Reklama

Výprask vařečkou

Jirka (Čt, 20. 7. 2023 - 09:07)

Ahoj Mončo, v čem porusujes při výprasku pravidla?

Monča (Čt, 20. 7. 2023 - 14:07)

Nesmím se výprasku bránit,musím mít roztažené nohy, nesmím si strkat ruce na zadek nebo nějak jinak zabraňovat výprasku a musím mít po celou dobu vyšpulený zadek. Kdybych ho neměla vyšpulený, tak to taťka bere jako vzdor a dostanu pořádně přidáno rákoskou

Slavek.eu (So, 22. 7. 2023 - 11:07)

Tak ono je to i pro tebe nejlepší, když ho máš vyšpulený a nebráníš se a hezky snášíš bolest.

Monča (Po, 24. 7. 2023 - 22:07)

Jenomže dost často bývá výprask neoprávněně. To mám podle tebe s pokorou přijímat pořádný výprask rákoskou za nic?

Zuzka (Čt, 20. 7. 2023 - 08:07)

Já včera dostala po delší době na holou od mojí babičky, jak za mlada :D je mi 27 let btw.

Slavek.eu (Čt, 20. 7. 2023 - 08:07)

Zuzko, tý jo... Co jsi provedla? Čím a kolik ran jsi dostala? Jak se u toho chovala?

Zuzka (Čt, 20. 7. 2023 - 09:07)

Hele vezla jsem jí brambory 3 dny :) a prý jsem drzá :) Normálně vzala leapčku, kterou má od mého dětsví na ledničce a prý nastav prdel :D ještě k tomu jsem měla šaty, které zvedla a dostala jsem přes tanga, takže holou prdel

Slavek.eu (Čt, 20. 7. 2023 - 10:07)

Zuzko, jakože příliš dlouho asi myslíš.. a kolik ran ti dala? ... a jak si to snášela?

Zuzka (Čt, 20. 7. 2023 - 10:07)

Ano, jakože jsem 3 dny měla zpozdění myšleno :D No ran přesně vážně nevím, nepočítala jsem to :) nicméně druhý konec lepačky bolí tak, že jsem se kroutila jak had. :)

Slavek.eu (Čt, 20. 7. 2023 - 11:07)

Zuzko, přepokládám, že příště budu brambory včas a ani drzá už tak nebudeš :D Kdy jsi dostala předtím naposledy jsi ještě pamatuješ?

Zuzka (Čt, 20. 7. 2023 - 13:07)

Vzhloedem k jelitům na mém zadku, rozhodně včas :D naposled kromě Velikonoc někdy v 17 letech :)

Slavek.eu (Čt, 20. 7. 2023 - 14:07)

Tak to muselo strašlivě bolet! Jsi hodná, že jsi uznala, že je výprask na místě a nechala ses tak zbít :) Jak pak pokračovala návštěva? Výprask všechno vyřešil a vztah opět ok?

Zuzka (Pá, 21. 7. 2023 - 08:07)

Ano, bolí to vážně moc. A ty jelita :D bylo tak 20 ran určitě. Nijak, dala jsem si kafe a pokecala. AKorát jsem neseděla no :D

Slavek.eu (Čt, 20. 7. 2023 - 04:07)

Mončo, tak to je dobře, že to tak bereš. Naposledy jsi dostala kdy, za co a jak moc? Kolik ti vlastně je? A kdo tě bije?

Monča (Čt, 20. 7. 2023 - 14:07)

Naposledy včera a dneska dostanu zase:( Řekla jsem taťkovi, že se mi nechce vstávat a za tohle už jsem bita, takže mi stáhl kraťasy od pyžama a nejprve mi dal menší výprask rukou, pak mě poslal klečet na hrách a mezitím si donesl kopřivy a pak mě s nima švihal. Je mi 15. Bije mě můj táta

Slavek.eu (Čt, 20. 7. 2023 - 04:07)

A hodně? Dostáváš tak často?

Juras (Út, 18. 7. 2023 - 15:07)

No to máma zavedla maintenance. To je ta pravidelnost i to celé s tím průběhem. Je i tak dost mírná na ten počet. Já třeba dostavam za to, že se mi líbí vyprasky. Mi přijde hezké když se po výprasku poděkuje i stojí nebo klečí v koutě. Jenže vlastně nikdy nezjistis jak na tom jsi. To tak totiž nefunguje po prvnich ranach to je někdy nejhorší později se to stabilizuje. Kdybych to měl tak, že bych nikdy nedostal vic jak 3 tak bych těžko mohl vydržet víc. Ta výdrž se získává postupným pridavanim. To je důvod proč to někdo dokáže vydržet či někoho navštíví. Bez zkušenosti to nejde to tě jen odradí. Při návštěvě to na mě bylo zkouseno no pan to vzdal musel vytahnout rakosku.

Lucka (Út, 18. 7. 2023 - 17:07)

Omlouvám se, ale stále vás nechápu a nerozumím. Přijdete mi divný, když píšete, že si dáváte sám na zadek a zkoušíte posunovat hranice co vydržíte. A nyní ještě píšete, že jste byl u pána a ten na vás musel vzít rákosku. To normální člověk neudělá. Já bych byla strašně ráda, aby maminka mi přestala dávat vařečkou.

Juras (Út, 18. 7. 2023 - 11:07)

Já jsem chtěl už několikrat napsat, že se nemáš čeho bát. Akorát mě to nebaví nějaké ty kecy o pedofilii a tak dost mě to odrazuje. Jde o to, že všeobecně pokud dostava člověk tak malý počet tak má problém si zvyknout vlastně si nikdy nezvykne. Ten úvod toho výprasku je speciálně těžký u těch vařek. Máš šok jenom to bolí a pálí, protože zadek se vlastně nedostane do provozního stavu on se nestihne připravit. Po více ranach se to jakoby nahreje a najednou to není tak hrozné a dá se to vydržet. Možná zezacatku ne. No funguje to jako třeba plavání. Já jsem to tak měl a mně teď normální klasickou vařekou výprask nikdo nedá. Já to dělal po pěti. Zezacatku 5 plus 5 plus 5. Já jsem to dělal od těch 12, že jsem se sám vyplacel a jako na psychiku to je velká pomoc. Akorát teď to dělám prutem. Na vařeku se dá zvyknout. U těch rakosek to je už složitější tam to bolí ke konci už hodně. Pro mě zásadní rozdíl pokud si dám sám je, že to stále dost bolí, ale nejsou stopy. Od někoho to bolí víc jenže už jsou stopy a je to komplikovane. Další nevýhoda já sám se bojím jiných lidi proto jsem se dohodnul jen na 1 člověku z 10 se kterym jsem realizoval výprask. Bylo to ok.
Není to nijake nabádáni nikoho nenutim s nikým se tady ani nechci setkat no napsat jsem to musel. Nechci nikoho nabadat nedejbože k trestnemu činu, ale ta vařeka se dá opravdu navyknout. To není něco zas tak hrozneho. Obecně ze středního výprasku by neměl mít strach nikdo to mi přijde až nezdravé. Vnímám ten odpor to je způsobeno i tím, že ti lidé cítili křivdu v dospělosti člověk tu křivdu totiž necítí pokud za někým půjdu a on mi dá výprask v rozumné mezi tak já teď to vnímám jakože ok. Neni tam pocit nespravedlnosti, protože to tak citim.

Lucka (Út, 18. 7. 2023 - 13:07)

Bohužel nechápu vaší odpověď. A nemohu ani s vámi souhlasit, protože i ty 3 rány dost bolí a nikdy si na to asi nezvyknu. Ale uznávám, že se to dá vydržet, protože u toho ani nebrečím (ale bolí to dost). Ale hrozný je to jako celek. Muset si jít před snídaní do šuplíku pro vařečku a poté poprosit maminku o potrestání. Následně mi maminka poručí abych se ohnula přes kolena a vyhrne mi košilku a stáhne kalhotky a poté mi dá ty 3 rány. Vždy mi to přijde jako věčnost. I když jsem takto trestána 18 dní, tak jsem si opravdu nezvykla a mám stále ty pocity. A přiznám se, že bych nejraději vždy u toho brečela.

Reklama

Přidat komentář