Reklama

Výprask vařečkou

Petr (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

Pevne pripoutani je zaklad poradneho vyprasku

Zuzana (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

To je pravda můžeš si myslet třeba už tak po 30 ranach že to nemuzes vydrzet a stejně dopadají další a další rany nesnesitelne bolestive

Petr (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

Trestana se sice v poutech cuka, ale nic nenadela

Zuzana (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

Naprosto nic jediné rany dopadnou na boky stehna atd rakoska se prostě dal a dal hluboko zasekava do masa a naskakuji krvi podlita jelita

Katka (St, 5. 7. 2023 - 14:07)

Tak už to konečně vím, že takovéto trestání není normální. Jen doufám, že se to opravdu neděje. To bych žádnému dítěte nepřála. To by bylo hrozné týrání.

Petr (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

I kdyz to trestanou strasne boli, biti se nesmi zastavit

Zuzana (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

Presne tak

Petr (Út, 4. 7. 2023 - 22:07)

Tak by sis to mela hned zkusit, ne?

Zuzana (St, 5. 7. 2023 - 22:07)

Proč bych to mela dělat?

Slavek.eu (Út, 4. 7. 2023 - 15:07)

Jsi hodná holka. Rány vařečkou na tebe opravdu fungují a v takto malém počtu tě budou motivovat, abys žádné špatné známky neměla. Je asi zřejmé, že někdy se ti to úplně nepovede a pak to holt zabolí.

Katka (Út, 4. 7. 2023 - 19:07)

Uznávám, že se budu určitě víc učit, protože nechci být bitá. Ale stále doufám, že něco vymyslím jak přesvědčit rodiče, aby od trestání vařečkou upustili. Absolutně nechápu, jak tady někdo napsal, že nabízí výprask. Nechápu kdo by to dobrovolně podstoupil.... Já bych to za cokoliv vyměnila.

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 12:07)

Kolik ti je vůbec let?

Katka (St, 5. 7. 2023 - 14:07)

13

Martina (Út, 4. 7. 2023 - 00:07)

Ahoj,je mi 14 let. Mě tuhle chtěla máma dát na holou. Nepodařilo se jí to. Řekla mi,ať si sundám kalhoty,odmítla jsem. Tak že mi je sundá sama,začala jsem se bránit, chtěla mi rozepnout kalhoty, ale rukou jsem si chytla prezku na pasku u kalhot a pevně ji držela. Máma se sice snažila ruku dát na stranu,ale mám velkou sílu,takže se jí to nepovedlo. Snažila se mi kalhoty všemožně sundat,ale nepodařilo se jí to. Začala na mě řvát,ať si sundám kalhoty dobrovolně ale odsekla jsem,že ne. Dala mi facku a když mi chtěla dát druhou, chytila jsem ji ruku a odstrčila od sebe. Skoro jsme se poprali

Katka (Út, 4. 7. 2023 - 08:07)

Tak to já bych si toto nedovolila. Hlavně z úcty a respektu k mamince. A i kdybych si to dovolila, tak samozřejmě by mi to neprošlo, protože tatínek by si to se mnou vyřídil. Ale hlavní důvod je, že prostě vím, že když jsem něco provedla a mám zákaz, tak neprotestuji a tak to mám i v tomto případě. Jsem naučená, že když něco špatného provedu, tak si musím nést následky.

Návštěvník (Út, 4. 7. 2023 - 06:07)

Mělo to později nějaké pokračování? A co táta?

Martina (Út, 4. 7. 2023 - 23:07)

Táta s námi nežije . A řekla bych,že od té doby už vzala zpátečku. Chtěla mi řezat kvůli každé kravině. Ale já se prostě vzepřela a asi poznala,že mě už ty kalhoty nestahne a nedá mi na holou. Už to nedovolím

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 06:07)

To jsem tušil, protože u táty by ti něco takového neprošlo.

Lenka (Ne, 2. 7. 2023 - 10:07)

dceru co míří do puberty

Rada (Ne, 2. 7. 2023 - 13:07)

Chudák dítě. Vy byste měla začít myslet hlavou a neublížovat druhým. Udávám Vás tímto na OSPOD. Pomůžou Vám, ale upřímně - spíše by Vám dočasně měli dceru vzít. Na Vás je sanace škoda, zlá jste, když ubližujete své dceři. Pokud by měla dcera možnost přečíst: Na nic nečekejte a jděte k sociální pracovnici na OSPOD.

Reklama

Přidat komentář