Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

hamza (Čt, 12. 2. 2009 - 11:02)

Lidé zkrátka s čokly dělají vícecaviků, než s miminem. Mám někdy dojem, že zapomínají, že je to zvíře. Já osobně považuji za hnus a nehygienické mít psa v bytě, natož v posteli!Plně souhlasím s paní SPOKOJENOU :-) a s jejím příspěvkem výše. Rozumný člověk. i když čekám, že teď se do nás pustí kdejaký čoklomil a bude se do nás navážet...Pak se ale nedivte.

T. (Čt, 12. 2. 2009 - 10:02)

Bravo!!! :o)

spokojená (Čt, 12. 2. 2009 - 07:02)

Tak milé dámy, pokud bych měla shrnout posledních pár příspěvků:-) To že máte doma smradlavý, ožralý, prohulený chlapy, tak je to pouze váš problém, vaše vizitka, váš problém a hlavně vaše neschopnost mít kvalitního, atraktivního a hlavně milujícího partnera. Proto tady budete obhajovat kdejakého čokla:-)
Myslím, že místo vylízání od psa by jste měly řešit vaše vylízané mozky. Asi by to bylo docela na místě.
Tak vám ze srdce přeji, aby jste měly vyhovujícího partnera po všech stránkách, jako já. Pak by jste ho nevyměnily ani za sedmihlavého draka, který má 7 jazyků:-))))

lili (St, 11. 2. 2009 - 20:02)

souhlasim s vama holky pes je lepsi,,,,a to bez urazky

x (St, 11. 2. 2009 - 06:02)

jano,svatá pravda,než čuchat smradlavýho vožralýho a prohulenýho chlapa...navíc žerou jak prasata a oproti bernardýnovi o 4 porce denně víc,prostě,chlapa nechovat a nedržet!
Hele ty,ženský na psa nikdy nežárlí,pes koná jen svou pudovou záležitost,kdežto chlap si potřebuje dokázat,že není takové jelito,aby se mu vůbec postavil!

Návštěvník (Út, 10. 2. 2009 - 21:02)

Jó a olízne tě od prdele až po pupek!!Ani vám nebude vadit když vleze na nějakou čubku?? To budete taky žárlit??

lk (Út, 10. 2. 2009 - 19:02)

a chlap zere malo?a jeste kouri a chlasta treba ne,pes je v pohode i velky plemeno muzes krmit kvalitne myslim

Návštěvník (Po, 9. 2. 2009 - 15:02)

Tak si pořiďte bernardýna ten ho má větššího a má taky velkej jazyk. Akorát,že budete víc poslintaný!!!

Lenka (Ne, 8. 2. 2009 - 22:02)

A kromě toho pes ho má furt tvrdýho a když se vycvičí tak vydrží i dlouho akorát je potřeba větší plemeno tak toho víc sežere

jana (Ne, 8. 2. 2009 - 18:02)

parada hezky jim to davate ano lepsi pes nez stale vozralej muz aspon na tu lizacku

Návštěvník (Ne, 8. 2. 2009 - 00:02)

Nějakej chlap mi do mejlu poslal foto jak právě vystříkal psovi prdelku,vy něco kecejte na adresu ženských a psů,si zameťte pod vlastním prahem!

Návštěvník (So, 7. 2. 2009 - 21:02)

nebo je to pěknej debil chlap normální by psa nejebal ani by si nenechal lízat žaluda.Podotýkám,normální chlap

Lenka (So, 7. 2. 2009 - 21:02)

Já taky se radši nechám oblizovat psíkem než nějakým ožralým buranem

Návštěvník (So, 7. 2. 2009 - 20:02)

anonyme super je to presne tak presne jsi to vystihla si zena predpokladam

Návštěvník (Pá, 6. 2. 2009 - 19:02)

presne tak vy byste to strcili i do zasuvky nechte nas bejt a neotravujte tady lizat psem je lepsi nez od vas a proc asi to delame?ze vy jste k nicemu omlouvam se tem chlapum co k necemu jsou

Návštěvník (Pá, 6. 2. 2009 - 08:02)

NO, hlavně, že vy to strkáte kam máte!

Karel (Pá, 6. 2. 2009 - 08:02)

No jo, ženský kolikrát neví co si do kundy strčit. Tak šukaj se psama,koňma apod.

Návštěvník (Pá, 6. 2. 2009 - 00:02)

a psech!

Návštěvník (Pá, 6. 2. 2009 - 00:02)

Běžte si kritizovat jinam,každý na to občas pomyslí,jsme jen lidi,i ta zvířátka se v sexuální nouzi snaží obskočit i nás.
Kdyby chlapi za něco stáli,nemusely bychom o tom ani přemýšlet a to si nemyslete,dřív měl chlap ženu,děvečky a ještě si potrpěl na ovečky a kozičky,tak tu něco breptejte o ženských!

Návštěvník (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Jó když ženskou začne svrbět, to je horší než podebraná pata!!!!

Reklama

Přidat komentář