Reklama

Cuckold

Default User Image
V-M (Ne, 19. 11. 2023 - 15:11)

Mně se líbí když manželku šuká kámoš.Většinou zezadu a pak se dívám ženě do tváře a vidím jak se svíjí v rozkoši a pak kámoš ještě párkrát tvrdě přirazí a manželka má orgáč jak prase a kámoš jí pumpuje všechno semeno do její frndy.To jsem hotový hned.Cukám ještě aspoň minutu.Někdy si vyfotím jak jí teče sperma z frndy.

Default User Image
Ondřej (Ne, 19. 11. 2023 - 15:11)

Mně se hrozně líbí když manželka kouří sousedovi ptáka a občas si dáme polibek na ústa.Když vím,že měla před chvílí sousedovýho přetaženýho ptáka v puse a pak se tím jazykem, co olizovala ,žaluda mazlíme.To bych jí ten její jazýček vysál z pusy jak jsem nadržený.

Default User Image
Mrcha (St, 18. 10. 2023 - 16:10)

Podle kamarádky jsem mrcha, ale můj manžel se mnou má povolený sex jen jednou za měsíc a ještě až jako druhý po mém stálém milenci. Když se udělám a z kundičky mi ještě teče semeno tak mě prostě rajcuje když ho do mě úplně nadržený vrazí a do mnou určeného limitu se udělá. Po zbytek měsíce mu stačí když se na mě s tím mým může dívat. Nejvíc ho vzrušuje když dostávám výprask ( miluju spanking a drsnější zacházení). To se pak udělá a za trest dostane on ode mě.

Default User Image
Jitka (Po, 2. 10. 2023 - 15:10)

Ono není úplně žádný přesný určení jak do písmenka se má cuckold chovat a co dělat  a nedělat. Je to vždy na tom co vyhovuje ženě a co naučí svého muže.  Já ráda chodím s jinými muži spím s nimi spím se spoustou můžu a někdy i zaraz. Miluji však jen toho svého a cuckolda jsem v něm probudila. Užívám si sex s jinými a s ním se mazlim. Není nic romantictejsih než když po sexu s jiným si drepnu nad svého muže a on mě vylizuje kundicku plnou cizího semene. Při tom on sám má plné koule a je věrný.    

Default User Image
Eva (St, 20. 9. 2023 - 17:09)

Osobně si myslím že správný cuckold by neměl mít možnost šukat žádnou kundičku. Ani umělou ! 

Default User Image
Jitka (Po, 2. 10. 2023 - 16:10)

Ne to nesmí.   Není to vhodné, jakýkoliv zasun. Ani do umělé natož pak do ženy. Já bych si nikdy manžela do kundicky nepustila.  

Default User Image
Alena (St, 20. 9. 2023 - 21:09)

Souhlasím, přesně tak.

Default User Image
Honza (St, 20. 9. 2023 - 17:09)

Moje Paní mi koupila umělou vagínu a jednou za čtrnáct dní mi odemkne klícku  a dovolí mi položit vagínu v kuchyní na stůl a ošukat jí. 

Anonym (Čt, 9. 11. 2023 - 09:11)

Předvádí tě při tom kamarádkám nebo milenci?

Anonym (St, 6. 9. 2023 - 11:09)

Také chcete po jinak zaměřených,jména a komentáře?

Ester (Čt, 3. 8. 2023 - 17:08)

V každém muži je trocha cuckolda. Důležitá je důsledná výchova. Svému muži jsem dala na pozadí mobilu, fotku péra jednoho s mých milenců. V kapse nosí moje tanga co jsou kompletně od semene jiných můžu.

Jana (Čt, 27. 7. 2023 - 23:07)

Co tu píše Ester je skvělé. Jak pro ní samotnou tak i pro jejího otroka. Já mám stále stejně dlouhou taxu. Za odměnu jednou za 14dní klícku odemknout a sám si sním hraj a veškerý ejakulát bude nastříkaný v misce. Ta se zamrazí
a pak má svělé cucání.

Klára (Po, 24. 7. 2023 - 01:07)

Muj otrok má klícku a 7dní má zákaz ejakulovat.Pak semnou pujde do koupelny, poslušně se předkloní a do konečníku mu zavedu hadičku a napustím ho vodou.To udělám 2 krát.Po vyčištění se znova předkloní a uplně pomaloučku mu zavedu ukazováček a dráždím ho na prostatě.Penis mu nestoupne jak je uzamčený ale sperma mu odstříkne a vyteče.

Sáńa (Ne, 23. 7. 2023 - 06:07)

Mně manžel v sexu nestačí,já sex miluju.Prošoustala bych klidně celý víkend.Tak jsem si po dohodě s manželem našla milence.OPravuje v takové malé zapadlé vísce baráček a někdy tam bývá přes víkend i na noc.Je sice ženatý,ale jeho žena na sex moc není a navíc mají malé dítě.Vždy v sobotu ráno mě tam manžel zaveze a odjede domů.No a já si s přítelem konečně pořádně zašukám.Má moc hezkýho a i dost velkýho ptáka,a umí to.Napřed mě pořádně rozlíže a a já bych pak klidně šoustala celou noc.Přítel mívá za tu noc tak 2 - 3 orgasmy,já aspoň 10.Prostě žůžo.Manželovi nekouřím ani nepolykám,ale přítelovýho ptáka v puse miluju.Ten mi fakt chutná.I to jeho semínko polknu bez problémů.Přítel je vždy v 7 nebi,Občas mi také vylízá zadeček,to mi manžel nikdy neudělal.To se mi také moc líbí,je to neobvyklý pocit cítit jazyk až tam vzadu vevnitř.No a ráno pro mě manžel zase přijede a hodí mě domů.Něco mu o tom šukání vždycky řeknu,hodně ho to zajímá a vždy se mu postaví ocas.Někdy si ho vyhoní sám,někdy mu pomůžu i já.

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 23:07)

Tonda Svačina ty vole. běž do prdele.

Návštěvník (Čt, 13. 7. 2023 - 02:07)

Můžete mi někdo vysvětlit, co to má znamenat ty maily? Poslední dobou se tu neustále objevuje pobídka podle vzorce: chceš si popovídat, napiš mi na mail, tady je adresa. Jsou tu různá jména a různé adresy, ale princip zůstává beze změny. A pak tu opakovaně čtu od různých přispěvatelů, že ty maily vlastně neexistují. Tak k čemu to dotyčná osoba dělá? Je to nějaká forma podvodu? Jde o šíření softwearových virů? Ví někdo, co za tím je?

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 21:07)

č...k.

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 23:07)

No jasně.

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 22:07)

Chceš poznat kluka, chceš zjistit jeho zkušenosti, trápí tě nějaký problém, chceš se někomu svěřit. Od toho je tu Tonda Svačina. Stačí napsat na e-mail: [email protected]

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 21:07)

Ty seš ale malinká potvurka

Reklama

Přidat komentář