Reklama

Výprask vařečkou

Vychova (Po, 21. 8. 2023 - 18:08)

Petro souhlasím s Renatou na holou se deti bít musi jinak nebudou poslouchat.

Petra (Út, 22. 8. 2023 - 09:08)

Samozřejmě víte, že píšete blbosti. Moje děti nikdy nedostali na holou a poslouchají. Svlékání do naha, starost o zničení oblečení, propocení oblečení, vidět úplně zmalovaný zadek to nejsou argumenty, ale doufám úchylné fantazie. Každý ať si udělá obrázek sám. Jen poukazuji, že to není normální a je to ve většině co tu čtu týrání.

Bara (Út, 22. 8. 2023 - 22:08)

Bla bla bla...

Slavek.eu (Út, 22. 8. 2023 - 15:08)

Petro, pro někoho je týrání i jen lehounké plácnutí; pro jiného a může to být klidně i ten trestaný, je normálním výchovným trestem pořádný výprask rákoskou nebo i kabelem na holou, přičemž je trestaný samozřejmě nahý. Že to má někdo nějak, neznamená, že to tak stejně mají všichni.

Někdo se holt obejde i bez lehounkého plácnutí, jiný potřebuje pořádně seřezat. Pro někoho je to rákoskou nepřestavitelná bolest pro jiného to může být strašně málo.

Ideální by to bylo úplně bez tělesných trestů, které by dostávali jen ti, kteří by sami chtěli a tak jak by chtěli. Bohužel v ideálním světě nejsme a někdo se bez nedobrovolných fyzických trestů různé intenzity obejít nedokáže.

Petra (Út, 22. 8. 2023 - 18:08)

Rozhodně není normální výchovný trest pořádný výprask rákoskou nebo kabelem a být při tom nahý. To je bezpochyby týrání a takový rodiče si nezaslouží mít děti. Nejde se řídit, že má každý jiné hranice jak píšete. Jsou nějaké zákony a hlavně by měl fungovat zdraví rozum. Kdyby to bylo, tak jak píšete vy, že každý to má jinak, tak pro někoho je normální někoho zabít....
V ideálním světě bohužel nežijeme, ale právě proto musíme děti chránit a upozorňovat na vaše nechutné názory a upozorňovat, že to rozhodně není normální. A pokud by se toho někdo dopouštěl, tak by měl sedět ve vězení a být tam znásilňován.

Slavek.eu (St, 23. 8. 2023 - 06:08)

Petro, souhlasím s tím, že hlavně by měl fungovat zdravý rozum. Ten však rozhodně normální není. A je to tak, pro někoho je skutečně normální někoho zabít. A ve vězení můžeš sedět i za ty tvoje rozumné výprasky přes oblečení, pokud by se toho někdo chytil a barvitě to zpracoval.

Petra (St, 23. 8. 2023 - 08:08)

A kde nefunguje zdraví rozum, tak naštěstí máme zákony. A je hnus, že úchylové se vůbec za sebe nestydí a ještě k tomu se navzájem podporují místo toho, aby byl úchyl odsouzen. Stejně jako to děláte vy, když se ptáte v předešlém komentáři dotazujete: Andulo, také jsi takto dostávala? Vím, že jsou to výmysli úchylů kteří chtějí provokovat, ale úchylové by se neměli podporovat, ale odsoudit.

Lenka (St, 23. 8. 2023 - 16:08)

A jaktoze to u nás funguje teď jsou hodní poslouchají na slovo v pokojíku ani nedutaji a sami za mnou přišla holka s klukem že už takhle dostat nechtějí že to prý strašně bolelo. Takže bolest je potřeba aby si dítě uvědomilo že udělalo něco špatně, bit přes kalhoty je o ničem to ani necítí. Takže tou bolesti jsem je donutila aby byli hodne.

Slavek.eu (St, 23. 8. 2023 - 14:08)

Petro, to jsem se ptal, protože si myslím, že když už někdo někoho fyzicky trestá, měla by ty tresty mít vyzkoušené sám na sobě. Např. pokud to není vyloženě dobrovolné, tak se mi nelíbí bití kabelem, hadicí a vůbec ne bití přes chodidla.

Zuzana (Po, 21. 8. 2023 - 21:08)

Samozřejmě jedine na holou

Petr (Po, 21. 8. 2023 - 22:08)

Svlekat uplne do naha

Dalibor (Út, 22. 8. 2023 - 07:08)

Na výprask jedině zcela nahý, je to i určitý druh trestu.

Slavek.eu (Út, 22. 8. 2023 - 06:08)

Ano, to je úplně nejlepší. Mj, pokud je výprask je větší, tak se nepotí bolestí zbytečně do oblečení.

Bara (Po, 21. 8. 2023 - 22:08)

To je snad jasné ne? Přece se nepoškodí obleceni

Romana (Po, 14. 8. 2023 - 23:08)

Ahoj, je mi 16 a zítra večer dostanu svůj první výprask. Strašně se bojím...

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 23:08)

Co jsi provedla?

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 04:08)

Boom

Al (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Jak tak koukám, tak tu všichni jen dostáváte... není tu i někdo v roli toho, kdo na zadek dává? Zajímalo by mě, co vám přijde lepší - když si trestaný sundá spodní prádlo a ukáže tím určitou oddanost, nebo když mu ho postupně sundáte? PS: Jedná se o trest dospělé ženy s jejím souhlasem, jako to tu psala třeba Klárka, Gabča či Helča. Možná i dámy poprosím o názor.

Jan (Čt, 10. 8. 2023 - 20:08)

Ano, já jsem takhle dámu trestal, kolem 45 let. Nejdříve je třeba jí ve stoje rozepnout knoflík u riflí. Pak chytit, přehnout přes koleno, ruku za záda. Stáhnout rifle po stehna a pak to samé s kalhotkami a naplácat jí na holou.

Jana (St, 9. 8. 2023 - 17:08)

Copak vařečka, s tou jsem dostala vícekrát, normálně přes kalhoty. Sice to bolelo, ale dalo se to. Jen jednou jsem udělala podvod s žákovskou knížkou. Mám musela do školy já pak dostala doma vrbovým proutkem na holou. To teprve štípalo, že to bylo k nevydržení a pochopila jsem pak, že se říká nařezat.

Reklama

Přidat komentář