Reklama

Výprask vařečkou

Veronika (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Ahoja Jani, já mám zkušenosti jak s vařechou tak prutem a musím říct, že to bylo obouma dost auuu. Proutek měla babička na můj zadek a to bylo vždy do jelit. Samozřejmě na holou a ran nepočítaně. Vařechu zase používala mamina a ta mě s ní dokázala prdel zmalovat na týden. A to vážně

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 19:08)

Jano, kolik ti bylo, když ti tak pěkně seřezali holou? Spíš to však byl silnější prut než tenký proutek, když píšeš, že to bylo k nevydržení a bolelo to více než vařečkou, ne? Také je možné, že tě při tlučení vařečkou dost šetřili. Dostávala jsi pak ještě po tomto nářezu?

Jana (St, 9. 8. 2023 - 23:08)

Bylo mě asi 9 nebo 10. Byl to normální proutek z něhož se plete pomlázka na velikonoce. A asi ano, ty výprasky vařečkou asi nebyly naplno.

Honza (Út, 8. 8. 2023 - 16:08)

Ahoj přátelé,
jsem mladý submisivní muž se sklony k masochismu. S BDSM začínám, ale to neznamená, že nemám žádné zkušenosti. Přitahuje mne bolest, hlavně výprasky a také snesu ponižování s nadávkami.
Jsem oddaný a nejsem promiskuitní. Rád bych našel ženu na pravidelné hraní a časem třeba i více. Rád si popovídám o běžném životě nebo i o BDSM a výměně zkušeností.
m: [email protected]

Radek (Út, 8. 8. 2023 - 16:08)

Adame, toho vašeho nezdárného kluka svlékněte do naha, přes něco ho přehněte a pak ho seřežte přes tu holou prdel rákoskou, až bude chcát!

Klára (Út, 8. 8. 2023 - 14:08)

Můj muž říká, že domácnost,kde se na ženskou čas od času nepoužije vařečka není pořádná domácnost. Dostávám s ní na zadek už od svatební noci ( tři roky) a v manželství nám to klape úžasně. O víkendu jsem dostala na zadek před tchýní a tchánem. O něčem jsme se dohadovali a já se dostala pěkně do ráže. A když tchýně řekla Martinovi ( manžel) , že bych měla dostat na prdel, tak mě opravdu neváhal před nimi ohnout přes koleno a seřezat mi zadek vařečkou, dokud tchyně neřekla, že to stačí. Vím, že manžela to vzrušuje, takže jsem před nimi byla s holým zadkem pěkně dlouho. Má to někdo doma podobně?

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Kláro, super!

Helča (Út, 8. 8. 2023 - 19:08)

U nás to není teda úplně stejný, protože mě by manžel před dalšíma lidmi nedal a to ani takhle před rodinou jako Tobě. Ale jinak ano, taky praktikujeme dostávání na holou. Manžel říká podobně jako Tvůj, že to pak není pořádná domácnost. Může to znít šíleně, ale budeš mi rozumět - fakt to funguje. Manžel je úžasný a jsme už spolu přes 12 let, z toho 8 jako manželé a klape nám to úplně po všech stránkách. Je to moje spřizněná duše a jsme šťastní a daří se nám. Já nedostávám teda často, ale vždy oprávněně. Průměrně tak 1x za měsíc či dva. Nikdo o tom neví, je to naše věc. Jednou jsem se přeřekla před kamarádkou a ta na to teda koukala všelijak... ale každého věc, nám to vyhovuje. Dostávám vždy hned po přestupku a nemusíme tu mít napjatou atmosféru. Pokud nejde dát hned (návštěva, mezi lidmi), tak dostanu hned co to jde nebo před spaním v posteli. Nejčastěji dostávám jen rukou a takovou plácačkou koženou. Bylo by to asi i příjemné, ale dostanu tak, aby to byl trest a ne třeba předehra... Ale ani tak to nějak extra nebolí. Je to taky jen u malého zlobení. Když provedu fakt něco špatného a to fakt hodně špatného, tak dostávám až pětadvacet na holou vařečkou či proutkem. Ale to jsem za tenhle rok dostala jen 2x - jednou za nadměrné utrácení a jednou za takové divadlo co jsem mu udělala ve vzteku v práci... ale většinou je to max 10 ran rukou nebo placačkou a to už se i dobrovolně ohnu a sundám kalhotky. Při vařečce a proutku ne, to se i bráním a slibuji první poslední... ale vždy zbytečně. Klárko, dostáváš často od manžela? :)

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 09:08)

Ahoja, hele máme to skoro stejně taky. Jsme spolu deset let a vařecha s rákoskou u nás místo mají. Upřimně by mi na zadek taky nedal před nikým, jako Kláře, ale nedá se :) My to máme malinko jiný v tom, že může dostat i manžel, když ma restík. Nicméně víc , resp časteji dostávám já na holou. Vařecha aspoň zpevňuje zadek. :) Počet ran dle restu, ale pětadvacet bývá vždycky :D

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Tak to je zajímavé, že dáváš i ty muži. To já ne, ani si to neumím upřímně představit, že bych to zvládla vůbec držet v ruce a natož s tím nasekat na zadek. :D Můj muž se chová vždy správně a tak jak se má, takže u nás výměna rolí není ani možná a i kdyby asi něco provedl, tak bychom to řešili jinak... u nás dostávají jen dámy. :D Ale jak už jsem psala, vyhovuje nám to. A obdivuji, že dostáváš tolik ran a i rákoskou. To bych asi nezvládla. Jsi frajerka. Já včera po dlouhé době dostala, tak se chovám teď zase jako nejhodnejsi pritelkyne na světě. :D

Gabča (Čt, 10. 8. 2023 - 11:08)

Jo dostala jsi ? Hele je to fajn oboustraně. Mě to baví mu rákoskou sešvihat prdel :D

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 12:08)

Dostala, ale chtěně, jen to bolelo možná více než jsem původně chtěla no. :D Tak hlavně že se líbí, jsi odvážná, že zvládáš roli dávajícího.

Gabča (Čt, 10. 8. 2023 - 13:08)

jo jo, ale jak jsem psala, víc schytává moje prdel :) a když už, tak ne málo teda :D

Návštěvník (Čt, 10. 8. 2023 - 15:08)

Stejně máš můj obdiv, že takhle zvládáš. To já jsem bolístka, 25 opravdu už za velký prohřešek. :D A to je slibů. Včera jsem dostala rukou cca 20 ran a manžel ze mě měl srandu, že ho ruka bolí víc než mě zadek, ale já přitom řvala na celé kolo. Já raději ty erotické naplácání, ale ty vedeme jen v rámci sexu... za skutečně zlobení je u nás skutečný napráskání na holou.

Nikola (Čt, 10. 8. 2023 - 13:08)

Ahojte, taky sem tam doma od manžela dostanu pětadvacet na holou za "zlobení" :) většinou vařečka, plácačka :) Minulý týdne jsme se večer dívali na Postřižiny a došo na pámatnou scénu, kdy paní správcová dostane šlauškem našviháno. Měla jsem mimochodem taky lehčí průšvih, který byl ještě "nepotrestán"Po této scéně manžel řekl, že dostanu na prdel šlauškem a odešel do garáže. Přišel se šlauškem v ruce a já se fakt smála :) No smích mě přešel, když mě ohnul přes klín, sundal legíny a žačal mě švihat přes holou. Takovou bolest jsem teda ještě nezažila. No mám šlisy na zadku ještě dnes :D

Jan (So, 12. 8. 2023 - 15:08)

Jenže Jiří Schmitzer bohužel Vašáryové dal jen přes kalhotky, ne na holou. Kdyby jí dal na holou, byl by asi ten film mládeži nepřístupný, neboť když by viděla mládež holý ženský zadek, tak by je to mravně poškodilo.

Karla (So, 12. 8. 2023 - 21:08)

Ale prosím tě, v dnešní době internetu asi mládež může vidět nahých zadků kolik chce.

Jan (So, 12. 8. 2023 - 21:08)

Však já nehovořil od dnešní době, ale o době, kdy byl film natočen

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 15:08)

Teda, tak to je neuvěřitelné, že tolik žen doma dostává. Ale je to dle mého vážně funkční ve vztahu. Každopádně tím šlauskem to muselo být šílený... To bych zažít nechtěla, zvláště za menší prohřešek. :D Já když už jo mám dostat hodně, tak buď vařečka nebo proutek. A bohatě mi to stačí, jak to bolí. Tak ať to brzo nebolí. Jinak tu scénu z filmu miluju, ale zažít fakt ne.

Nikola (Pá, 11. 8. 2023 - 08:08)

Ahoja, no normálně dostvám vařechou, páskem...bolí to a ne že ne a hodně, ale sem tam potřebuji :) Nicméně šlaušek byl šílený, štípal strašně, kroutila jsem prdelí jak nikdy :) Tak mě ani maminka snad nesešvihala prdel :) Nicméně ta scéna je skvělá a vážně ji tam nešvihal naplno, to by tak nedržela :)

Reklama

Přidat komentář