Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
😪 (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

Jestli vás neurologie spíš nepošle na psychologii a tam zjistí že to není syndrom malého dítěte ale syndrom abdl tyto i větší děcka mají pleny non-stop také a všude ale nezávidím vám že většímu dítěti musíte dávat pleny. A mít stále plný balkon či zahradu látkových plen a všeho co k plenkam patří. 

Default User Image
Anča (Pá, 31. 5. 2024 - 16:05)

Mi musíme dávat bohužel pleny jak synovi tak i dceři syn je mladší 7 let a dcera se mu smála že je batole a že sním nebude v jednom pokoji tak je dostala jako trest pro větší holku ty je11 let a stále prosí abych ji plenky jednorázové či látkové nedávala že se posmivat už nebude braskovi ale problém je že má pleny látkové a ty jsou vždy mokré ráno tak jsem ji řekla až ráno zůstanou pleny suché tak bude bez plenek aspoň tak týden musí být v suchu dnes jsem tedy byla ale dneska pleny dávat nebudu ale když bude ráno v mokru tak bude mít co dělat odpoledne až přijde ze školy a ona si to rozmysli jestli je bude chtít.! 

Default User Image
Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 22:05)

Ten istý štýl písania ale pod iným menom.Ten človek(muž) by mal navštíviť lekára.Jeho psychický stav sa neustále zhoršuje. 

Default User Image
J (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

Abys k lékaři nešel ty na psychiatrii piš česky a ne slovensky. A jak se shorsuje vysvětlit mne to můžeš. 

Default User Image
Miroslav (Čt, 30. 5. 2024 - 13:05)

Také  bych potřeboval  přebalit. 

Default User Image
Mirek (Čt, 30. 5. 2024 - 07:05)

Rad ti vymenim plinky, namazu a zasypu zadecek i pipinku. Mira

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 13:05)

Hane?Tá má medzi nohami ptáka.

Default User Image
J (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

A co tam máš ty luzo. 

Default User Image
Hana (St, 29. 5. 2024 - 18:05)

Přebalíte mě prosím?

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 06:05)

Jdi si vyhonit ptáka.

Default User Image
Honzík (Út, 28. 5. 2024 - 17:05)

Do kolika let jste nosili pleny látkové na noc a nebo den. A jestli i plenky jednorázové na lepitka či nasazovaci na venek. A měli jste i dětsky klasicky Dudlík či kojeneckou lahev s mlékem či Sunarem. 

Default User Image
Jiřík 11 (Út, 28. 5. 2024 - 10:05)

Já jsem včera večer od mami dostal asi tak 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale říkal jsem že už se pocuravat do postele nebudu a že nechci mýt plenky na noc do postele ale bohužel máma byla jiného názoru a řekla jestli budeš mít ráno pleny suché tak ti je dávat nebudu ale já jsem měl pleny mokré a pokadeny a mamka mne řekla že mne pleny dávat bude na noc ale když to bude nutné tak i přes den dnes jsem šel sice do školy ale musel jsem si vzít pod kalhoty slabé punčocháče dětské které jsem nechtěl ale neměl jsem jenom punčocháče ale i nasazovaci plenky jednorázové řekla že to mám místo trenek že to je stejný řekla že mohu být i nastydli a má asi pravdu a řekla mi abych se školy šel rovnou domů a k žádnému kamarádovi abych nechodil tak radši poslechnu a půjdu domů jelikož už vím co mne čeká. 

Default User Image
sandra (Ne, 26. 5. 2024 - 00:05)

Dáváte také abdukci? [email protected]

Default User Image
H (St, 29. 5. 2024 - 09:05)

To jsem teď udělala synovi 12 let dávám mu vždy látkové pleny vždy tak 6 látkových plen složené na šířku se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče na laclace ty jsou o dvě čísla menší vždy má punčocháče do 130 cm tak když má pleny rak 128 cm na výšku. Aby nemohl běhat po pokoji jelikož marodi z angínou tak od jisté doby mu dávám bohužel látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a dětský overal.

Default User Image
sandra (So, 25. 5. 2024 - 23:05)

Dáváte také abdukci? [email protected]

Default User Image
😁 (Ne, 19. 5. 2024 - 11:05)

Dáváte větším dětem plenky na cestu dlouhou či krátkou s punčocháči či tepláky a nebo leginy.! 

Default User Image
Anna (So, 25. 5. 2024 - 00:05)

na cestu do chorvatska na dovolenou jsem dceru 6let měla v autosedačce s 5bodovím pásem měla v červnu jen v plence, kvůli horku a přehřívání, 

Default User Image
Ja (Pá, 31. 5. 2024 - 17:05)

No jestli dáváte dceři pleny když jedete do Chorvatska tak to je dobrý nápad jelikož mne je už deset let a pleny mne mamka dává stále na všechny možné výlety a když jdeme k vodě tak mi plenky sundá a dává mi plenky do vody a nebo speciální plavky které se dávají přes látkové pleny aby mne nemusela dávat pleny do vody a už mne řekla že mne pleny dávat bude celé prázdniny non-stop a to stále a vždy po obědě si musím lehnout ale samozřejmě že musím mít bohužel látkové pleny s pvc kalhotky a když se vzbudim tak pleny mám mokrý pak mne prebali a jdu ven si hrát a ke svačině mám vždy kojeneckou lahev se sunarem a dudlík mne dělá společnost vždy. 

Default User Image
Lenka (Po, 20. 5. 2024 - 05:05)

Mám dva kluky jeden je ještě menší jsou mu 2 roky ten má ještě plenky látkové či jednorázové pleny normálně jak doma tak i venku ale starší syn 8 let se stále pomocuje do postele tak vždy na večer dostává pleny také a hlavně když se nikam jede tak plenky musí mýt vždy také jinak by se pomocil do oblečení ale doma dávám oboum pleny látkové a na venek jednorázové plenky od značky pampersky mladší má velikost 2 a starší mezi č. 6,7 záleží jak kdy nikdy jsou ty šestky větší že v nich má vždy 2 látkové pleny. A proč je nosí jelikož mne zmizeli vždy jednorázové pleny on si plenky složil a dal si ji mezi nohy a nasadil si stahující trenky aby mu plinka držela a pak jsem to zjistila tak jsem mu řekla že ok a pokud bys chtěl nosit plenky tak podle mých představ a on řekl že klidně ano ale vždy po obědě chodí spát a to pravidelně. Ale vždy s dudlíkem v puse a plenky samozřejmě že látkové jinak by musel klečet v koutě a do školy má pleny jednorázové také pampersky nasazovaci s punčocháči a kalhoty či tepláky občas nosí a nebo mu dám dětské leginy a je spokojený že je má jak plenky tak i leginy tyto plenky nejsou moc vidět také pod tepláky a paní učitelka o plenkách ví takže vše v pohodě a pořádku. 

Default User Image
Tak (Pá, 24. 5. 2024 - 19:05)

to není dobré. nechala jste toho osmiletého vyšetřit u pediatra a ten by ho měl poslat k dětskému neurologovi. Pokud jste úchyl, a píšete sem nějaké cancy, tak pozor diskuze je sledovaná.

Reklama

Přidat komentář