Reklama

Výprask vařečkou

Bára (Po, 7. 8. 2023 - 13:08)

Tak se přidám taky. Silvo, měla jsem to úplně stejně. Mamka mě pravidelně zkoušela s vařechou v ruce. Diktáty, slovíčka atd atd. Za každou chybu 4 rány na holou, prej aby každá půlka dostala stejně. Ještě na fruhém stupni jsem takto dostávala. No pak výprasky za známky, co jsem přinesla...To byla jiný počet ran. Upřimně, bolelo to, zadek jsem měla věčne zmalovaný, ale po 20 letech musím říct, asi díky za to.

Silva (Po, 7. 8. 2023 - 14:08)

Ahoj Báro, tohle co tu popisuješ mi přijde již za hranou a připomíná mi to týrání. S tímto já již nesouhlasím. Já jsem za slovíčka dostávala do konce základní školy. Ale nebyla jsem tak bitá jak to možná vypadá, protože mě to naučilo se je naučit. Podle mích vzpomínek to bylo tak maximálně 9 možná 12 ran. Ale to jen velmi občas. Při většině zkoušení jsem nedostala vůbec nebo 3 rány.

Slavek.eu (Po, 7. 8. 2023 - 14:08)

Báro, super!

Slavek.eu (Po, 7. 8. 2023 - 13:08)

Silvo, super!

Kristýna (Po, 31. 7. 2023 - 11:07)

Ahoj Lucko, moc ti děkuji za upřímné odpovědi, moc si toho vážím. Jsi skvělá slečna a přeji ti jen samé štěstí.

Slavek.eu (So, 22. 7. 2023 - 11:07)

Lucko, ještě bys mohla zkusit navrhnout, ať tě pro zkoušku nějaký čas nebije, ať vidí, že už ti to pro to změnu stačilo, že už budeš hodná bez i bití. Pokud se na to cítíš, samozřejmě. První otázkou na toto téma by mohlo být, kdy a jak s tím hodlá přestat, protože když tě bude bít pořád a ty pořád budeš hodná, tak nic nepozná. Právě proto by mohla zavést nějaká zkušební období.

Lucka (So, 22. 7. 2023 - 14:07)

Děkuji vám za radu. Samozřejmě jsem něco podobného již zkoušela a bohužel bezvýsledně. Ale pokusím se to mamince nějak jinak podat a navrhnu jí aby mě přestala trestat alespoň na zkušební období. Což mi přijde jako dobrý nápad. A snad by to mohlo zabrat.

Slavek.eu (So, 22. 7. 2023 - 14:07)

Lucko, tak držím palce.

Lucka (So, 22. 7. 2023 - 18:07)

Moc vám děkuji.

Návštěvník (So, 22. 7. 2023 - 14:07)

A to, že není správné, abys byla trestána každý den za nic, jsi jí také říkala?

Lucka (So, 22. 7. 2023 - 18:07)

Bohužel to nebylo za nic. Dostala jsem výprask vařečkou za to, že jsem opakovaně lhala ohledně vysvědčení. A proto jsem po vysvědčení dostala za to, že jsem lhala výprask a ještě mi maminka slíbila 14 dní po 3 ranách vařečkou, abych si to lépe zapamatovala. A poté maminka řekla, že se u mě změnilo chování a že mi to svědčí a proto nyní s těmi 3 ranami pokračuje. Což se mi samozřejmě nelíbí, ale zároveň vím, že si za to mohu sama. Uvědomuji si, že jsem mamince neměla lhát.

Martina (So, 22. 7. 2023 - 23:07)

No,nechat si dávat 3 rány navíc, i když nic neprovedeš, to bych se vzepřela a silně. Že jsi udělala průšvih, chápu,bylo potrestání, ale aby jsi dostávala v podstatě jen pro výstrahu,to ne. Já bych se bránila

Bičík.18 (Po, 24. 7. 2023 - 11:07)

Já dostávám každý týden jezdeckým bičíkem ( kdysi jsem jezdila) a to za různé prohřešky za celý týden. Občas preventivně i v pondělí, jako třeba dnes ráno. Maminky přítel mi sešvihal zadek do červena, abych prý během týdne byla hodná.

Zuzana (Po, 24. 7. 2023 - 21:07)

Jezdecký bicik je sranda

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 12:07)

Preventivní výprasky někdy mohou fungovat a odradit od dělání hloupostí, ale podle mě je lepší potrestat až za konkrétní prohřešek, abys přesně věděla, za co dostaneš. Nestydíš se, když musíš před maminčiným přítelem vystrkovat zadek? Přece je to trochu jiné než dostat od rodičů.

Bičík.18 (Po, 24. 7. 2023 - 13:07)

Samozřejmě, že stydím. Už jen proto, že se mi líbí. Je to jinak fakt sympaťák. Ale matka ho v tom podporuje. Že prý mě konečně někdo pořádně vychová.

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 14:07)

Když se ti líbí, tak i ty výprasky od něho budeš snášet lépe. Nevím, jak jsi stará, ale pokud ty výprasky nejsou příliš tvrdé tak se ti v budoucnu něco na nich možná i začne líbit. A máma bude mít asi pravdu. Když moc zlobíš, tak pomoci to může.

Bičík.18 (Čt, 3. 8. 2023 - 13:08)

Je mi 18. Nejsou nijak strašné. Nejdřív bolí a štípou, ale pak mi dělají svým způsobem dobře, což se těžko vysvětluje. Dneska jsem se vrátila domů od kámošky až ráno a oba už na mě čekali. Dostala jsem ohnuté přes stůl a tentokrát to bolelo dost, protože matky přítel mi po pětadvaceti bičíkem přidal ještě pár pořádných plácnutí rukou.

Lucka (Ne, 23. 7. 2023 - 08:07)

Bohužel cítím, že si za to mohu sama. Kdybych nelhala, tak bych do teď nedostala na zadek ani jednou. Neumím představit, že bych se vzepřela a bránila se, protože když maminka něco rozhodne, tak to platí. A hlavně maminku mám straně ráda a vážím si jí a chci, aby se vše vrátilo než jsem opakovaně lhala. Aby mi maminka zase důvěřovala.

Návštěvník (So, 22. 7. 2023 - 20:07)

Výprask za lhaní ohledně vysvědčení je v pořádku. Ty tři rány každý den celé dva týdny už je v pořádku míň, ale není správné, když dostáváš tři rány každý den, i když jsi se ničím neprovinila.

Reklama

Přidat komentář