Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Vzrušuje tě máma? Možná ty jí taky. Jde jen o pocit, ne povinnost spolu souložit. Zůstaň u toho, protože jít dál za hranici touhy, kterou lze uspokojit onanií, se nevyplácí.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný

zkus to (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Tak ji ukaž u toho převlékání ztopořenou kládu. Na tom že ti stojí péro není zas tak nic neobvyklého a uvidíš jak zareaguje.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Zdarec napiš [email protected]

bohdan,bóďa76 (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

bohdan,bóďa76 (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

Anonym (So, 2. 9. 2023 - 16:09)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný.

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 08:08)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný

Mirek (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

Šmíruju mamku už od 13 let a honím si u toho ptaka

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný

Anonym (Čt, 27. 7. 2023 - 11:07)

Nevím kolik je tvé mamce a jak jste na tom v domácnosti. Ale přijde mi to hodně uchylný a zvracený. Zneužít v opilosti ženu kort svou mámu. Tak je vrchol prasat. Jdi se léčit kámo.. když už zkus najít jiný způsob a metodu a netlač na pilu. Nesmíš být pak zničený z toho že to nevyšlo. Tak se rodí nejhorší prasata v historii.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 09:07)

To jsi tedy blbec zneužít ženu a navíc matku v opilosti. Uříznout ti ptáka.

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 09:07)

to bych asi stříkal taky a mít ségru tak u té zas kdyby to bylo obráceně kdybych já byl v koupelně a na na záchodě čůrala

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 09:07)

Piš mi na e-mail: [email protected]

Radek (Út, 18. 7. 2023 - 08:07)

Vzrušuje mě vlastní mamka, sem úchyl, strašně se stydím, ale nemůžu přestat, jsme spolu sami, v garzonce, mezi koupelnou a záchodem je jenom sololit a ještě skrz něj vedou trubky, hned jak mamka zaleze do koupelny a uslyším zaklapnout zámek, klecim u skviry třesu se strachem a vzrušením a pero mi napíná trenky, vidím jak se máma prohlíží v zrcadle, ruce na svých kozach, vidím jak jí visí břicho a pod ním mezi stehnama černý chlupy, v tuhle chvíli přijde křeč a začnu stříkat že mi to teče z trenek po zadku na stehhna

Radek (Po, 21. 8. 2023 - 11:08)

Je mi patnáct a chtěl bych, aby mě o panictví připravila mamka. Ale nevím jak toho dosáhnout. Je strašně sexy a chtěl bych, aby mě zaučila. Když jsem ji poprosil, aby mě naučila líbat, tak nebyl problém a oběma se nám to asi líbilo, mě teda při tom stál, ale teď mám strach si to říct, protože se to nesmí. Nějak bych ji chtěl svést nebo tak něco. Strašně moc bych ji chtěl.

Veronika (Po, 21. 8. 2023 - 17:08)

Ty kluku a co potom? Jak by jste se pak na sebe s tvoji mámou asi dívali a žili spolu v nějaké rodinné identitě, atd. O tom jsi už také přemýšlel?

Zdenda (Ne, 20. 8. 2023 - 11:08)

Máma šuká bráchu, ta perverzní tlustoprdka, mám pokoj vedle a stény sou tenký, slyším jak jde po pokoji zastaví u postele a pak šustění peřiny, šeptá mu, hlavne potichu ať nevzbuďíš ségru

Jakub (Pá, 7. 7. 2023 - 18:07)

Do kolika let vám mamka přetahovala kluci předkožku při koupání?

Návštěvník (Pá, 7. 7. 2023 - 10:07)

oprava: v tom filmu to nebyl partner ale spolužák

Reklama

Přidat komentář