Reklama

Výprask vařečkou

zdeněk62 (Po, 26. 6. 2023 - 17:06)

Já ,když jsem byl bit,tak oblečení při výprasku neřešilo,v pokoji jsem se svlékl do naha ohnul se v pokoji přes opěradlo židle.Zadek jsem měl co nejvýše.Takto jsem byl připraven na výprask řemenem.

Kuba (Po, 26. 6. 2023 - 10:06)

Tak co, kdo dostane na prdel za špatné vysvědčení?

Anonymní žena (Po, 26. 6. 2023 - 11:06)

Nejspíše já s dcerou. Čtyřku z matiky a trojku z Angličtiny si po výprasku asi budeme opravovat hodně intenzivně. A to ta matika vypadala tak nadějně. Manžel už nás upozornil včera.

Slavek.eu (Út, 27. 6. 2023 - 06:06)

Tak ať vám pořádný výprask pořádně pomůže si to opravit.

Anonymní žena (Út, 27. 6. 2023 - 12:06)

No do pátku už to logicky nestihneme, takže je výprask pro obě jasný. S holkou se holt na koupališti tak týden neukážeme. Menší výprask jsem dostala už včera večer, když jsem manželovi vyčetla proč to holce připomíná několik dní předem. Těch pár švihanců před puberťačkou mi vždy bohatě stačí ( chlap ví, že jako matka se před dcerou taky stydím.) Uvidíme v pátek.

Kuba (St, 28. 6. 2023 - 12:06)

Nějak mi uniklo, proč jste trestaná za školní výsledky dcery? Trestáte ji vy nebo manžel?

Zuzana (St, 28. 6. 2023 - 22:06)

Taky budu za vysvědčení strasne zmrskana

Slavek.eu (Út, 27. 6. 2023 - 15:06)

Tak je celkem jasné, že to v tomto školním roce už nestihnete opravit. To už budou jen takové ty celkově zhodnocující výprasky, aby vám to šlo lépe příští školní rok. Předpokládám, že už jste kvůli tomu bývaly bity už v průběhu roku, když s tím šlo něco dělat, asi však málo :(

Jak to myslíš, že tě švihal před puberťačkou? Nebo že ty švihance pak viděla?

Připomínal jí, že v pátek za to pořádně dostanete, aby se těšila?

Tak pěkné by bylo, kdybyste se za ty zmalované holé nemusely stydět a mohly se nebo dokonce musely se pěkně na koupališti předvést.

Víš, že některé holky se raději nechávají bít jinam, kde to pěkně bolí a přitom je to schováno i na koupališti?

Anonymní žena (Út, 27. 6. 2023 - 17:06)

Samozřejmě. I v průběhu školního roku je u nás výchova a řád. No na dceru si rozhodně budu dělat více času a ona si to určitě taky v příštím roce opraví. Přes léto máme u známé domluvené doučování.
Jinak před holkou občas dostanu na zadek, aby viděla, že musí poslouchat ona i já. Tak mi včera manžel vyhrnul šaty a přes kalhotky mě vypleskal. Co je potom už samozřejmě nevidí.
No u nás je logicky výprask jen přes zadek a stehna, pokud občas přilítne jedna výchovná, tak přilítne. U mě je to ale až na vyjímky při sexu.
Tak to by mě zajímalo kam jinam milý Slávku? Jednou mě manžel šlehal důtkami přes prsa ( takové malé, hravé). A pokud myslíte přes kundičku, tak to ani omylem. Pro holku krajně nevhodné a u mě taktéž. Přes tu mě manžel pleskne zase jen při sexu , ale výhradně vzrušujícím způsobem.

Slavek.eu (Út, 27. 6. 2023 - 17:06)

Jj, přesně tak jsem to myslel. Holky přes ni vydrží neuvěřitelně hodně. Hodně to bolí, ale není to vidět. Samozřejmě proti gustu žádný dišputát. Jinak moc díky za vysvětlení. Tak to je pěkné, že jsi dostala před ní vlastně za ni. A ona v tu chvíli tedy nic? A prsa jsou také dobrá. Tak ono to všechno podle míry může být vzrušující, více vzrušující, ještě více vzrušující... až pak už nepříjemné, hodně nepříjemné (trest), strašně nepříjemné (velký trest), atp. atd. Každý to má jinak, a je to tak dobře.

Zuzana (St, 28. 6. 2023 - 23:06)

Dostala jsem přes ni Od jednoho kluka bylo to vzruso měla jsem ji mokrou ale druhý den jsem ji měla nateklou a bolavou

Mirek (Po, 19. 6. 2023 - 13:06)

U nás taky přes koleno od 5 let na holou vareckou remenem i čerstvým proutkem.

Tomaš (St, 5. 7. 2023 - 07:07)

Pokecáš nějaká holka a domluví se třeba na reálném vyprasku? [email protected]

Petr (Út, 4. 7. 2023 - 17:07)

Ahoj všichni,
kdo by chtěl výprask od 30 letého vysokého chlapa z Prahy, co má pomůcky i zázemí opatřené, tak ať se ozve na [email protected]

Péťa (Ne, 18. 6. 2023 - 18:06)

Jak tady všichni píší, že nechávají dětem při bití tričko, nebo když byli dětmi a byli biti, tak taky že v tričku, tak já jsem si ho musel před bitím naopak svlékat. Řezali mě i přes záda... Výprasky jsem dostával od první třídy, takové ty velké. A vždycky jsem se musle svlékonout před bitím celý donaha, předklonit se a dát ruce na kolena. A řemen pak pleskal o můj nahatý zadek a o holá záda. Takhle jsem dostával až do třinácti let. Byla to 70. léta.

Gabča (Út, 4. 7. 2023 - 08:07)

Tak to máš ještě dobré, buď v pohodě. Nastavíš zadek a máš to hned za sebou. Mě mamka dávala na prdel za známky taky, ale těch ran bylo bohužel víc. Trojka 30 ran, čtverka 40 ran a pětka 50 ran na holou

Juraj (Čt, 27. 7. 2023 - 15:07)

A co takhle 20 ran za dvojku a 10 ran za jedničku? Až takhle cáklé to tady je. :-))

Host (Út, 4. 7. 2023 - 13:07)

To je přehnané. Já dostávám pětadvacet pokaždé když něco provedu nebo přinesu horší známku než trojku. Řemen nebo vařečka.

Katka (Út, 4. 7. 2023 - 14:07)

Také mi to přijde přehnané. A opravdu si neumím představit kdybych přinesla 3 trojky během jednoho dne. Přijde mi to až nereálné takovéto trestání. Ale nechci nikoho podezírat ze lži. Ale zároveň co tady čtu, tak si nemám na co stěžovat....

Slavek.eu (Út, 4. 7. 2023 - 15:07)

Když už ji máš otlučenou, tak už to tak nebolí. Ran lze vydržet spoustu, jen to déle bolí, ne však tak nesnesitelně. Když uznáváš, že bolest zasloužíš, tak se snáší lépe.

Reklama

Přidat komentář