Reklama

Existuje Bůh?

Default User Image
Velvyslanec (Ne, 7. 7. 2024 - 22:07)

Žádná církev není spásonosná, je to pouze víra v Krista Ježíše jakožto Božího Syna. Je to skoro dvacet let kdy jsem se potkal s živým Bohem. Byly to hodiny co jsem probrečel , tak intenzivní to bylo, Bůh mě zlomil svou láskou, láskou která změnila v mém životě vše od základů. Možná si myslíš že už všechno znáš a nic Tě nemůže prekvapit, možná se bavíš alkoholem, párty, ukazuješ všem na sociálních sítích jaký si žiješ život, máš přitom masku za kterou se ale skrývá samota, deprese, opuštěnost, možná jsi už dost unavený ze všeho a nebaví Tě žít.Bůh Ti podává pořád svou ruku, na Tobě je přijít před Něho na kolena a poprosit Ho za odpuštění hříchů a ať se Ti dá poznat pokud existuje...On to udělá ;)

Default User Image
Velvyslanec (Ne, 7. 7. 2024 - 13:07)

Můžeš být svobodný, uzdravený, u Boha není nic nemožné. K Bohu existuje jediná cesta a to cesta skrze víru v Ježíše  Krista jakožto Božího syna. Není to o nějakém náboženství ale o a skutečném vztahu s živým Bohem. Jak můžeš udělat první krok ? Popros Ježíše za odpuštění každého hříchu a popros Ho ať se Ti dá poznat jako živý Buh at přijde do Tvého života. On to udělá ! Začni potom studovat Bibli počínaje Novým zákonem evangeliemi. Neboť Bůh tak miloval svět, že syna svého jediného dal, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl věčný život.“ (Jan 3,16)

Anonym (Út, 2. 4. 2024 - 17:04)

Kdo se ptá?

Default User Image
Velvyslanec (Út, 2. 4. 2024 - 12:04)

Židům 13:8 - Ježíš Kristus je tentýž včera i dnes i na věky. ... můžeš být osvobozený od tíhy hříchu, závislosti na čemkoliv, můžeš být uzdraven a  hlavně můžeš poznat živého Boha, stačí když poprosíš Ježíše aby se Ti dal poznat osobně, odpustil Ti každý hřích a přišel do Tvého života, On to udělá ;) 

Default User Image
Honza (Ne, 3. 3. 2024 - 13:03)

Otázka: Existuje Bůh ?  

Odpověď: Bůhví .

Default User Image
Míra Šíra (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

A víte, že ani nevím? A abych pravdu řekl, je mi to srdečně jedno.

Default User Image
Eduard Nud (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

Správně. Existuje dost jiných věcí, které nejsou tak nudné.

Default User Image
Emil Dítě (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

A co takhle Darwin? Četli jste od něj něco?

Default User Image
Bible (Čt, 14. 3. 2024 - 20:03)

"Proste, a bude vám dáno; hledejte, a naleznete; tlučte, a bude vám otevřeno.

Neboť každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, tomu bude otevřeno."

Default User Image
Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 16:07)

A proč se musí tlouci? Nestačí zaklepat? 

Default User Image
Míra Šíra (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

Tak to je ten důvod, kvůli kterému jsem přestal číst knihy pro dospělé. Čtu knihy pro děti. Tomu alespoň rozumím.

Default User Image
Eduard Nud (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

Nejraději něco krátkého? To teda nevím. Tohle být kratší už ani nemůže a nerozumím tomu taky.

Default User Image
Emil Dítě (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

A to je ten důvod, proč mě nebaví číst  Bibli a proč mě nebaví teologie. Bla bla bla bla.

Default User Image
AI (Ne, 3. 3. 2024 - 09:03)

"Stroje nemohou samovolně vzniknout. Jejich vznik vyžaduje plánování, návrh, a výrobní procesy, které jsou realizovány lidskou inteligencí.

Samovolný vznik strojů není podporován pozorovanými jevy ani zákony přírody."

Default User Image
Blbost (Ne, 3. 3. 2024 - 16:03)

"Blud nemůže vzniknout samovolně. Jeho vznik vyžaduje procesy, které jsou realizovány lidskou blbostí.

Samovolný vznik bludů a blbostí není podporován pozorovanými jevy ani zákony přírody."

Anonym (Pá, 1. 3. 2024 - 21:03)

Existence stroje, je důkazem existence inteligentního tvůrce toho stroje, který ten stroj vymyslel a potom vyrobil.

Anonym (Pá, 1. 3. 2024 - 21:03)

Existence blbosti, je důkazem existence blba, který tu blbost vymyslel a potom vyslovil.

Anonym (Pá, 1. 3. 2024 - 21:03)

Nejhloupější idea:

"Velmi komplexní proces výroby bílkovin (zahrnující mnoho molekulárních strojů a precizní interakce mezi těmito stroji) nikdo nevytvořil, udělalo se to samo."

 

Anonym (Ne, 3. 3. 2024 - 16:03)

O stupeň hloupější idea:

"Je to složitá, komplexní věc -> tak to musel udělat někdo hned celý dohromady."

Default User Image
Rakato (Pá, 1. 3. 2024 - 17:03)

Tady chcípl čokl.

Reklama

Přidat komentář