Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Petra (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Ahojky, já to měla stejně, ještě jsem si musela vařechu sama ze šuplíku přinést, dát jí máme do ruky, sundat si kalhoty a ohnout se přes kraj křesla. Pak jsem dostala vařechou takový sekec, že jsem měla prdel modrou týden. Po výprasku jsem ale mohla odejít. Poslední takový v 1ž letech

Default User Image
Ivo (Po, 25. 9. 2023 - 10:09)

Terezo! Terezo 24!

Sbíráš pozdní příchody pro další výprask vařečkou???

A jak vzpomínáš na ten svůj první a zatím poslední? Už tě to přebolelo? '

 

Default User Image
Barča (Po, 25. 9. 2023 - 10:09)

Musím souhlasit, že poslední příspěveky mi také přijdou úchylné. Žádné dítě si takový výprask nezaslouží i kdyby provedlo bůhvíco. Toto je brutalita a týrání. Bohužel ty děti dělají co je učí rodiče. Nejsem zastáncem volné výchovy, ale trest má být přiměřený. Já jako holka jsem byla bitá celkem dost. Ale naštěstí jen jednou jsem dostala proutkem 25 ran a žádnému dítě bych to nepřála.

Default User Image
Michal2436 (Po, 25. 9. 2023 - 08:09)

Tak deti se u snídaně mě i manželce omluvily a slíbily že už to neudělají. Tak uvidíme. 

Default User Image
Petra Petra (Po, 25. 9. 2023 - 04:09)

Tak koukám, že úchylové zase mají co dělat. Nějakou dobu to vypadalo, že se to zlepšilo, ale bohužel se to vrací. Koukám, že Michal 2436 je opravdu zoufalej a úchylný v jednom, že má takovéto fantazie.

Default User Image
Michal2436 (Ne, 24. 9. 2023 - 17:09)

A teď ty 2 moje děti byli před chvili přistiženi opět u supliku kde mám peníze na chvíli jsme šli s manželkou před barák a využily toho ale nečekali že tak brzo je překvapime. Ale jelikož už mám utrhnutej proutek dřív tak cca 4 dny tak už trochu seschl tak ho zkusím tak do 20 hod namočit do vody a detem jsem to řekl taky že už se namaci proutek ihned si klekli a prosily o odpuštění ale bohužel pokus o kradez musi byt potrestana úplně stejně jak samotná kradez tak už je vidět že mají strach jsou ve svým pokoji a čekají to je možná lepší trest pokud by přišel ihned ale jen ať přemýšlí že udělali špatnou věc.  

Default User Image
Zuzka (Po, 25. 9. 2023 - 07:09)

Souhlasím, že tyhle sadistické fantazie jsou hrozný a úchylný. Nemá to nic společného s realitou. Běžte se léčit a nebo honit někam jinam než sem.

Default User Image
Petrpan (Ne, 24. 9. 2023 - 20:09)

Privazat a rozsvihat zadky do krve

Default User Image
Michal2436 (Ne, 24. 9. 2023 - 20:09)

Musel jsem jít utrhnout cerstvej proutek, nařídil jsem manželce aby je připravila na výprask rozhodoval jsem se jestli to bude na zadech nebo opreni o lokty na holý zadek nakonec jsem rozhodl v kleku opreni o lokty přišel jsem k nim do pokoje a už byli v pozici a ihned začal vyprask nejdřív dcera bohužel jsem musel pritlacit po asi 10 ranach plakala dávala si ruce na zadek ale musela to vydržet až do 40. Po vyprasku měla zadek s modro cernymi pruhy i nějaká kapicka se objevila to stejne čekalo i syna teď kleci kazdej v rohu s holym zadkem asi 30 min. 

Default User Image
Petrpan (Ne, 24. 9. 2023 - 20:09)

Budete je jeste bit?

Default User Image
Petrpan (Ne, 24. 9. 2023 - 20:09)

Pri kleceni by meli predpazit ruce. Na konecky prstu polozit prut. Pokud spadne tak trestat

Default User Image
Michal2436 (Ne, 24. 9. 2023 - 09:09)

A další 2 adepti na pořádný výprask sourozenci 11 a 12 let ukradli auto okamzite bych je zavlekl do pokojiku naridil spratkove vsechno dolu na kolena oprit se o lokty a poradne serezat holej zadek rakoskou.   

Default User Image
Pavel (So, 23. 9. 2023 - 10:09)

Ano, dát jim pořádný výprask na holou. A za to, že ho kopali, bych jim vysázel prutem i na bosý nohy!

Default User Image
Michal2436 (Pá, 22. 9. 2023 - 18:09)

Ti kluci 7 letí co zkopali 9 leteho můžou být rádi že nepatří ke mě za tohle by zasloužily 50 svihnuti i vic na holý zadek čerstvým proutkem, to už není možný co je tohle za spratky. To je i z toho důvodu že se doma málo tresta. Dřív když jsem ze sestrou zlobil už na nás máti vletela s proutkem a jen zařvala všechno dolů a nastavit holej zadek, za to co udělali ti kluci bych měl zadek do krve. Doufám že nějaký vyprask dostanou.

 

Default User Image
Alfons (So, 23. 9. 2023 - 08:09)

Ano souhlasím. Ti kluci by se měli  svéknout do naha a pak pořádně vyšpulit ten jejich holý  zadek a ten by  jim měl být seřezán  až do jelit. A nejlépe je seřezat před jinými dětmi.

Default User Image
Michal2436 (So, 23. 9. 2023 - 09:09)

A nejlépe v pozici na zadech se zvednutyma nohama a do krve aby si zapamatovali že udělali skaredou a neomluvitelnou věc. 

Default User Image
Petrpan (So, 23. 9. 2023 - 10:09)

Mozna by bylo lepsi prehnout, privazat a pak prutem nebo rakoskou minimalne 75 ran

Default User Image
Lukáš (So, 23. 9. 2023 - 10:09)

Přivázat je  oba nahatý na nějakou lavivci, za ruce a za nohy a pak jim seřezat zadek a stehna rákoskou. A klidně i pár ran přes záda.

Default User Image
Petrpan (So, 23. 9. 2023 - 10:09)

A svihat velmi tvrde

Default User Image
Libuše (Pá, 22. 9. 2023 - 07:09)

Děti jsem moc netresta, nebylo ani moc potřeba. Jen snad jednou na to si pamatuji, když přišla dcera od kamarádky, táhnul z ní kouř cigaret a nějaký akohol a ještě byla drzá. To jsem se prve neudržela, opravdu stáhla kalhoty na holou a dostala vařečkou nařezáno, že měla červenej zadek. Mělo to asi účinek, protože se to vícekrát nestalo. Někdy si na to i vzpomene.

Reklama

Přidat komentář