Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Anonym (St, 4. 10. 2023 - 21:10)

Stalo se mi že jsem při sebeukájení byl pozorován a nevěděl o tom. Bylo mi dvacet let, když mne navštívila hezká žena středního věku, které jsem dělal na fabrice mistra. Po chvilce otálení mi nabídla svojí osmnáctiletou, rovněž velice hezkou dceru, kterou jsem znal. Byla ještě panna, a až udělá maturitu, tak se můžete vzít. Když jsem se jí zeptal co jí k tomu vedlo, odvětila, že mne viděla ve sprše jak si to dělám a že je škoda, že tak zajímavý mladý muž s tak pěkným pohlavím je tak sám, že musí onanovat. Byl jsem z toho tak v šoku, že jsem odvětil, že partnerky mám, ale pokud nejsou zrovna přítomné, že musím i sám, protože to potřebuji. Pak mne to mrzelo, protože děvče si vzal blbec, alkoholik, který jí i mlátil, protože byl žárlivý. Všem se nelze zavděčit.

 

 

Anonym (Út, 26. 9. 2023 - 16:09)

Když jsem byl malý, tak se osamělá maminka často zavírala v ložnici, kde vzdychala, sténala a pak říkala, že má migrénu. Když jsem se zeptal babičky co je to ta migréna, odpověděla mi, ale při tom se záhadně usmívala a po vysvětlení o bolesti, to doplnila slovy, že až budu větší, tak to pochopím. Jednou jsem se vrátil ze školy dřív a maminka sténala v koupelně. Byla úplně nahá, ležela ve vaně a dělala si to sprchou. Zrovna měla orgasmus, protože hodně naříkala. Vůbec o mě nevěděla. Chvíli jsem se díval a šel ven, protože jsem nějak pochopil, že to pro mne není. Když jsem to pak prožíval taky, tak jsem jí i babičce říkal že už vím co je ta migréna, protože jí mám často taky. :-)Bylo to naše rodinné tajemství.

Default User Image
Felix (Út, 26. 9. 2023 - 07:09)

Jako kluk jsem chodil hodně do přírody pozorovat jak zvířata tak tak rostliny. Při těch různých pochůzkách jsem také třeba narazil na milence jak se jen líbali, ale talé jsem několikrát viděl i souložit. To jsem právě zjistil, že jeden pár chodí v létě téměř pravidelně k řece na takový plácek, kam si roztáhli deku. Když se milovali, tak já byl tak 50m od nich stažené kalhoty a honil si ho. Někdy jsem se udělal i víckrát. Jednou si ho také právě mastím, ještě u toho vzdychám, když mi někdo položí ruku na rameno a říká nelekni se. Jedna paní ze vsi totiž chodila ty milence také pozorovat. Já se děsně styděl, ale ona vím, že říkala, že je to normální, že to dělají všichni chlapy. Pak, že již musím domů. Víc jse na to místo nechodil, ale v přírodě jsem si ho honil téměř pravidelně, protože jsem se mohl hezky vystříkat.

 

Default User Image
Janečka (Út, 26. 9. 2023 - 07:09)

Přistíhávám při tom syna, zatím spíme v posteli vedle sebe, než se zrekonstruuje dům. Uspokojuje se jak večer před spaním, tak hlavně ráno. Znám už jeho doby kdy s tím začne a nenechám si to ujít. Něco tak šíleně vzrušujícího jsem ještě nezažila. Samozřejmě neví že vše sleduji, dělám že spím. 

Default User Image
Danys (Út, 24. 10. 2023 - 01:10)

Představa tvého vyprávění ve mně probouzí opravdové vzrušení,Právo to bohužel nedovoluje ale určitě by si si to od něho nechala udělat.

Default User Image
K (St, 20. 9. 2023 - 17:09)

Před lety mě u honby péra přistihl hajný v lesíku.  Chvilku na mě koukal a pak mi řekl, jen mu dej dokď ti stojí a pomalu odešel.

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 18:09)

Taky mě kdysi přistihla bejvalá třídní učitelka ze základky za křovím. Byl sem do toho tak zabranej, že sem si jí nevšimnul. Když sem skončil tak mi povídá. Já věděla že si to při hodinách děláš pod lavicí a teď sem to poprvně viděla i s tím stříkáním, na vlastní oči. Něco sem zableptal jako omluvu, natáh si kalhoty a zdrhal. Slyšel sem jak se směje a čekal co bude. NIC! Nikomu to neřekla.

Anonym (St, 20. 9. 2023 - 06:09)

U nás v gymu jsem naposilovnanej ale s opticky zmenšeným vlezl do sušárny a tam byla majitelka , která tam zapoměla mejdlo nebo co, pod záminkou, aby mne viděla. A jak jsem šel takhle ze sprchy, tak jsem si do něj tak chlapsky cvrnknul , aby se pohodlně roztáhl a nešklebil se někde na straně a ona to viděla a hned vyběhla s tím, že si jej onanuji.

Anonym (St, 20. 9. 2023 - 06:09)

Mno je to mladá baba a je to ta co má ráda sex, nymfomanka, tak má na každýho novýho i starýho co tam je spadýno, ale já se vymlouvám, že mám mladou holku a že bych to pak nestihl v posteli, že je žárlivá a vždy mne podezírá a vše by ucítila svým citlivým nosánkem.

Default User Image
roktoš (St, 20. 9. 2023 - 06:09)

Mĕ včera přistihla sousedka jak si mastím péro ve sklepě. Smála se jak ho mám malýho. Ani jsem to nedokončil. Večer přišla na kafe, samozřejmě, že mne práskla. Pak si otevřely víno a vzpomínaly na velký čůráky. Moc dobře mi z toho nebylo.

Default User Image
Jsem kokoťák ko ko ko ko (St, 20. 9. 2023 - 04:09)

Láká mě se ve vlaku a to na WC vysvléct úplně do naha. Pojedu vlakem do Olomouce nechám si nejdřív cvaknout lístek od průvodčího aby mě neotravoval až budu na WC tam se vysvleču úplně do naha a počkám si až vlak přijede do stanice Olomouc a na tři dva jedna teď vyjdu ven z WC a vystoupím z v laku se stojícím čurakem hadry nechám na WC ve vlaku a půjdu na perón. Vlakem kterým pojedu osobní vlak směr Kouty nad Desnou což po vystoupení z vlaku jede hned pryč tudíž mi ujede ale budu mít jen boty a v botách peníze na nové hadry. Provedu to v prosinci a v týdnu někdy tak odpoledne kdy půjdou studenti školáci ze školy a lidí z práce domů. Půjdu na perón a tam si lehnu úplně nahý na zemi a budu si ho tam honit což mě vzrušuje a láká mě to. Jmenuji se Tomáš Malý bytem Doloplazy u Prostějova cp. 82,798-26 zavolejte nebo pište 603 675 350. Mňau mňau vhkogxbkllhukbgjfghh

Default User Image
Janečka (So, 16. 9. 2023 - 11:09)

Přistíhávám syna, neboť zatím spíme vedle sebe, než se opraví rodinný dům. Hlavně ráno před šestou s tím začne. Nejprv se ujistí že spím a pak už se věnuje sobě. Pod peřinou si ho prstem zpracovává. Je to něco šíleného pro mě. Kousek ode mě a takový puberťáček si hned vedle dělá dobře.

Default User Image
Jaruška (So, 9. 9. 2023 - 07:09)

Mám u sebe v bytě 14 letého vnuka, asi před hodinou jsem se šla vyčůrat, když jsem dorazila ke koupelně uslyšela jsem z kubíkova  pokoje šustění a tlumenné vzdychání. Klekla jsem si ke dveřím a klíčovou dírkou koukla do vnitř, kuba stál vedle postele na obličeji natažený moje kalhotky a honil si obrovský péro rychleji a rychleji, v tu chvíly mi ruka sama od sebe sjela mezi stehna

Default User Image
Janečka (Út, 26. 9. 2023 - 08:09)

Ti čtrnáctiletí kluci jsou všichni onani. A váš vnuk není výjimkou. Honí si ho ostošest. Ale onanovat ve stoje není zrovna to nej. To už musí být opravdu když se nenaskýtá absolutně jiná možnost. 

Anonym (So, 16. 9. 2023 - 09:09)

Jaruško kolik ti je? Mě 45

Napiš mi na [email protected] a já ti ukážu jak si honim

Default User Image
Ondrej4 (Pá, 8. 12. 2023 - 05:12)

Milá jarusko,honím di ho dost casto,,klidně ti poslu videa,foto napis mi sms je mi 33 ozvi se 703665985

Default User Image
Eva (Po, 4. 9. 2023 - 17:09)

Můj přítel si podváže dobrovolně koule provázkem a tahá mě na nafukovacím lehátku po řece proti proudu. 

Default User Image
Honza (Po, 4. 9. 2023 - 17:09)

Mě nedávno viděla moje Paní na zahradě čůrat. Usoudila že jsem si ho nějak moc dlouho oklepaval a přetahoval předkožku a za nedovolenou masturbací jsem dostal výprask 25 na holou a 5 ran pravítkem přes koule. 

 

Default User Image
Pavlík (So, 16. 9. 2023 - 17:09)

To u něčeho takového mě ta moje nemusí ani přistihnout. Já od ni dostávám koňským bičíkem i bytí jen tak preventivně abych ji prý nezvlčel. Nedávno se i stalo že o mě zlámala plastový smeták jen proto že jsem měl po vyčůrání viditelnou poslední kapku moče na slipech. Jinak je ale moc zlatá ženská a žádnou jinou bych v mém životě nikdy nechtěl. 

Default User Image
Taky Honza (Po, 4. 9. 2023 - 17:09)

To máš ještě dobrý. Mě když chytne máma že si bez dovolení hraju s pindourem tak mi přiváže na koule 2,5 litrovou petku s colou a musím jí půl hodiny nahej  a po čtyřech tahat za sebou po zahradě.

Reklama

Přidat komentář