Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Eva (Út, 18. 4. 2023 - 13:04)

Když čůrám já tak se nikdo dívat nesmí , ale líbí se mi dívat na ostatní kluky i holky.

Martina (Út, 18. 4. 2023 - 15:04)

Já jsem možná trochu ujetá, ale v létě když jsme parta na chatě a večer se něco vypije, tak tam máme takovou zásep na kterou si sedneme na bobek závodíme, kdo dál dočůrá a kluci to měří a když skončíme, tak jsou závodit kluci, ale mi jim je musíme držet a někdy bývá problém, protože když se mu postaví, tak tolik nedočůrá.

Hanka (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Ahoj Martinko.priste řekněte klukům,ať se vymočí stejně jako vy holky.je to docela sranda, když sedí na bobku a snaží se čůrat jako ženský.můzete jim to měřit taky kam až dočůrají.

Eva (Út, 18. 4. 2023 - 13:04)

Když čůrám já tak se nikdo dívat nesmí , ale líbí se mi dívat na ostatní kluky i holky.

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 12:01)

tak to máš udělat jako já já hlídal taky ale nikoli zády k ní takže jsem byl za toho magora já . bohužel rychle zareagovala a zakryla se takže jsem viděl jen prýštící zlatý déšť

Hanka (Út, 18. 4. 2023 - 13:04)

Ahoj všichni.dlouho jsem tu nebyla,taky nebylo o čem psát.mám za sebou bolestný rozchod, prostě si našel jinou a odešel.zůstal mi pejsek a to je teď moje největší radost.mám kamaráda,se kterým se občas taky projdu,a dvakrát jsem s ním i spala.je taky sám,tak co.začalo to na procházce v Divoké Šárce, mě se chtělo čůrat,tak jsem si dřepla na bobek a musela močit.on že se otočí,a já na to že mi to nevadí,tak se po očku díval,jakou pod sebou delám louži.mel pěknou bouli v kalhotech,tak jsme šli domů a tam jsme si na gauči pěkně zasouložili.tak zatím pa pa.

Karel (Út, 18. 4. 2023 - 14:04)

No ale jestli jste spolu už před tím dvakrát spali, tak je přece naprosto normální, že se potom před ním vymočíš, ne? Vždyť už se znáte. Spíš mi řekni, jestli jsi si v té Šárce po tom močení vytřela pysky, nebo ti ho tam potom doma na tom gauči strkal a ty jsi jí měla počůranou?

Hanka (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Ahoj Karle.to je jasný,že si ji utírám,pořád sebou nosím papírové kapesníčky.to bych asi nesnesla,na mokrou pipinu si natáhnout kalhotky.

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 14:04)

to by se mi taky líbilo koukat se na čůrající holku a pak za odměnu (že to skončilo boulí) zažít víc. Kdysi mi to někdo shodou s okolností taky z divoké šárky nabízel ale myslím že to bylo jiné jméno teď budu litovat že jsem zaváhal

Tomáš (Pá, 6. 1. 2023 - 13:01)

Viděl jsem čůrat holku, která byla nejspíš v nouzi jako ty. Procházel jsem kolem. Nechtěl jsem koukat, ale přitáhlo to mojí pozornost a to si myslím, že nejsem neslušný člověk. Stejně tak jako by to přitáhlo jiného muže i ženu. Je to něco co se běžně na veřejnosti neděje.

Dája (Čt, 5. 1. 2023 - 06:01)

Když jsem nedávno byla nachlazená a musela jsem kriticky na malou a nebylo kam zaběhnout, tak mi bylo jedno, jestli jsem skrytá nebo ne, hned vedle cesty jsem to pustila prostě to už samo šlo ven a neřešila jsem vůbec jestli někdo čumí nebo ne. Kdyby mně ale někdo šmíroval záměrně a plánovaně to by mi vadilo. Stejně většina lidí je si myslím tak slušných,že se na holku a vlastně kohokoliv v takové nouzové situaci nekoukají a jdou dál, protože chápou,že ten člověk je v nouzi a musí a je mu to ne zrovna příjemné.

Marek (Ne, 8. 1. 2023 - 11:01)

Máš pravdu. Já když jdu s tou svijí na procházku a ona musí, tak co s tím naděláš. Já koukám a hlídám, jestli není v okolí nějaký magor, jinak z toho neděláme nějaký problém.

Hanka (Čt, 14. 7. 2022 - 00:07)

Ahoj zlatíčka.tak jsem byla na koncertě KISSaků,a fakt super zážitek.jenže jsem vypila moc tekutin,a už ke konci se mi chtělo dost na malou.vydrzela jsem ale až do konce,a pak že si odskočil neměla jsem ale takový nápad sama,záchody obsazené,a fronta snad 100 metrů.tak honem ven,tam do temného koutku za nějaký stánek,vyhrnula šaty,stáhla kalhotky pod zadek sedla si na bobek a mocným proudem močila snad minutu.louže obrovská ale ta úleva.pak tam šli čůrat ještě nějaké holky,a těm ale dělali zeď jejich kluci.snad mě nikdo neviděl,ale i kdyby je mi to jedno.tak zatím pa pa Vaše Hanka.

Kdepak (So, 2. 7. 2022 - 08:07)

ačkoliv se ten někdo podepsal stejným nickem jako se podepisuju já tak tohle jsem fakt nepsal

Pavkol (So, 2. 7. 2022 - 06:07)

rád bych si přečetl jak jste dělaly malou potřebu nebo i to ostatní

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 07:07)

Ty jsi fakt dement.

Ela (Pá, 1. 7. 2022 - 15:07)

S manželem čůráme ve stoje na chatě oba najednou proti sobě a pak je z toho sex.

Anka (Pá, 1. 7. 2022 - 15:07)

Mně vadí když se chlap dívá, ale když je to tak, že to nemůžu vydržet,tak už je mi to jedno a hned čůrám stejně. V neděli třeba taky to tak bylo

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 11:06)

ale to vůbec není pravda jen jsem poprvé reagoval na jiný přísvěvek než jsem chtěl proto jsem to napsal ještě jednou udus se nenávistí a jdi do prdele ty dokud jsem o tom holky budou psát i kdyby to byli chlapi které by si za holky vydávali tak na to budu reagovat jak dlouho budu chtít ale neboj 10- 22. 7. budu úplně mimo dosah internetu takže pak tu budete mít ode mě 2 týdny pokoj a klid

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 09:06)

krásný příspěvek

Reklama

Přidat komentář