Reklama

Predcasna ejakulace

Návštěvník (Po, 19. 8. 2002 - 11:08)

Dal jsem na vasi radu a sel do lekarny pro Lidocain.Ale bohuzel je na recept a tudiz neprodejny.Sel jsem tedz k doktorovi,aby mi recept napsal.Nevyhovel mi a nevim co mam delat.Prosim poradte mi,co delat.Prosim prosim.

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2002 - 17:08)

Pro všechny trpící,v lékárnách lze koupit anestetikum(lék na znecitlivění) Lidocain,Xylocain ap.Jsou to léky používané stomatology na znecitlivění dásní atd.Jsou ve formě spreye(pohodlnější)nebo vodičky a nijak se neztrapníte při koupi protože můžete říct,že Vás bolí ďásna ap.Z návodu všechno vyčtete,ale pro představu : účinek je asi po 10min.,trvá to hodinu a více, navíc Vám stoupne sebevědomí takže i bez přípravku pokračujete v souloži.POZOR!!! Pokud dávku přeženetenic se sice neděje,šukáte jako nezmar,ale nic necítíte....nehledě na to,že Vaše partnerka už třeba dávno byla....P.S.Mesocain je sice taky anestetikum,ale velmi slabé,takže budete spíš zklamáni účinkemPište na mail Vaše zkušenosti

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2002 - 17:07)

Kdo prosím znáte lék na zmenšení citlivosti penisu, popř. znecitlivení, prosím napište jeho název. Předem děkuji.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 19:07)

Masturbuj klidne porad kdy se ti chce ..... Ale zkus metodu zdrzovani ejakulace. Najdes to vsude, kdyz das do vyhledavace "ejakulace", a pak jdes na tu PREDCASNOU :-)

Návštěvník (St, 10. 7. 2002 - 12:07)

Ať si říká každý co chce, ale pro mě je krátký styk nejlepší. Při styku se neudělám a ikdyž je pro mě velmi příjemný, ten nejintenzivnější pocit cítím tak prvních pět "šťouchů", pak už téměř nic. Udělám se drážděním na klitorisu a od té doby, co používám vibrátor je náš sex. život daleko lepší. (dlouho jsem ho nechtěla, ale teď ho mám moc ráda) Přítel mi koupil vibrátor docela vejkej a já jsem si před cca třemi týdny koupila menší a ten je daleko lepší. A víc vrní.

Návštěvník (St, 26. 6. 2002 - 22:06)

Ja tim taky svym zpusobem trpim, ted sem prohlizel net a cosi sem nasel - kuk sem: http://www.zdrava-rodina.cz/med/med899/med899_7.html Zitra si pujdu koupit ten Mesocain, dam vedet jak to funguje, na lekarna cz pisou ze stoji par korunek a je volne prodejny.. Snad to vyjde..

Jarta (Út, 25. 6. 2002 - 13:06)

Hodně masturbuji, udělám se až moc brzo, poraďte mi někdo prosím.

Návštěvník (St, 12. 6. 2002 - 19:06)

Kromě stiskací metody jsem četl zajímavý postup v knize Harmonické manželství od Nancy van Peltové, vydalo www.adventorion.cz asi před pěti lety. Prý se dá oddálit ejak. jakkoli.

Návštěvník (Po, 27. 5. 2002 - 19:05)

Cau Petre.Precetl sem si tvuj vzkaz a chtel bych se zeptat,kde se da ten Cinchokain sehnat.Predem ti moc dekuji.

Návštěvník (Pá, 19. 4. 2002 - 20:04)

Mockrat ti dekuju!Tak ja to takhle budu zkouset asnad to pomuze!Jeste jednou dik!

muz (Pá, 19. 4. 2002 - 09:04)

Jasně, že to pomůže. Hlavně se přitom snaž o co nejdelší masturbaci před ejakulací, prodlužovat, prodlužovat... Když cítíš, že to na tebe jde, třeba na chvilku přestaň a zkus to zastavit. Když to půjde, tak jen vůlí, když ne (na začátku), zkus stiskací techniku. Palce a ukazovákem silně stisknout žalud a počkat, až to přejde. Nevadí, že přitom trochu opadne erekce, to spravíš! A opakovat... hodně štěstí!

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2002 - 21:04)

Ahoj!Chtel jsem se zeptat jetli mi pomuze, kdyz budu masturbovat kazdy den?Mam taky obcas(skoro pokazdy)predceanou ejakulaci a uz me to docela stve!!!Moc dekuji

Truman (Čt, 28. 3. 2002 - 11:03)

Nazdar,zatím jsem tady žádnou kloudnou radu neviděl, vyjma cinchokainu. Po něm se taky poptám a zkusím to... Sám tím trpím ačet jsem spustu článků a pod. ale návod asi neexistuje. Jeden čas jsem bral dvoje prášky, které v kombinaci nějakým způsobem snížili mou citlivost a děly se pak v posteli neuvěřitelný věci, ale to není řešení. Já bych rád slyšel o někom, kdo tu "poruchu" měl a nějak jí již odstranil, ale takový už asi nezabrousí na diskuzi o předčasné ejakulaci. Je rád, že má ten problém za sebou. Znám ty poučky o "ovládnutí" ejakulace, o postupném oddalování vyvrcholení a tréninku, ale nikdy to nefungovalo, asi jsem neměl dost trpělivosti. Četl jsem knihu iod nějaké Američanky Jak promilovat celou noc nebo tak nějak.. Ona tam tvrdila, že se má postupně posilovat ten sval mezi zadkem a varlaty. TEn co se používá při zadržování moče. A když to na člověka jde tak ho zatnout a on to oddálí. Tak jsou známé východní texty o hadí síle, která je ukrytá právě na stejném místě, takže na tom asi něco bude, ale já jsem to nenašel. To by člověk na to musel chodit jako na angličtinu.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2002 - 00:03)

jak poradíte mužům, a myslím si že jich není málo, kteří trpí předčasnou ejakulací? nevím jestli je podstatou problému fyzická nebo psychická porucha nebo kombinace obou možností. stává se mi, že vystříknu ještě před vniknutím do pochvy nebo po pár pohybech v pochvě. zkoušel jsem před stykem masturbovat a potom ejakulace při milování nastala o něco později ale žádná sláva to nebyla. jen jednou v životě se mi stalo, že jsem nedosáhl při koitu ejakulace, a dodnes nevím proč.

Návštěvník (So, 16. 3. 2002 - 12:03)

Honzovi-cinchokain byl volně prodejný v lékárně. Pár let ho už nepoužívám, takže nevím jak je to dneska. Přeji ti mnoho příjemných chvil s tímto zázrakem.

Návštěvník (St, 13. 3. 2002 - 07:03)

Mam podobný problem jako většina lidí zde prostě se dost rychle udělam :-( Je mi 21let s parnerkou sme asi 1 rok a asi tak po 1-2minutkach je konec. Poradte někdo nějakou učinou metodu co stim PROSIM?!?!

Návštěvník (Po, 11. 3. 2002 - 17:03)

kde se da sehnat cinchokain?Diky za odpoved.

Návštěvník (So, 9. 3. 2002 - 11:03)

Kdzž jsem s těmi směšnými pohyby před dvaceti lety začínal, patřil jsem taky k rychlíkům, kteří po pár vteřinách přijížděli do cílové stanice. To skončilo, když mi dal můj starší brácha skvělou radu. Přibližně čtvrt hodiny před zasunutím si namazat žalud mastičkou se jménem "Cinchokain". S tímto zázrakem nebylo problémem čtvrt hodinové číslo "bez vyndání"

Návštěvník (So, 19. 1. 2002 - 18:01)

Zkuste používat vibrator. Je to výborná pomůcka při milování. Taky ho s partnerkou používáme a když už cítím , že to ma mne přichází tak použiji vibrátor, který po chvíli zase uvolní místo pro mne a tak to střídám a natahuji a je to super. Partnerka mezitím zažije několik orgasmů a je maximálně spokojená. Chce si prostě najít tu správnou techniku a taktiku. Tak úspěšné hledání.

Návštěvník (So, 19. 1. 2002 - 18:01)

Zkuste používat vibrator. Je to výborná pomůcka při milování. Taky ho s partnerkou používáme a když už cítím , že to ma mne přichází tak použiji vibrátor, který po chvíli zase uvolní místo pro mne a tak to střídám a natahuji a je to super. Partnerka mezitím zažije několik orgasmů a je maximálně spokojená. Chce si prostě najít tu správnou techniku a taktiku. Tak úspěšné hledání.

Reklama

Přidat komentář