Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Květa (Út, 15. 8. 2023 - 15:08)

Večer při koupání a následné kontrole toho využiju a změřím mu ho. I tak ale vím, že to bude nějak k 15cm. Jde taky o to, odkud měřit. Jestli celý ocas úplně i s kulema, nebo jen to tělo napnutého šulina.

Rozárka (Út, 15. 8. 2023 - 15:08)

Řekla bych, že jak má šulina v erekci napnutého na břiše, tak se měří od kulí, jež jsou většinou stažené, mnohdy vniknou i do slabin. Neměří se teda od rozkroku, tedy i s kulkama všechno. Jsem sama s krásným synem, ale nikdy jsem mu ho neměřila. Je mu 12 a při koupání jenom odhadnu jakého jej má. Zdravím všechny z vysokohorské boudy v Krkonoších.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 16:08)

Rozárko. Měří se shora od stydké kosti po špičku žaludu. Takzvaná zásuvná délka, ale jen teoreticky, protože žena má stydké pysky, které jí zkracují. Varlata mohou být více vpředu, nebo vzadu. Není to přesné, protože varlata při souloži uhnou.

Rozárka (Út, 15. 8. 2023 - 16:08)

Nikdy mě to nenapadlo, tak něco takového zjišťovat. U nás nahoru přijdou tisíce lidí za sezonu a žádný sex prakticky nemám, i když jsem se umístila jako druhá před desíti lety jako sympaťačka a pěkná na trutnovsku. Takže zkusím dneska to synovi změřit.

Jakub (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

Věřím, že syn je také sympaťák po Vás a má i pěkného pinďoura. To těší každou normální mámu. Ta moje mi to vícekrát řekla, že má radost, jak jsem se jí povedl. Myslela tím nahatého s erekcí. Ještě upozorňuji, že pravítka nemají stupnici hned od začátku, abyste jeho (i sebe) neošidila o tu půlku centimetru :-).

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

To se dá zamačknout do podbřišku, nebo uříznout. tedy ten půlcentimetr. Na mne máma byla hrdá a dost se chlubila i mým přirozením i když jsem nebyl žádný bejk vellikostí, ale trvale odhalený žalud, nadprůměr a téměř stálé erekce k tomu asi stačily. Nevěsty se jen hrnuly.

Turista (Út, 15. 8. 2023 - 16:08)

Kdysi, už je to let, jsem se dostal na jednu vysokohorskou farmu, a pak to byla moje pravidelná zastávka. Byla tam malá dívenka, jež obsluhovala. Nyní je taková farma jen nad Portáškami na Růžové hoře.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 14:08)

Mojí mámu moc zajímalo, jestli ho mám většího než táta. Byli rozvedení a neměli se rádi. Když jsem ho překonal, tak mu řekla. Už ho má delšího o dva centimetry a silnějšího než ty, chudáčku. Chtěla jen ponížit tátu.

Navstevnik (Út, 15. 8. 2023 - 13:08)

To nemusíš měřit. Prostě puberťáci v tom věku od dvanácti a víc mají šuliny jenom na honění, mastí si je ostošest, většinou si to dělají přes předkožku a zažívají neskutečnou rozkoš. A čtvrthodinku po vysemenění už se jim zase napne a mohou tak s honěním a drážděním pokračovat dle libosti.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 12:08)

Mě mamka neměřila. Změřil jsem se sám a dal jsem jí přečíst výsledek. Většinou to odpovídalo jejímu odhadu.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 01:08)

Mám svému synovi vyšetřit penis a varlata? Jsem zdravotní sestra a syn má 15 leť.

Lukáš (Út, 15. 8. 2023 - 14:08)

Tak buď kecáš nebo jsi hodně zaostalá zdravotní sestra. Jinak bys věděla, že je správný a potřebný to dělat od hodně malýho věku.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 14:08)

Většina maminek to dělá při koupání už odmalička. Pokud to zanedbávají, tak se jim kluci začnou v pubertě stydět a těžko se nechají prohlížet. Ta moje mne kontroluje i jako dospělého a mě to vůbec nevadí. Nestydím se ani když mám tuhou erekci.

Návštěva (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Záleží na tom, jak je na tom kluk s nahotou. Jestlis ho nekontrolovala nikdy předtím, tak bude mít problém se ti odhalit. Jde taky o to, jestli ho běžně vidíš třeba při koupání a podobně. Ale většinou se kluci šíleně stydí tak od třinácti let.

Květa (Út, 15. 8. 2023 - 05:08)

To už je dost pozdě v tom věku, navíc jesti na to není zvyklý. Já jsem u syna začla s prohlížením v jeho devíti, aby si zvykl. Chtěla jsem totiž mít přehled o jeho dospívání, o tom, jak se mu penis bude měnit. Teď mu bylo 13 a není žádný problém jej zkontrolovat. Trochu se sice stydí, ale jak se mu ocas napne, tak je kluk v klidu. Pěkně mu můžu prohlédnout jak kule, tak toho jeho macka.

Anonim (Út, 15. 8. 2023 - 07:08)

To je rubrika primárně o velikosti. Takže když kluka tak zevrubně prohlížís, přesně musíš vědět kolik v klidu a při napnutí.

Květa (Út, 15. 8. 2023 - 07:08)

Jsem doma, užívám si dovolenou, tak hned odpovím. Když jej syn má v klidu, tak je nesnadné určit velikost. Asi těch 7cm. Ale při erekci je to snadné. Nikdy jsem mu ho neměřila pravítkem, avšak člověk to má v oku a dosahuje mu k 15cm. Můj bývalý to měl taky podobně, ale to už je let co pamatuju.

Anonim (Út, 15. 8. 2023 - 08:08)

Ke třinácti už kluci mají vlastně dospělé penisy. Onanují několikrát denně, neustále tedy ty svaly posilují a semene mají na rozdávání. Takže velikost v tom věku je opravdu někde do 15cti cm. A ještě mě napadlo. Pokud přímo neonanují, tak jak to jde, tak mají pořád ruce mezi nohama. Prsty si to tam pořád dráždí.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 07:08)

Střízlivý odhad. Takto to má většina. Jenom některé touží po velkých a tak je nasazují alespoň synům.

Beran (Út, 15. 8. 2023 - 07:08)

To sou ty blbky, většinou bez chlapa, neukojený, pro ně je ideálem 30cm a víc. V životě nic s nikým neměly, tak tady se aspoň ukájejí.

Reklama

Přidat komentář