Reklama

Výprask vařečkou

Lucka (Út, 18. 7. 2023 - 09:07)

Dobrý den, po vysvědčení jsem dostala výprask vařečkou a poté jsem měla slíbeno, že budu dostávat ještě 14 dní každé ráno 3 rány vařečkou, abych si to lépe pamatovala. Po těchto 14 dnech maminka mi oznámila, že se to osvědčilo a prospívá mi to, tak se rozhodla, že bude pokračovat. Teď nevím jak se mám chovat. Protože když ráno dostanu vařečkou, tak mám opravdu strach, že kdybych něco provedla tak dostanu opravdu nařezáno. A z toho mám veliký strach. Ale zároveň, že se snažím co nejlépe chovat, tak maminka usoudila, že mi to prospívá, tak pokračuje s 3 ránami každého ráno...

Klára (Út, 18. 7. 2023 - 08:07)

Jo jo, musím souhlasit, ten má sakra učíněk na holou

Návštěvník (Pá, 14. 7. 2023 - 22:07)

Napiš, mi na e-mail:
[email protected]

zdeněk (Út, 11. 7. 2023 - 18:07)

Nic su z toho nedělej výprask máš za sebou.Většina znás někdy výprask dostala,někdo dříve nškdo později.Vím ,že když je to poprvé tak je to nepříjemný pocit.Poprvé jsem dostával řemenem ve 4. třídě za 4 va vysvědčení. Našim došla trpělivost a tak to přišlo.Vypadalo to hrůzostrašně,když si otec podepínal řemen a já v předklonu byl připravený na výprask.A pak přišla první rána řemenem,lapal jsem po dechu a křičel.Po celou dobu výprasku jsem vzlykal a nařikal.Sestra mi dávala studený obklady na zadek.Další výprasky už jsem snášel lépe protože jsem věděl co mi čeká.

ShabbaTot-Jahoda (St, 12. 7. 2023 - 05:07)

já jsem dostal řemenem od táty když mě bylo 10 za to,že jsem vyválel spolužáka v blátě a trávě se svým kamarádem a jeho rodiče to strašně nakrklo a šli si ztěžovat !! Pak jsem šel s tím kamarádem na jahody sousedům na zahrádku,ale oni to měli asi něčím ošetřené a ukrutně mě bolel břuch a měl jsem sračku...jenže toto jsou lumpárny které si řemen zaslouží. Ta dívka ale volá o pomoc. Měš je jasné,že se bojí o rodinu a jako dítě si brání své rodinné zázemí a nechce si to rozbít . Jenže úkolem těch odborníků není dítěti uškodit ,jejich úkolem je pomoct a určitě by nikdo z rodičů nešel do vězení za několik ran vařečkou. Jenže tohle není řešení a pokud ji to vadí,je to špatné. Může ji to dosti ublížit a ty symptomy neuroz v podvědomí pak přežívají klidně až do dospělosti., nevím co vede její rodiče k takovým trestům,nevím jaké nesplněné sny a touhy si kompenzují na svém potomstvu,nejspíš jim asi taky ujel v mládí vlak jako mě. Jenže tohle se strachem z čehokoli nevyřeší a to dítě k učení nepřinutí. Ona musí mít sama motivaci,pak dokáže velké věci,jenže to se strachem nekoleruje. Jak jsem psal..od toho tam jsou ti odborníci a formou pohovorů a působení na obě strany najdou kompromis a správnou cestu.

Samuel (Út, 11. 7. 2023 - 14:07)

Katka a keď si dostávala výprask tak si si mohla nechať nohavice?

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 08:07)

Dobré ráno, moc vám děkuji za podporu. Jestli jsem to špatně napsala, tak se moc omlouvám. Ale opravdu se necítím, že jsem nějak týraná. Vždy rodiče udělali pro mě první a poslední. A mám je moc ráda. A že jsem dostala výprask vařečkou, že jsem jim lhala o vysvědčení, tak bohužel musím uznat, že jsem si trest zasloužila. Jelikož jsem jim opakovaně lhala, tak se bohužel podle mě poprávu cítím zaslouženě vinna. Opravdu to nechci hlásit, nechci dělat jakékoliv problémy rodičům. Oni si to nezaslouží, protože se o mě neustále starají a pomáhají. A chápu když jsem něco provedla, tak musím být potrestána. Psala jsem sem protože jsem doufala, že mi někdo poradí jak získat zpět důvěru rodičů a upustí od plánovaného trestání vařečkou za 3 a hůř. A nebo jak je přesvědčit aby mě trestali jinak. Zatím se mi nejvíce jeví jako nejlepší rada co nejlépe se chovat a plnit své povinnosti a hlavně jim v ničem nelhat. Také se podle toho chovám a snažím se i pomáhat co bych nemusela. A doufám, že takto získám jejich důvěru zpět.

Kuba (Út, 11. 7. 2023 - 12:07)

Tak vzhledem k tomu, že první výprask jsi dostala až v tolika letech, tak tě opravdu rodiče netýrají. Hned to někde hlásit, to je blbost, akorát by jsi ztratila důvěru rodičů. Já si myslím, že každé dítě potřebuje jednou dvakrát za dětství dostat pořádně na zadek, ne však každý měsíc, to už je týrání, ale příliš volnou výchovu bez jakýkoliv trestů nechápu. Z toho, jak píšeš, sis to vzala k srdci a uznala jsi, že trest byl zasloužený.

Katka (St, 12. 7. 2023 - 11:07)

Přesně to tak cítím, že hned po prvním výprasku něco hlásit, tak mi přijde, že bych ztratila absolutně důvěru a hlavně bych se styděla sama za sebe. Protože uznávám, že jsem opravdu udělala blbost, že jsem jim takto lhala. Nelíbí se mi tento druh trestu, ale je to trest... Co s tím nadělám. A nyní mi nezbývá nic jiného než se snažit, abych získala jejich důvěru zpět a netrestali mě za známky. A pokud rodiče budu někde udávat, tak to jistě tu důvěru nezískám.

Kuba (Čt, 13. 7. 2023 - 06:07)

Určitě máš bezva rodiče, když tě dosud nebili. Mamku určitě trápí, že tě musela seřezat a že jsi bolestí brečela. Dělej jim celé léto radost, ve škole se pak snaž a vše bude pořádku. Evidentně jsi to nasekání vařečkou ty i tvůj zadek přežila, tak si z toho vzít ponaučení a vše bude v pořádku.

Katka (Pá, 14. 7. 2023 - 18:07)

Ano, rodiče mám opravdu skvělé. To nevím jestli maminku trápí, že mi dala na zadek. Spíš jí mrzí, že jsem lhala a pokazila naši důvěru. Ano ten výprask jsem přežila. Ač to bylo opravdu hrozný. Ani bych to jsem nepsala, ale psala jsem sem jen z toho důvodu, že mám strach z budoucích výprasků. Ano, snažím se být hodná, poslouchám a pomáhám jim. Tak snad to bude stačit.

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 17:07)

ShabbaTot-Jahoda se v tomto konkrétním případě projevuje jako notorický pachatel dobra, který potřebuje signalizovat cnost a vnucuje ti svůj jediný správný postup, bez ohledu na konkrétní okolnosti. Stačí, že víš, že taková možnost existuje a pokud někdy budeš v situaci, kdy to bude vhodné a žádoucí, tak ji využiješ. Je dobře, že máš rozum a nechceš jít na komára s kanónem.

Katka (Čt, 13. 7. 2023 - 06:07)

Moc si toho vážím a jsem vděčná za rady které mi poskytl ShabbaTot-Jahoda. Byl první kdo se mě zastal. A vím, že to se mnou myslí dobře. A hlavně se nedá poznat podle pár řádků, jak situace je závažná a co se doma opravdu odehrává.

Kuba (Út, 11. 7. 2023 - 07:07)

To mě mrzí, že už jsi přišla o prarodiče. Jinak mi přijdeš jako hodná slušná holka. Myslím, že když přes léto budeš hodná a rodičům pomáhat, že od trestání za známky upustí. Zkus si pak po nástupu do školy v září s rodiči promluvit, že už si opravdu známky budeš hlídat, že to slibuješ. Pokud tě dosud nebili, tak po jednom seřezání už by tě být znovu nemuseli, tak můžeš říct, že ti to jednou stačilo a znova dostat nechceš, že se vážně budeš ve škole snažit. Když je poprosíš ve vhodnou chvíli a když budeš fakt vzorná přes léto, tak by to vyjít mohlo. Možná tě vážně jenom strašili, že budeš dostávat za každou horší známku.

Katka (Út, 11. 7. 2023 - 08:07)

Toto mi již někdo psal a snažím se podle této rady také chovat. Moc vám děkuji za radu. Snad se to povede. Ale rodiče jsou dost zásadoví, když něco slíbí, tak to splní. Zároveň to na nich obdivuji, protože se nestalo, že by mi někdy něco slíbili a nesplnili to.

Renata (Út, 11. 7. 2023 - 06:07)

Jaka psychologie to se u nás neresilo. Když deti byli hodne, poslouchali tak proutek byl na skrini ale jakmile zlobili neposlouchali tak holt jsem musela vzít ten proutek do ruky vyspulily holou a pár dostaly. A jsou vychovane.

Návštěvník (Po, 21. 8. 2023 - 14:08)

Hledám mladého kluka na sex. E-mail: [email protected]

Dalibor (Po, 21. 8. 2023 - 07:08)

Rozhodně nejlepší je když kluk klečí na stole zapřený o lokty a kolena s co nejvíce vyšpuleným holým zadkem nahoru. Postel bych nedoporučoval aby ji nepomočil. Podobně je to i s kabelem nebo hadicí. Já začal hadici používat až od sedmé třídy.

Petr (Ne, 20. 8. 2023 - 23:08)

Proc ji damw

Katka (Pá, 7. 7. 2023 - 07:07)

Přemýšlela jsem zda bych vyměnila s tebou. Protože 4 a 5 mívám minimálně. Nevím co bych si raději vybrala častěji a měně ran na zadek a nebo méně často a větší výprask... No nevím co je lepší. No nejlepší by bylo vůbec nedostat.

Reklama

Přidat komentář