Reklama

Výprask vařečkou

Josef (St, 10. 11. 2010 - 17:11)

Vy kurvy jedny bílý...Za Marie Terezie kdyz cigan mluvil cigansky, dostal petadvacet ran liskovkou na lavici. Myslim, ze na cigany by se telesny tresty mely zase zavest protoze nic jinyho na ne neplati.

Jana (St, 10. 11. 2010 - 16:11)

Vychovávám doma 13 syna a 11 dceru a výprasky se u nás rozhodně osvědčily. Vařečku také občas použiji, ale většinou je to měkčí řemen nebo proutek.

Iveta (Út, 9. 11. 2010 - 23:11)

Vy kurvy jedny bílý...Paní Červeňáková, Vaše děti nikdo nediskriminuje, děláte to Vy cikáni sami - už tím, že je nenaučíte mluvit česky, neposíláte je do školy, učíte je tak akorát se toulat, napadat ostatní a krást, pokud Vám někdo něco vytkne, oháníte se tím, jak jsou porušována Vaše práva, nepracujete, válíte se doma z podporyk která je i z našich daní. Vaše inteligence je již vidět podle Vašeho pravopisu - jedna hrubka vedle druhé, jak můžete svým dětem pomáhat s úkoly, když sama psát neumíte, prostě je do školy nepošlete a vyrostou další černí zloději a darmožrouti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petr (Po, 8. 11. 2010 - 21:11)

moje rodice na me mnely vymyslenou skvelou taktiku jak mne trestat vzdy kdyz jsem neco provedl tak se mne porat vyptavaly jakpak to, proc, jak by se to libilo tobe atd. Pak se ptaly jestli chci vyprask stydel sem se vzdy sem rekl ze ne ale vedel sem ze se tomu nevyhnu vzdy se jen smlouvalo o tom kolik ran. Nejvice mne stresovalo to vyptavani protoze sem vedel ze to prijde.tatinek mne zavedl do kuchyne nachystal si zihli a vyndal ze skrine rakosku. Jednou sem se pokusil o utek ale neuspesne. Tata mne chytil a pridal i to. Takze jedine co jsem mohl delam bylo koukat a cekat az si mne pritahne k sobe ohne pres koleno a nanda mi. Ale nikdy sem mu to nemel zazle mozna hodku po vyprasku sem odesel s brekem do pokoje.ale pak mi doslo ze si za to muzu sam. Naposleny sem dostal vyprask ve 14 letech. Tatinek mne bil minimalne jen kdyz nebyl zadny vhodny trest.
Asi kazdy zazil ten klasicky problem s nosenim puncochacu jak sem se kazdeho ptal tak jejich rodice to resily vyprasky. S mojema rodicema sem se dohodl a vysvetlil jim ze se mi hosi smeji,kdyz nosim puncochace. Tak mi odpustily nosit do skoly. Ale na doma sem chodil jen v puncochacich. Sem na ne hrdy zakazovat telesne tresty by se nemely na nekoho nekdy nic jineho neplati jako byl muj pripad. Zase by se to nemelo prehanet nekdy to hranici s tyranim az sadomachistyckym tyranim ale takoveto pripady jsou vetsinou vymyslene. Jako par prizpevku zde napsanych

Vágus (Po, 8. 11. 2010 - 02:11)

Teď by nám měla zase něco vysvětlit paní Červeňáková - totiž jak konkrétně vypadá ta diskriminace vašich dětí ve škole. Moje příbuzná (učitelka ZŠ) se kdysi chodila do romských rodin dokonce přimlouvat, aby rodiče aspoň posílali své děti do školy a nenechávali je doma. No dneska by se asi učitelka ani neodvážila...

Jinak si myslím, že Ladislava může mít pravdu - připadalo mi to tak i ze zkušeností na průmyslové škole, kde je arciť rozsah výuky přece jen rozsáhlejší (i dlouhé a častější odpoledky); jsou zde ale určité rozdíly - já jako dílenský učitel jsem měl dokonce jen 19 hodin týdně, ale náročnost byla několikanásobná: co jsem pro žáky připravil za celý půlden, oni měli hotovo za 10 minut. A to nezmiňuju shánění materiálu, názorných pomůcek, nebo nápor na nervy při praxi někde v reálném provozu a tak dále. Prázdniny byly pro mě příliš draze zaslouženou odměnou; ačkoliv mě učitelství bavilo, odešel jsem posléze do jiného zaměstnání. I s minimální dovolenou byla psychická úleva obrovská.

paní Červeňákov (Ne, 7. 11. 2010 - 20:11)

Vy kurvy jedny bílý zasraný, Cilka má pravdu. Já bych všem těm bílim kantům rozmlatila držku za to jak diskriminijou naše ďěti DO prdýlky!! Vy kundi jedni bílí, ja bich fam fšem natlchla pldel furt nás honé Romy diskriminujete. A ty Cilko dikuji, že se alespoň jedna bila nás zastala.

Ladislava (Ne, 7. 11. 2010 - 19:11)

Prosím vás, Pedagogu, vysvětlete mi, co já musím dělat víc než 26 hodin týdně. U nás na škole je nejdelší vyučování maximálně 31 hodin týdně, protože jednou týdně máme odpoledku. Já ihned po skončení vyučování, mám akorát dozor v šatnách nebo v jídelně. Po obědě jdu do kabinetu, zaleju maximálně květiny a du domů. Krom toho ve čtvrtek mám poslední dvě hodiny volné, tudíž jdu domů hned v 11:40 nebo si třeba opravím během volných hodin sešity, abych to nemusela dělat doma. A TEĎ MI PROSÍM LASKAVĚ VYSVĚTLETE, PROČ BYCH SI MĚLA PŘIPRAVOVAT HODINY, KDYŽ UČÍM ROK, CO ROK JEDEN A TEN SAMEJ PŘEDMĚT A DĚTEM VYKLÁDÁM POŘÁD JEDNO A TO SAMÝ JAKO KOLOVRAT. NEMÁM SI CO PŘIPRAVOVAT A ZATÍM NA MĚ NEBYLA PODÁNA JEDINÁ STÍŽNOST SPÍŠ NAOPAK.

pedagog (Ne, 7. 11. 2010 - 15:11)

Hele, Pedagogu, ty na sto...Hrajete si na učitelku a ani nevíte kolik je předepsaný úvazek učitele jste pilná,že máte hodiny navíc nevím,na které škole máte 26hodin přímé práce jestli víte co to je.Nikdo z učitelů netvrdí,že naše práce je fyzicky náročná.Je to zaměstnání náročné na psychiku.Co do financí jsme v průměru.Pokud máte pocit,že se nemusite moc připravovat tak jste geniální nebo máte ředitelku ředitele,který nekontroluje vaší práci,přípravu dozor atd.

Nataša (Ne, 7. 11. 2010 - 13:11)

No tak tohle by teda mělo jít před soud!!!

Lojza P. (Ne, 7. 11. 2010 - 11:11)

Byl jsem bit jak nezralé žito vším, co otci přišlo pod ruku a vždy jsem se musel svléci donaha. Za jakýkoliv sebemenší přestupek. Začalo to v mých 6ti letech a naposledy jsem dostal důtkami přes záda v 16ti letech, utekl jsem z domova a svoje děti nebiji,sem tam dostanou pohlavek. Vždy si vzpomenu na svoje dětství.

Radim (Pá, 5. 11. 2010 - 23:11)

Chcete něco vědet, Cilča pracuje v pražské Naději, centru pro bezdomovce a feťáky. A je zde zaměstnaná, protože by ji žádná jiná nemocnice nevzala a co se týče podnikání, tak vám vysvětlím, jak to celé je. Cecílie je taková jak se říká luxusní kurva, která se prodává Němcům, Rusákům apod. Vydělá si sice celkem dost, 13 000,-Kč za jedinou noc, ale za jakou cenu!!! Musím se za ní i s manželkou STYDĚT!! Ale hlavně, že si hraje na nóbl podnikatelku.

Ladislava (Pá, 5. 11. 2010 - 23:11)

Promiňte, psala jsem moc rychle, překlepla jsem se: "KDYŽ STEJNĚ UČÍM JEDNO....

Ladislava (Pá, 5. 11. 2010 - 23:11)

Hele, Pedagogu, ty na sto procent nejsi učitel. Já jsem sama učitelka a všem tady jednou a naposled vysvětluji: UČÍM 26 HODIN TÝDNĚ, Z TOHO MÁM ČTYŘI VOLNÉ HODINY, PŘI KTERÝCH OPRAVUJI PÍSEMKY, HODINY SI NEPŘIPRAVUJI, KDYŽ STEJNĚ PÍŠU JEDNO A TO SAMÝ, MÁM DVA A PŮL MĚSÍCE PRÁZDNIN A ŽÁDNOU DOVOLENOU SI NEBERU A PLAT NENÍ NIJAK NÍZKÝ A CELÉ LETNÍ PRÁZDNINY S VÝJIMKOU POSLEDNÍHO SRPNOVÝHO TEJDNE PŘED ZAČÁTKEM ŠKOLNÍHO ROKU JDEME DO ŠKOLY, KDE NA NÁS ALE MOC PRÁCE ZAS NEČEKÁ!!! TAKŽE JÁ SAMA MUSÍM PŘIZNAT, ŽE OPROTI JINEJM ZAS MOC PRACOVNĚ VYTÍŽENÁ NEJSEM!!
Pedagogu, buď prosím dost rozumný a negumuj tady lidem hlavu. Já jsem učitelka a vím, jak to chodí a řeknu, že se mi zas moc nepřetrhnem. A jak už jsem se jednou zmínila, tak si o stávkách myslím svý. Kdyby někteří dnešní kantoři museli jít do kanceláře, tak by se zbláznili.

Iveta (Pá, 5. 11. 2010 - 02:11)

Co vy svině jedny zasraný,...Ve kterém centru pracujete jako lékařka? ráda bych věděla, kde přijímají takové hulváty a jaké pacientky k takovému praseti chodí, nenechala bych si od Vás utřít ani posraný zadek, víte Vy vůbec, čím se vyšetřuje a na čem?

Honza (Čt, 4. 11. 2010 - 18:11)

A bez tělesných trestů.. je myslím lepší vzít dítě k tabuly, nebo mu dát na doma jednu/dvě písemné práce.. to už dítě nas.re mnohem víc než poznámka. Když bude práce dostávat pětkrát týdně, za chvíli si rozmyslí, jestli mu to za to stojí. Potíž je s většinou romskými spoluobčany, kterým je jedno, jestli jejich dítě třikrát za sebou propadne. Takové zmrd.ečky bych bez milosti ze školy vykop. Na kopání kanálů jí stejně nepotřebuje.

Honza (Čt, 4. 11. 2010 - 18:11)

Cecílie, jestli jsi doopravdy doktorka gynekoložka, o čemž silně pochybuji, řekl bych spíš přičmoudlá špína z Hlaváku, tak bys měla změnit zaměstnání. Už ti ty kundy lezou na mozek. Ale musím říct, že učitelky ze základky také moc nemusím. Souhlasím s tím, že zvládnout třídu plnou grázlů musí být peklo, ale je vždy na učiteli jakou autoritu si ve třídě zřídí. Všude jsou učitelé, kteří si nechají skákat po hlavě a ti, u kterých si nikdo nedovolí ani uprdnout. Mimochodem klidně bych zaved tělesné tresty (i když jsem chodil do školy v době, kdy už byly dávno zakázané). Poznámky a dvojky/trojky z chování jsou uplně k ničemu. Poznámky mi ve škole do žákovské už ani neměli kam psát a akorát jsem z nich měl srandu. Největší autorita pro všechny byl jeden učitel, který nám dal jednu zprava, jednu zleva, až člověku zalehlo v uchu, a byl klid. Za celé roky jsem nezažil, aby někomu napsal nějakou stupidní poznámku. A rodiče, kteří na třídních schůzkách obhajují své nebohé mazánky a ohání se trestním oznámením, bych profackoval ještě dvakrát víc.

pedagog (Čt, 4. 11. 2010 - 17:11)

Pani Cecílie pokud opravdu...Omlouvám se za překlep opravu sešitů.A za chybějící čárku.Píši na počítači na který nejsem moc zvyklý.Děkuji

pedagog (Čt, 4. 11. 2010 - 17:11)

Prosím tě, Pedagogu, kde je...Pani Cecílie pokud opravdu nejste primitiv tak pochopíte,že práce pedagoga se skládá z přímé práce to je kolik učíme a nepřímá část to jsou hodiny příprav,bez kterých by jste nemohla učit.Příprava pomůcek,porava sešitů jednání s rodiči pracovní schůzky a mimopracovní činnost,kroužky atd.Naš pracovní týden je 42.5hodin,nepřímá prace nám vyjde i na více hodin.Dovolenou si vybíráme v období prázdnin a pokud nám nevyjde dovolená na konci prázdnin jdeme o to dříve do školy nebo si většinou vezmeme neplacené volno.Doporučuji vám nechte podnikání a běžte se rozčilovat za učitelský plat do školy.

Ladislava (Po, 1. 11. 2010 - 16:11)

PROČ TADY NIKDO NEPÍŠE, VŽDYŤ TO JSOU UŽ DVA DNY, ŽE BY NĚKDO DISKUZI ZABLOKOVAL? Dokonce i Cilka nám ňák vypadla.

Iveta (Ne, 31. 10. 2010 - 00:10)

Iveto, ty jsi chlap nebo...Promiň Vlaďko, to je jen překlep. jsem samozřejmě holka, jen jsem tam nedoklepla to "a" , Celilka mi prostě pěkně hnula žlučí.

Reklama

Přidat komentář