Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Default User Image
Eva (Ne, 26. 5. 2024 - 17:05)

Se svým synem mám starosti už od malička. Už někdy ve třech letech jsem si všimla já i dětská lékařka že i když se Honzík vyvíjel jinak zcela normálně pindíka měl stále jako při narození. Doufala jsem že to časem dohoní ale bohužel. Na základní škole už bylo jasné že je to problém. Nevyrostl mu ani na střední ani na vysoké. Dneska ho má v erekci tři centimetry. Má veliká varlata a neholí se takže se mu penis úplně ztrácí. Když sundá trenky a nestojí mu tak to vypadá že ho snad ani nemá. Holku nikdy žádnou neměl protože se stydí. Při tom je pořád nadržený a při ejakulaci stříká obrovské množství semene. Honí často a všude. I přede mnou.

Anonym (Ne, 26. 5. 2024 - 17:05)

Pro Petr Novotný: Ve skutečnosti to je 2,8 cm, viď?

Default User Image
Petr Novotny (So, 25. 5. 2024 - 04:05)

No já jako moc nevím jestli když ho má někdo velkého jestli to je výhoda. Mám 16 let a mám 28cm a moc pozitivních věcí v tom nevidím. Bojím se celkem reakcí od holek v mojem věku. Mám pocit, že je roztrhnu. Když dostanete nechtěnou erekci a máte 28cm a třeba v létě když se nosí kraťase tak to je hrůza to se mi roztáhne přes celé stehno a kolikrát i vyleze ven z kraťasů a to fakt nechcete. Kolikrát, když se na něho dívám, tak si říkám, že to je fakt extrém a není možné aby do nějaké vlezl. Je to moje tajemství nikomu jsem to nikdy neřekl, ale kdyby to někdo z kámošů třeba věděl tak by si ze mě dělali srandu a to samé holky, ty by říkaly, že mám třetí nohu a že mám sloní penis atd. Už jsem s tím smířený, že nikdy nebudu mít normální sex a nebo to bude s brekem a bolestí. Možná jediná výhoda, že se můžete vytahovat, že máte obří penis to je tak vše.

Default User Image
Mirka (Ne, 26. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj co ti na to říká maminka , že ho máš takhle velkého? Můj 15 letý syn má 27 cm pořád ho musím uklidňovat že je to spíše plus  bohužel ho má obrovského i když mu nestojí je strašně těžké sehnat mu vhodné spodní prádlo nebo plavky i moje kamarádky mu pořád koukají do rozkroku 

Anonym (Ne, 26. 5. 2024 - 17:05)

Dejte s tím pokoj. Světový rekord je asi 30 cm, ale z toho většina byla vytahaná předkožka. Evropský průměr je 13, 5 cm a co je nad tím už považováno za velké. Nad 20 cm, ho má tak jeden ze sta, nebo pětiset. 

Default User Image
Káťa (Ne, 26. 5. 2024 - 11:05)

Ahoj já bych tě brala je mi 17 jestli by tě to nevadilo,s kámoškou už docela dlouho hledáme kluka s pořádaným klackem nejvíc jsem měla 24 cm a 7 cm tlustý bylo to úplně skvělé 

Default User Image
Petr Novotny (Ne, 26. 5. 2024 - 12:05)

No toz 24 a 28 to je jeste neco trochu jineho 

Default User Image
Káťa (Ne, 26. 5. 2024 - 14:05)

Právě proto bych ho chtěla vyzkoušet, musí vypadat hrozně masivně, vydrží ti dlouho stát? Kolik máš širokého?

Anonym (So, 25. 5. 2024 - 14:05)

A nechtel bys sukat s klukem?

Default User Image
Ivo (Ne, 26. 5. 2024 - 14:05)

Čau já by jsem to chtěl zkusit,mám 29/8 cm máš rád velký klády?

Anonym (Ne, 26. 5. 2024 - 15:05)

Odkud jsi? Domluvme se

Default User Image
Ivo (Ne, 26. 5. 2024 - 16:05)

Jižní Čechy,ty ho máš velkýho? Jakýho jsi viděl nebo měl největšího rád bych tě ho tam strčil celýho 

Default User Image
Petr novotny (Ne, 26. 5. 2024 - 02:05)

Proč? Určitě ne chci holku ne kluka. 

Default User Image
Marek (Ne, 26. 5. 2024 - 13:05)

Ja bych si klidne zasunul svych 21cm do kluka

Default User Image
Ivo (Ne, 26. 5. 2024 - 15:05)

Já bych rád zkusil kluka ve svém análu, rád bych ale i naopak tvůj anál 

Anonym (Pá, 24. 5. 2024 - 03:05)

Tak to bych vůbec neřeṣ̌il, za prvé jestli otec má 19 a syn 21cm, to už oba máte nadprůměr , dále je úplně normální, že syn od otce může mít ruznou postavu ,může být vyšší nebo menší, tak délku penisu , šířku nebo velikost kouli přece nemusí a nemají na chlup stejnou. Třeba chodíme skupina kámošů na bazén ,do sauny a kamarád bere sebou 15 leteho syna   , který má skoro v naši partě největší pero a jak se tím pyšní,při erekci 20 cm , táta říkal, že má 16 cm a že je pyšný na syna ,že je chlapák.   

Anonym (Pá, 24. 5. 2024 - 12:05)

Rozdíly otec-syn u ptáků být můžou a nemusí. Otec ho měl menšího, a více křivého což ho mám také. Kdežto bratr ho má rovného, více masivního a není obřezaný.  Jinak je ale oba máme větší než otec. 

Anonym (So, 25. 5. 2024 - 13:05)

U nás to je tak, že otec má tak 15 cm, já o 3 cm delšího a na sílu jsme na tom přibližně stejně. Já mám drobet silněšího a taky mám většího žaluda. Možná bychom měli i stejnou délku, ale táta je obézní a já ne. Hůř je na tom brácha. Ten má jen takovou hadičku na vyčůrání. 10 cm na 2 cm max. Jednou jsem se rozešel s holkou a ona sbalila jeho, v domnění, že jsme stejní. Byla hodně zklamaně a vyčítala mi, že jsem jí to neřekl.

Anonym (Pá, 24. 5. 2024 - 08:05)

Máma si někdy tátu dobírala, že mám většího než on a pak se vztekal.

Anonym (Pá, 24. 5. 2024 - 01:05)

Má pravdu. Stojí mi skoro pořád i když šukám a honím hodně. Udělala mi radost, když mi v patnácti řekla, že mám většího než táta a pak mi ještě povyrostl.

Reklama

Přidat komentář