Reklama

Výprask vařečkou

Radim (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

Ahoj, jsem 14letý kluk a chtěl bych si vyzkoušet dostat výprask řemenem
Kdo by měl zájem nebo si o tom psát tak můj e-mail je: [email protected]

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Zdarec napiš [email protected]

Lucka (Čt, 27. 7. 2023 - 08:07)

Nechci vás přesvědčovat, také bych tomu ještě před měsícem nevěřila.

Lucka (Čt, 27. 7. 2023 - 08:07)

Takto to zní mnohem hůř než to je. Je pravda, že hned jak se probudím, tak již mám stach a bojím se. A co nejdříve vstanu abych to měla za sebou, jdu do kuchyně kde máme od maminky připravenou snídaní. Vyndám vařečku, podám jí mamince a poprosím o potrestání. Na pokyn se ohnu a maminka mi řekne, že mě takto trestá, abych si lépe uvědomila jak se mám chovat a hlavně nelhala. Poté mi vyhrne noční košili a dostanu 3 rány. Pak rychle uklidím vařečku, abych jí neviděla. Je to vždy hrozný, ale vím že maminka mě má ráda. Poté se společně nasnídáme. Teprve po snídani jdu do koupelny a oblíknout se. Maminka se jinak ke mě vždy chová moc hezky a mám jí ráda. Vždy se o mě stará.

Zuzka (Čt, 27. 7. 2023 - 09:07)

Jejda 3 rány vařečkou, to jde vydržet v pohodě, ne ? ;-) Máš modřiny nebo tak?

Lucka (Čt, 27. 7. 2023 - 10:07)

Jde to vydržet, ale neřekla bych v pohodě. Modřiny nemám. Modřiny jsem měla jen po výprasku po vysvědčení. Ale jak jsem už psala, tak to není jen o té bolesti. Po každém trestání mám slzy na krajíčku a mám co dělat, abych nebrečela.

Zuzka (Čt, 27. 7. 2023 - 10:07)

Jasný to chápu. Hele, já mnohdy taky dostávala preventivně, nebo jen z principu, že jsem dlouho nedostala. Mamina si mě večer zavolala, řekla, že už jsem dlouho nedostala na prdel, ohnula mě, sundala kalhoty a našvihala prutem

Petra (Čt, 27. 7. 2023 - 00:07)

Nechápu co je nepravděpodobné na trestání v jejím věku. Já jsem byla trestána o dost déle. A bohužel i vy jste měla zkušenost v 19ti letech. Samozřejmě to nikomu nepřeji, ale bohužel si nedělám iluze, že se to nikde neděje.

warp (Čt, 27. 7. 2023 - 10:07)

Určitě to není obvyklé, ale nebude to ani naprostá rarita. Moje manželka dostávala na zadek od mámy ještě na vysoké škole. Ano bylo to před dvaceti lety... Ale mám jeden příklad i ze současnosti. Máme chalupu na venkově a dcera od sousedů, šestnáct nebo sedmnáctiletá oplácaná dívka se manželce přiznala, že doma ještě někdy výprask dostane.

Zuzka (Čt, 27. 7. 2023 - 11:07)

Měla jsem to úplně stejně

warp (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

A měla jsi v té době kluka? Co na to říkal? Moje manželka (tehdy jsme spolu jen chodili) se nejprve hrozně styděla to přiznat, ale pak, když už to vyšlo najevo, tak neměla problém ani souložit se seřezanou prdelkou.

Petra (Čt, 27. 7. 2023 - 14:07)

Tak to já jsem bohužel nemohla. Strašně jsem se styděla, že jsem bitá. Když jsem měla stopy na zadku, tak jsem vše dělala, abych nemusela ukázat holý zadek. Když rodiče před přítelem řekli, že dostanu výprask, tak už se mi to nepodařilo zatajit, že občas jsem ještě bitá. Přítel samozřejmě byl zvědavý, vyptával se a chtěl vidět můj seřezaný zadeček. Tenkrát jsem se rozbrečela a prosila ho, abych mu ho nemusela ukazovat.

Oli (Čt, 27. 7. 2023 - 15:07)

Tak to jsi chodila s nějakým krerénem, když tě takhle zpovídal a chtěl ten zadek vidět. To je fakt kretén. Doufám, že si mu nic neukazovala a rozešla si se s ním!

Petra (Čt, 27. 7. 2023 - 16:07)

Nechápu proč někdo odpovídá za mě. Ale je pravda, že jsem se s ním nerozešla. Alespoň v té době. Rozešli jsme se až po 6 letech. Do teď bych o něm neřekla, že je kretén. Nyní chápu, že byl zvědavý. Já bych se na jeho straně chovala možná stejně. Jen nevěděl a nechápal, že se tak hrozně za to stydím. Tehdy jak jsem se rozbrečela, tak už přestal mě přesvědčovat, abych mu ukázala zbitej zadeček. Ostatní výprasky a stopy po nich se mi naštěstí podařilo utajit. Nebo si to alespoň myslím.

Oli (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

To víš že je to kretén, jen to nechceš vidět. Ale ještě že spolu nejste! Zkazila by sis s takovým život!

Petra (Čt, 27. 7. 2023 - 20:07)

Omlouvám se, že ti oponuji, ale opravdu kretén nebyl. V tom věku se vůbec nedivím, že byl zvědavý. A nyní vím, že jsem to brala přecitlivě. V té době jsem to brala jako velkou ostudu a styděla jsem se za to.

Petra (Čt, 27. 7. 2023 - 15:07)

Nerozešla

Zuzka (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

jo jo měla :D

Zuzka (Čt, 27. 7. 2023 - 08:07)

Mně mamina sešvihala holou prdel prutem ještě ve 21 letech :D

Natálie (So, 22. 7. 2023 - 11:07)

Náš dvanáctiletý Radek bude dneska bit. Dostane pořádně přes zadek a asi si bude muset před tím výpraskem sundat trencle...

Reklama

Přidat komentář