chodidla byly nahoru. Matějovi jsem řekl, ať si nechá tričko a sundá si všechno od pasu dolů. Tak si Matěj sundal tepláky, ponožky a pak i slipy. Na jeho postel jsem mu dal polštářek a Matěj si musel na něj nalehnout břichem, aby měl ten jeho holý zadek pořádně vyšpulený. Ještě jsem mu ohrnul tričko až do půli zad. Chvíli jsem nechal kluky ještě čekat a pak jsem je začal bít. Začal jsem s trestáním Jáchyma – položil jsem řemen na Matějovu postel a začal jsem Jáchyma švihat prutem přes bosý nohy. Ze začátku jen usykával bolestí, pak začal zatínat prsty u nohou a začaly mu téct slzy. Pak jsem na chvíli přestal. Položil jsem prut, řekl jsem Jáchymovi, aby měl nohy stále zvednuté a šel jsem na Matějův zadek. Řemen začal pleskat, o ten jeho holý zadek a Matěj začal za chvíli vzlykat. Pak se rozbrečel a začal křičet. Po desáté ráně jsem řemen na chvíli odložil a vrátil jsem se k Jáchymovi. I on měl za sebou deset švihanců. Na bosých nohách měl od bití slabé, červené proužky. Začal jsem ho švihat znovu. To už brečel a křičel. Dostal dalších deset ran na ty jeho bosý chodidla a šel jsem znovu na Matějův zadek. Pleskavé zvuky a Matějův řev asi pak slyšeli všichni sousedi. Kuci měli před sebou posledních pět ran. Jáchym pak hrozně řval, když jsem mu je dával, musel jsem mu i přidržet nohy,  byly pořádně silné. Ani Matějův zadek jsem nešetřil, kluk na posteli až nadskakoval, když jsem ho řezal. A řval tak, že Jáchyma ještě předčil…Když pak přišli kluci k obědu, tak Jáchym přišel bos a našlapoval jako na jehlách, Matěj při obědě na židli klečel, posadit se nemohl…

Default User Image
Jirka (St, 6. 12. 2023 - 17:12)

Mohl bych taky neco takoveho zazit? Jsem na mailu, [email protected]

Default User Image
Ivoš (Čt, 28. 9. 2023 - 07:09)

Dneska potrestám i druhého syna, osmiletý Matěj bude taky bit. Toho ptrestám na tu jeho  zadnici, samozřejmě na úplně holou...Včera byl hodně drzý, tak přes ni dneska  pořádně dostane...... Jinak Jáchymovi potrestám ty jeho bosý nohy, jak už jsem psal. Kluci vědí, že budou biti, ale ještě si počkají, aby si užili čekání na trest a strach z výprsaku, to je součást trestu. Až je seřežu, tak pak napíšu, jak to proběhlo.

Default User Image
Věra (St, 27. 9. 2023 - 08:09)

Já děti běžně fyzicky netrestám, ale většinou se to tak sejde vždy tak jednou za rok, kdy je prohřešek již značný, ale nejvíce mi rozčílí, když začnou být drzé a ještě odmlouvat. Pak většinou ať je to holka nebo syn tak jdou kalhoty dolů a nahoře na lince máme položený vrbový prut, tak 50cm dlouhý a tím jich pár dostanou a pak si nedovolý být drzí. Já se přiznám, že jsem jako holka také několikrát dostala rákoskou na holej zadek, že jsem si nemohla ani sednout.

Default User Image
Bára (Po, 2. 10. 2023 - 09:10)

Ahoja, u nás stejně, když už, tak holky jednou za půl roku okusí rákosku na holou. Max deset ran a je klid půl roku :D Mně s tou rákoskou mamina dávala na prdel ještě u maturity. Bohužel asi jako Tobě, že jse mnemohla týden sedět. Ran 25 a víc každý výprask

Default User Image
Ivoš (Út, 26. 9. 2023 - 15:09)

Náš jedenáctiletý Jáchym už týden chodí pozdě do školy... Tak dostane bos na chodidla, aby se naučil chodit včas. Trestání bude ve čtvrtek.

Default User Image
zz (Út, 26. 9. 2023 - 16:09)

zz

Reklama

Přidat komentář