Reklama

Holky a nahota doma

Default User Image
ÁA (Po, 11. 3. 2024 - 17:03)

 Tak to mate dobry . Ja mam 2 starsi  segry 14 a 16 jsme bohizel taky v 1 pokoji a oni ted vever a pres den snad nedelaj nic jinyho nez si je furt hpnej. Maj ruzny pomucky i dost drahy a mame to jako v obchode. Ja kdyz si hp chci vyhonit tak me vyzenou na zachod. Rikal jsem to mame a musim to pry vydrzet ze s tim ted nic neudela. Tatu nemame a mama taky pouziva ruzny pomucky. Segry jsou ted hrozny chodej nahy a predvadej se. Asi se z toho jejich neustalyho honeni zblaznim

Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 08:03)

Tak skus nejaku pomocku s nimi. Je to fajn

Default User Image
JIŘÍ (Pá, 8. 3. 2024 - 09:03)

Nahota je přirozená , společně s mladší sestrou jsme chodili nazí do koupelny, společně jsme se koupali, navzájem se prohlíželi a zkoumali svoje těla. Sestra je o dva roky mladší . Spávali jsme vedle sebe nazí do mých 15. Často jsme onanoval jako každý kluk a sestra se dívala , neviděli jsme v tom nic divného, bratr a sestra. 

Anonym (Čt, 7. 3. 2024 - 17:03)

No moc hezky vidim ze je to vsude stejny. Muj bracha si honi uz od 12 a taky mu uz strika. Chodim ve spolecnem pokojicku taky dost casto naha protoze i naha spim na horni palande. Moji ted uz taky oholenou pipinu tedy vidi dost casto a taky ho vubec nezajima. Zajimal se akorat o moje zvetsena prsa ale ted uz taky ne. Bracha ma asi uchylku ze mu dela dobre chodit nahy pred kamaradkama kdyz mu stoji.Asi se taky chce vytahovat ze mu uz strika ale u toho ja byt opravdu nemusim staci kdyz tady stale pobiha s postavenym pindourkem. Jednou jsem teda u strikani byla proto ze se chtely divat moje obe kamosky. Bylo to sice zabavny ale je to bracha. Kamosky to maji ode me povoleny ale ja uz u toho byt priste nechci i kdyz se mi to libilo se divat jak mu vystrikuje ale spis bych se rada divala na cizi kluky.

Default User Image
Dominika (Čt, 7. 3. 2024 - 09:03)

Ja chodim doma naha i ted a je mi 15. Taky si ji holim takze pro brachu na divani od minulosti zadna zmena. Braska si ho uz taky honi u pocitace a sedime zady od sebe. Ma ted taky machrovaci obdobi a chce se pochlubit ze uz mu taky zacal strikat tak se me uz nekolikrat zeptal jestli se nechci podivat. Tak jsem rekla jo protoze jsem mu neverila protoze ho ma dost maleho. A jake prekvapeni fakt jo a pred 3 mesicema mu opravdu normalne vystriknul. Asi jsem divna ale bavi me to se na to divat jak si ho honi a libi se me moc i to strikani. Vubec se taky nestydi a ja se tomu nebranim a beru to jako zabavu a libi se mi to.

Default User Image
Petr (So, 2. 3. 2024 - 08:03)

Jako nejmladší jsem vyrůstal v 3+1 jen s matkou a dvěma staršími sestrami a musím se přiznat že někdy od mých třinácti roků mi z toho začalo tedy pěkně jebat bedně.     

Default User Image
Jirca (Pá, 1. 3. 2024 - 19:03)

Muj bracha si ho zacal taky honit kratce po 13 honit vzdy kdyz byl doma sam v nasem pokojicku. Nekolikrat jsem ho nacapala ale klidne jsem vesla. Nejdriv se otacel zady ale potom uz se neotacel. Kdyz si ho zacal honit tak jsem nacas prestala v pokojicku naha ale aso po 3 mesicich mu to stejne bylo kedno protoze me ma okoukanou a moc ho nezajimam. Asi dvakrat vystriknul i v me pritomnosti sice jsem se divala a bavilo me

Default User Image
xXXx (Čt, 29. 2. 2024 - 17:02)

Mám na Vás takovou otázku. 😊
Maluji již 16 let a měl jsem i nějaké své výstavy obrazů. 😊
Většinou mě inspirují k vytvoření nového obrazu vlastní výlety, které jsem navštívil. 😊
Tvořím většinou podle vlastní fantazie a snažím se dané místo přiblížit co nejvíce to jde. 😊
Nicméně bych rád 1x v životě zkusil něco jiného a nového. 😊
Rád bych zkusil vytvořit obraz slečny jako AKT. 😊
Bohužel však neznám žádnou co by souhlasila a řekla ano, já bych do toho šla. 😊
Nechci nic vulgárného a prvoplánovitého, naopak bych chtěl decentního. 😊
Nikoho na tuto malbu neznám, jelikož jsem v reálu na vozíku a celý život se mi blbě navazuje komunikace s dívkou, většina mi nedá šanci kvůli vozíku ani na pokec. 😊
To je důvod, proč píši tento příběh sem a taky si nemohu dovolit nějakou modelínu z netu, nemám na její honorář. 😊
Chtěl bych to zkusit, jelikož nyní mám zvolené téma TĚLO A ZDRAVÍ. 😊
Nevím, zda se tu někdo najde, kdo by do toho šel se mnou, každopádně jestli ano, ukázku svých obrazů když tak pošlu. 😊
Nevadí mi ani když daná slečna nebude úplně bez chyby, jelikož jsou to chyby života a nikdo nejsme úplně dokonalý, pořád lepší chyby života, než umělá modelína. 😊
Předem děkuji a hezký den. 😊

Anonym (Pá, 1. 3. 2024 - 20:03)

Ty jsi ale hloupé děcko, myslíš, že na to některá skočí ? Zvláště ty smajlíci mluví za vše, jak se vysmíváš. 

Default User Image
Jarka (Čt, 29. 2. 2024 - 17:02)

tvuj bracha je taky borecek jako ten muj, kdy nam braska na silvestra trosku pripitej vyhecovanej holkama a prohrané sazce taky predvadel co s bimbasem umi. Moc jsem z toho nadsena nebyla ale kamosky by me asi roztrhly kdybych prudila že bracha nepredvede stríkaci show. Ale v pohodě nakonec jsem si to užila i já a bracha se vubec i prede mnou nestydel vystrikat jak rikas mrdku. nas nikdo nenabonzoval a bude opakování protože kamosky si za ukazane kozicky uzily strikaní a to brachovi vystrikaval i pres metr daleko ze z toho byly holky dost nadsene....

Default User Image
Pampeliška (Čt, 29. 2. 2024 - 16:02)

s brachou jsme taky chodily až donedávna nahatý protože jsme byly v jednom pokojíčku.Potom se mu ale začal stavět pindour asi ve 13 a ke vsemu zacal onanovat. já jsem o 3 roky starsí a uz jsem videla samozrejme i jiné kluky onanovat takze jsem se nejak naha pred nim dale nestydela a ani on nejak zasadne me mezi hohy nebo na prsa nekoukal protoze se uz holim a prcinu mam pro neho stale stejnou. i jeho pindisek me prijde taky skoro stejnej a pripada mi az vesely se na to divat jak si toho prcka dost casto honil a jemu to bylo fuk. Pruser nastal kdyz jsme pred vanocema prisly s kamaskoma mirne ovineny domu a nas borecek si ho zase honil tak jsem mu rekla at vymazne z pokoje do koupelny. Kamosky na me vystartovaly at ho necham a ze kecam ze mu podle nich jeste nestrika. bracha jak se chce ted stale vytahovat tak se vsadil ze mu klidne vystrikne i pred nima a bylo to. Nerikam ze se rada nepodivám a bavi me to ale videt brachu jak vystrikuje mrdku pred kamoskama jsem uplne nechtela. Trvalo mu to dost dlouho ale nakonec holkam teda zastrikal. Pruser byl v tom ze se holky ve tride pochlubily a doneslo se to mamce ze v me pritomnosti si ho bracha vystrikal pred kamoskama. dostala jsem slusny pojeb a spime uz kazdy zvlast a mam zakaz chodit doma naha .....

Default User Image
savrdak (Ne, 18. 2. 2024 - 21:02)

jestli je tu nějaká mamka s dcerou které chodí sami doma napište mi na mail: [email protected] rád bych se dozvěděl jaké to je chodit doma nahá, u nás se to nedělá ale rád se zastavím na návštěvu a pokud bude mamka chtít může na mě zaučit svou dceru. je mi 16 tak piště pokud máte zájem

Default User Image
Zaručená (Pá, 15. 3. 2024 - 14:03)

Jsem matka šestnáctileté nevlastní  dcery a i když doma chodíme nahé jak se nám zachce, zaučení nepotřebuje. Co potřebovala jsem jí naučila a ráda a svoje poprvé s klukem si užije, až přestane potřebovat ty své nadržené hrátky, které ji zvládnu poskytovat sama.

Default User Image
J (St, 14. 2. 2024 - 06:02)

Ahoj,kdyby si chtěla některá mamča,holka pokecat o nahotě doma,tak napiš na [email protected]

Anonym (St, 7. 2. 2024 - 16:02)

V červenci bylo jako obvykle parné léto. Manželky teta Drahomíra měla svátek a tak jsme jí šli popřát. Když nám přišla otevřít, měla na sobě jenom zástěru, která jí kryla jen předek, ale po stranách jí vykukovaly bradavky povislých prsů. Ty jsi nahá? Zeptala se jí naivně žena. Ne tak docela. Odpověděla teta. Nadzvedla zástěru a klín jí krylo něco jako fíkový list. Co to je? To je potěšení moje. Sáhla do rozkroku a vytáhla cosi jako penis, spojený s tím listem. Zcela tím odhalila kundu. Tohle mi dělá hodně dobře, při každým pohybu, a když si sednu a vrtím se na tom, za chvíli jsem na vrcholu blaha. Zasunula si to z povzdechem zpět. Tak jsme jí popřáli a šli. Stejně byla tak trošku mimo z té trvalé onanie. Hned za dveřmi mi manželka řekla, že to chce taky. Nic nedostaneš, protože máš mě. Když nebudu doma, třeba ti to teta půjčí. Ó ženy, ženy.

Anonym (St, 7. 2. 2024 - 19:02)

Vždyť to je jak příspěvek na povídku, už podle stylu. Běž si ho raději vyhonit. 

Anonym (St, 7. 2. 2024 - 20:02)

To není pro mne, ale pro vás.

Default User Image
Míra Šíra (St, 7. 2. 2024 - 14:02)

Co to vidí oko mé? Že bychom našli diskuzi, kde jsme ještě nepsali?

Default User Image
Eduard Nud (St, 7. 2. 2024 - 14:02)

Možné to není, ale je to pravda.

Default User Image
Emil Dítě (St, 7. 2. 2024 - 14:02)

Je to asi znamení, abychom toho pro dnešek nechali.

Reklama

Přidat komentář