Reklama

Kluci a nahota doma

Zita (Ne, 13. 8. 2023 - 05:08)

Kluk měl 12 a zatím se nějak moc nestydí, jsem s ním v koupelně a při sprchování je většinou obrácen zády, ale klidně si jej natočím předkem ke mě a nijak se necuká. Takže jak vidět, stud zatím nepociťuje.

Anka (Po, 14. 8. 2023 - 15:08)

No tak jestli má tvůj syn 12 to jsi nenapsala přehledně. Buď měl dvanáct někdy teď zkraje, a to se zatím může nestydět. Myslím, že je to tento případ. Ke třinácti letům se již stydí prakticky všichni kluci. Mám s tím zkušenosti, se dvěma syny, jeden z nich nevlastní. Ten můj, mladší má necelých 13 a kupodivu se zas až tak nestydí, kolikrát mu ve vaně a podobně zahlédnu jeho šulina.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 12:08)

Nemyslím si, že u dívek je třeba s plavkami spěchat víc než u chlapců. Mám dvě dívky a plavky dostaly až když bylo starší 11 let. O dva roky mladší jsem je koupila také, chce mít všechno stejné jako starší sestra. V jedenácti při pozorném pohledu už byly vidět první známky dospívání, ale když to není na koupališti, ale na klidné pláži, nemyslím si, že by někomu vadilo, když je takové dítě ještě nahé.

Návštěvník (Čt, 10. 8. 2023 - 12:08)

Jak byste braly nahotu svého vnuka? Babi mě viděla nahého s erekcí. Řekla mi co by na to asi řekla moje druhá babi. Upřímně nevím jak reagovat. Nebo jestli se jí to třeba nelíbilo

Default User Image
Pepan (Ne, 10. 12. 2023 - 14:12)

Naši kluci často byli u prarodičů , a to jsou 6 let od sebe, babička je chodila koupat, viděla je nahé a nikomu to nepřišlo divné, 

Návštěvník (Čt, 10. 8. 2023 - 11:08)

Chci se zeptat, od jakého věku jste klukům dávali plavky na pláži? Našemu bude letos 10 let a uvažuji, zda již potřebuje plavky nebo mu ještě prodloužit dětství a nechat ho bez. Loni se ještě vůbec nestyděl a užíval si svobody. Samozřejmě nenavštěvujeme přeplněné pláže...

Default User Image
Pepan (Ne, 10. 12. 2023 - 14:12)

Doporučuji začít s nim chodit na nuda a  máš to vyřešené, ale když chodíte na nepřeplněné pláže tak ho nechej nahého tak dlouho jak jen on bude chtít, My jsme staršímu klukovi začali dávat plavky v11, ale mladší 6 chodil nahatý, tak se v nich nechtěl koupat a chodil nahý skoro do 13. Pak už na pláži měl plavky, ale u nás na kačáku se zásadně koupal nahý. Je jen na něm jak se zachová a co bude chtít.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 08:08)

Pokud je to možné, určitě bych mu dopřála ještě léto bez plavek. Já mám sice dceru ale dokud nebylo co zakrývat byla na pláži bez plavek, pak loni jen se spodním dílem nebo začala mít první chloupky. Letos už ale dostala také vrchní díl, začínající růst prsou byl dost patrný.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 11:08)

Uau to se nestyděla, když jste ji nechali tak dlouho bez plavek? Naše holka se pořádně styděla už kolem 7 let a musela mít i vrchní díl.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 12:08)

Tak přirozeně měla období, kdy mě namlouvala, abych jí koupila plavky. Celě je to o přístupu a vysvětlení. Nakonec úplně racionálně pochopila, že dokud nemá dolů chloupky, není důvod k zakrývání. Stejně chápala i vrchní díl, není důvod aby ho měla dokud jí nerostou prsa.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 07:08)

Náš Lukáš dostal plavky až těsně před 12 narozeninami. Ale také jsme vždy navštěvovali pláže v ústraní a stranou od největších davů. Poslední léto bez plavek se už ale styděl, například když šel někdo kolem tak se otáčel na břicho aby se schoval.

Jan (Pá, 11. 8. 2023 - 07:08)

Nás syn dostal první slipové plavky s odhalenými boky po 12 narozeninách. Tehdy mu začlo rašit chmýří u kořene penisu. U moře se ale koupal nahý ještě ve 13ti.

Návštěvník (Čt, 10. 8. 2023 - 12:08)

mně to připadá vulgární když kluci běhají nazí, takže u nás plavky od 3 let

Default User Image
Pepan (Ne, 10. 12. 2023 - 14:12)

Co je na tom vulgárního nechápu naši synové chodili nahatí skoro do 13 a bylo jim to úplně jedno spíše se divili proč jsme my v plavkách. 

Návštěvník (Čt, 10. 8. 2023 - 11:08)

U nás holka spodní díl od 6 let, vrchní díl pak od 10. Kluk myslím od 8 nebo 9 let.

M (Út, 8. 8. 2023 - 23:08)

Obriezka = sekta

Tanja (Út, 8. 8. 2023 - 09:08)

Syna vidím nahého skoro každý večer při koupání. Bude mu 12 a nechá si umýt záda, vlasy, poté ho omotám osuškou a utřu do sucha. Zatím se nestydí a ničemu nebrání, je to určitě tím, že je tak zvyklý odmalička. A to už je na něm znát ta začínající puberta. Mám aspoň pořád přehled, jak na tom je.

Anonim (St, 9. 8. 2023 - 04:08)

A jak je na něm znát ta začínající puberta? V necelých dvanácti by ještě asi chloupky mít neměl, a jinak?

Tanja (St, 9. 8. 2023 - 12:08)

12 mu bude za tři týdny, a takový malý náznak na kořeni je znát. Nejsou to ani chloupky, jen jak tam něco trošičku vyrůstá. Už i v klidu ho má většího a někdy, při začínající erekci je to pěkný macek.

Anonim (Čt, 10. 8. 2023 - 04:08)

Doposud se syn před vámi nestydí, můžete ho při koupání namydlit a všechno, i osušit. Ale postupně už ty začínající chloupky budou vidět a určitě se za ně začne stydět. To se kluci stydí hrozně. Stydí se i za toho napnutého šuldu, za onanii a hlavně semeno. Tak uvidíte, jestli to bude platit i pro vašeho syna. Ale,je li na nahotu zvyklý, třeba mu nebude vadit když s ním jste při koupání.

Reklama

Přidat komentář