Reklama

Koupání v oblečení.

Default User Image
X (Út, 20. 8. 2024 - 08:08)

Horký léto je fajn. Díky horku je častěji vidět lidi jak se koupou v oblečení. Třeba o my oblíbeny řeky je v létě několik táborů. V horku se jim řeka hodí na koupání a i jí zapojují do různych her. Viděl jsem tam dost dětí a mladých lidí jak se koupají v tričkách a kraťasech. Bory nebo sandály, či kroksy v podstatě všichni. To kvůli bezpečnosti. Občas ňekterý holky měly i dlouhý legíny. Pěkný.

U rybníků kam se jezdí koupat lidi z města jsem taky zahlídnul pár pěkných vyjevů. Že se holky koupou v kraťase ať už legínových nebo i džínových to už bejvá vcelku častý. Ale zase jsem měl to stěstí, že se občas některá koupala i v tričku. Jindy zase v dlouhých džínách a podprdě. I dlouhý legíny a triko jsem zahlídnul. Bohužel boty do rybníka nenosí skoro nikdo. Přito zrovna tam bych podle poházených lahváčů čekal střepy. 

U jednoho rybníka je u hráze stánek a z hráze betonový široký schody až do vody. Tam přisly dvě ženský. Koupily si pití s sly si sednout na ty schody. Jedna měla kraťasy a žabky. Ta se na posleni schodě zula (nevim proč) a sedla si s nohama do vody. Ta druhá měla kratkpu sukni, černý silonky a baleríny. Ta si sedla o kus vejš a ppvidaly si. Najednou zula balerinky a presedla si níž ke kolegyni taky s nohama do vody. Takže silonky namočila skoro pod kolena. Krásný. Když odcházely tak se normálně obula a šla. Tak si říkam, že to ty vody mohla klidně i s těma baleri kama když si je stejně  namočila. To by pro mě byl teprve pohled pro bohy. 

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 10:08)

Tak jsme se včera těšili s přítelkyní na déšť a sex při něm v mokrém oblečení a nic. Nakonec musela problém vyřešit sprcha bez romantiky. 

Default User Image
Tilda (So, 17. 8. 2024 - 11:08)

Včera s kámošem na brněnské přehradě Prýgl on v dlouhých a já kraťasy a tričko (výjimečně) a bylo i pár úlovků 2 holky jedna v dlouhých, pak v kraťasech a jeden jejich kámoš v kraťasech a tričku a pak týpek v saku (mám i fotku) myslím že tam natáčeli nějaký video klip

Default User Image
Tilda (So, 17. 8. 2024 - 11:08)

Včera s kámošem na brněnské přehradě Prýgl on v dlouhých a já kraťasy a tričko (výjimečně) a bylo i pár úlovků 2 holky jedna v dlouhých, pak v kraťasech a jeden jejich kámoš v kraťasech a tričku a pak týpek v saku (mám i fotku) myslím že tam natáčeli nějaký video klip

Default User Image
Petr (So, 17. 8. 2024 - 23:08)

Ahoj a jaké měli ty holky kalhoty a trička?

Default User Image
Tilda (Čt, 22. 8. 2024 - 23:08)

Já to mám i vyfocené když jsem si fotil jen tak fotku na pohled na molo a vody a ještě i od kámoše co mě tam fotil taky tak jsem si sedl poblíž nim aby tam byli taky xd

Anonym (Pá, 16. 8. 2024 - 17:08)

Včera jsem se vyvaloval v bazénu s přítelkyní. Oba jsme měli Nike boty, džíny a trika s dlouhým rukávem, dnes jsme přidali bomber bundy. Trochu jsme si spolu užívali ruční práci a mazlení, kam se kdo dostal a když už jsem sotva vydržel, tak aby to nebylo v bazénu, tak mě dokouřila a spolkla.

Anonym (Po, 12. 8. 2024 - 16:08)

Dnes jsme se zase koupali v rybníku a kamarádka si vzala mikinu, kterou si uvázala kolem pasu. Koukám, že tak leze i do vody, tak ji říkám, jestli ji nenechá na břehu, prý ne, že ji bude chladit cestou domů a přitom ji zakryje kozy, které ji budou vidět skrz bílé tričko. Ještě se zastavili dva kluci, co jeli kolem na kolech a když viděli, že se koupeme, tak vlezli do vody k nám. Hlavně naše kamarádka měla zase koho pošťuchovat a oni jí co oplácet. Před chvílí jsme dorazili domů. Zítra vyrážíme zase a je to domluvené i s těma klukama. 

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 15:08)

V sobotu jsme si vyšli na procházku do lesa k rybníku, spíš bývalý písak s krásně čistou vodou. Šel jsem já, kamarádka a kamarád, všichni džíny s dírama samozřejmě a trička. Když jsme dorazili k té vodě, tak po chvíli pokukování a rozhodování co dál, jsem navrhnul, že se můžeme vykoupat. Samozřejmě nastal odpor, že nemají plavky a nazí do vody nejdou, protože kolem stále někdo jezdí na kole. Před sebou jsme nazí byli a kamarádka není zrovna jako jeptiška v klášteře a zvládá nás oba. Co mě to dalo přesvědčování, že co je za problém vlézt do vody tak jak jsme, prostě odpor, jako kdyby to bylo to poslední v životě. Nezbývalo, než kamarádku vzít a do vody ji zatáhnou a kamarád si dal potom konečně říct. Tak jsme se nakonec pěkně vyblbli, vše vlastně vyprali včetně bot. Kamarádka v tom mokrém bílém tričku a džínách vypadala skvěle. Když jsme vylezli, tak jim říkám, proč dělali takový problém z ničeho, jsou na živu a oblečení perou, tak snad problém není v ničem. Cestou domů jsme skoro uschly kromě bot a můžeme akci zase zopakovat, kamarádka byla klidně pro, jen že si musí ještě vzít něco přes tričko, aby se nemusela zakrývat, než ji to tričko uschne. 

Default User Image
Tilda (Pá, 9. 8. 2024 - 07:08)

Ahoj dneska 9.8 je v Pardubicích v parku na Špici akce suchou nohou přes Labe a pak 17.8 je v Sezemicích další ročník sezemické lávky tak kdo chce můžete dovalit a je to v pohodě 

Default User Image
Hans (So, 10. 8. 2024 - 16:08)

Taky v Praseku byla v sobotu pěnovka, ta tam je každý rok.

Default User Image
Tilda (Pá, 9. 8. 2024 - 07:08)

Já tam jdu 

Default User Image
Petr (So, 10. 8. 2024 - 10:08)

A bylo tam vidět něco zajímavého?

Anonym (So, 10. 8. 2024 - 16:08)

Je to o ničem, všichni bosi v koupacích šortkách nebo kraťasech, občas někdo tričko. 

Default User Image
Jana (St, 7. 8. 2024 - 18:08)

S kamarádama a kamarádkama vyrážíme do Thajska, je nás 6. Na koupání si nic nebereme, považujeme to za zbytečné, stačí džíny, kraťasy a tričko. Dál mikina a bunda, sandály a sportovní obuv. Často se tak koupeme i tady, tam takové koupání bude všem už tuplem jedno. 

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 16:08)

Tady se dělá věda a nebo obrovský problém z koupání v džínách nebo vůbec v oblečení. Proč tomu tak je? Každého věc v čem se koupe a blbne ve vodě. Téměř každý rok se vydáváme na návštěvu za známými do Indonésie a tam nikdo nic neřeší, v čem se namočí. Tady na mě koukají jak na blázna. Jsme tam tak měsíc, pokaždé si koupím nové nijak neprané Levisky, trička, mikinu a lehkou bomber bundu, přítelkyně to samé a svlékneme se jen na noc a to ještě ne vždy, protože když vyrazíme do přírody nebo na lodi, tak spíme v tom co máme na sobě. Na koupání Levisky a tričko, na potápění si vezmu třeba mikinu s Leviskama nebo nově většinou bomber bundu. Hodně si bombra oblíbil ten náš známý a jeho žena a když ho nemáme mi, tak si ho půjčují oni. Ano, je tam teplo, takže se dá nosit jen v dešti nebo na koupání a potápění. Místní ho zvládnou ale nosit i normálně, oni nosí i mikiny s kapucí a nám je tam vedro. Domů přijíždí Levisky, trička a mikiny už dost vyšislé a mají hezkou patinu, hlavně ty džíny. Letos, jestli bude čas a vydáme se tam na návštěvu, tak mám v plánu vzít si slabou péřovku asi od The North Face a uvidím, jak si užije moře a déšť, takový pokus. Na bomber bundě mě štve, že nemá kapuci a při dešti se kapuce hodí. 

Default User Image
Tilda (St, 7. 8. 2024 - 18:08)

Kde to jsi? Tady pohoda 

Default User Image
Luky (Ne, 4. 8. 2024 - 23:08)

Na olympijském festivalu v Mostě probíhá soutěž v plavání v riflích. Přiznejte se, kdo to má na svědomí? :-D Byl jste nebo plánujete jít si zaplavat? 

Anonym (Po, 5. 8. 2024 - 16:08)

Dobrý nápad. Džíny s tričkem už by se dávno měly brát jako plavky. 

Default User Image
50 r. muž (Út, 23. 7. 2024 - 17:07)

Sorry,meno som chcel nechať ako anonym, došlo ku chybe pri písaní textu.

Reklama

Přidat komentář