Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Po, 7. 8. 2023 - 22:08)

všem těm úchylúm tady bych přála aby na týden museli nosit pleny, je to hrozný, absolvuji to s dcerou už 5let , ani nevíte jak je to hrozná práce a nervy , jak pro ni tak pro mě.

Návštěvník (anonym) (Ne, 6. 8. 2023 - 21:08)

Můžete se smát a nadávat dál .

Návštěvník (anonym) (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

je to o dětech a lidech kteří nosí plenky, matka nešťastná tu píše jak dceři pomohl jejich rozvod a bývalý k její nemoci. A úchyl tady štěká a směje se, že je na vozíku atd. Jen aby ten " Haf" na tom vozíku nebyl nebo nezůstal sám.

Haf (anonym) (… (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

Jak by asi na tom byla stále sere a chcije do plenek. A na venek také nosí plenky a veškeré dětské oblečení jako např a dětské punčocháče a zimní kombinézu a je buď na invalidním vozíku a nebo má být berle a nikdy to už lepší asi nabude ať je řada že sní není ležák a může být aspoň na invalidním vozíku a že má pleny jednorázové či látkové a nebo obojí je pro i asi lepší.......jen všude mrdá

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

tady je to jen o uchylech

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

tady je to jen o uchylech

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

je to o dětech lidech kteří nosí plenky

Haf (anonym) (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

Jak by asi na tom byla stále sere a chcije do plenek. A na venek také nosí plenky a veškeré dětské oblečení jako např a dětské punčocháče a zimní kombinézu a je buď na invalidním vozíku a nebo má být berle a nikdy to už lepší asi nabude ať je řada že sní není ležák a může být aspoň na invalidním vozíku a že má pleny jednorázové či látkové a nebo obojí je pro i asi lepší.......jen všude mrdá

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 20:08)

Kua tady se to úchyly plenkaři jen hemží

Mirka (Ne, 6. 8. 2023 - 19:08)

Náš syn 10 let má vždy nejdříve plenky jednorázové zatím ještě pampersky číslo 7 jak na lepitka tak i nasazovaci hlavně non-stop když jedeme autem tak si vždy říká o plenky sám předem ale to nemusí já mu je dám vždy po ránu hned jelikož je ráno i durch mokrý a posrany většinou má pampersky a přes ně ještě raději 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a dupačky které si přál tak jsem mu je sehnala na Joomu a tam se dá sehnat cokoliv pro větší děti co bohužel musí nosit plenky.

Mlatex (So, 5. 8. 2023 - 13:08)

Já jsem nosil plenky ještě do druhé třídy. Když se to dozvěděli kluci, nechtěli se mnou kamarádit.

Návštěva (So, 5. 8. 2023 - 13:08)

Ano souhlasím s tímto názorem. Od 0 roků až více let by děcka měli nosit plenky.

Host (So, 5. 8. 2023 - 13:08)

To víš mamka se musí poslouchat a nezáleží na tom kolik ti je let že musíš nosit plenky buď rád že se mamka stará o tebe a že nosis punčocháče s plenkami tak to nehraje žádnou roli v každém věku dítěte jsou plenky ještě v pohodě

Michal (So, 5. 8. 2023 - 13:08)

Já také vždy prosím mámu aby mne jak na noc ale i den nedávala pleny hlavně na cesty krátké či dlouhé jakým koliv prostředkem ale ona si vždy je pí svém vždy mne dává pleny hlavně až moc na venek 2 látkové pleny s jednorázovkou a už mne začalo dávat i punčocháče bavlněné a nebo frote doma běhám v látkových plenkách mezi nohama ale vždy jsou pleny suché ale co mám dělat když doma mám klasické látkové pleny a pvc kalhotky vždy 4 látkové pleny s kalhotkami takto je dostanu každé přebalování hlavně mám plínky na šířku složené ale když se mi chce tak to pustit musím jelikož mám nejdříve plenky s pvc kalhotky a pak bavlněné punčocháče a na konec bodyčko ze zipem vzadu a tak si plenky nemohu sundat sám vždy si musím říct o přebalování to je pro mne velice velká potupa já abych ve 12 letech nosil pleny jako malé děcko či batole mamka je nepokrompisni říká že jsem ještě malé děcko kterému plenky patří a jaké koliv jestli jsou látkové či jednorázové pleny. A proč je nosím jelikož jsem se předtím hodně pomocoval do oblečení a do postele v noci ale to bylo před rokem tak to mamka vyřešila takto a dávala mne plenky jako batoleti hlavně v zimě když si vezmu punčocháče tak nejdřív dostanu 2 až 3 látkové pleny s jednorázovkou a buď pvc kalhotky a nebo svrchní kalhotky pak frote punčocháče a zimní kombinézu tak potom jsem jako kačer a Kolibam se a v obchodních domech se mnou chodí do těch prebaloven aby mne mohla prebalit do čistých plenek když jsem pouze mokrý tak mne vždy nechá v mokrých plenkách a je to v pohodě a klidu ale jak jsem pokadeny tak tam vždy jde o prebali mne a vždy řekne že jsem její malé batole které musí ještě nosit plenky říkala že mne bude dávat pleny klidně až do 15 až 18 let kdy konečně dospěji tak to se mám na co těšit akorát že moji kamarádi pleny nenosí ale nikdy mne i závidí že pleny mám na sobě teď ležím jelikož vždy po obědě chodím spát i s dudlíkem v puse bohužel a v plenkách mám nakadino a jsem i pocurany držet to nemohu jelikož to nejde to udržet musím použít vždy plenky a po spánku a přebalování vždy mohu ven na zahradu si hrát s kamarádi ale pak nastane další potupa jelikož mám jednorázové pleny a punčocháče s laclem a dlouhé tričko s tepláky abych nenastydl a na tričku nebo spíš mikine mám řetízkem připnutí dudlík a svačinu mám vždy v kojenecké lahvi bohužel je větší zhruba 360 ml samozřejmě i s brindakem kolem krku ale není normální ale je to větší plina.. A většinou jsem i krmen mám vše dětské jídelní židličku i nádobí.

Matka (St, 2. 8. 2023 - 21:08)

Zkusila 10 letemu decku dát 2 látkové pleny s jednorázovkou a vyplatilo se přišel z venku se psem a byl durch mokrý a posrany a pak mi poděkoval za to a řekl mami děkuji ti za pleny a teď bude míti a přebalování do plenek čistých myslela jsem že budu dávat plenky pouze na noc ale i den musím také.?

dana (Ne, 6. 8. 2023 - 17:08)

Já dávám hlavně na delší cesty klukům (9 a 11) jednorázovky a v zimě maji v autě jen punčocháče (na delších cesty aby se nepařili v oteplovákách). na noc je má hlavně mladší při nachlazení ale někdy za "odměnu". v létě jedou jen v plenkách a dneska jak prší a jsme v kempu mají oba pleny celý den a byli na oběd ve společenské místnosti jen pleny (používám Dry Nites s obrázky), jsou určeny pro děcka do 15ti let. Jak je teplo jsou většinou nazí.

M (Út, 1. 8. 2023 - 06:08)

My klukům také 8 a 12 let na cesty dáváme plenky ale nejdřív mají každý 3 látkové pleny s jednorázovkou pro větší jistotu jednorázové pleny mají seni kids mladší xs a starší S oba dva na lepitka aby je šlo lépe prebalit a že v autě mají pleny jim vůbec nevadí a přes den také mají plenky ale čistě látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče aby pleny drželi mezi nohama kde mají a na noc mají pleny samé také seni kids ale noční se 4 látkovimi plenky a že by jim něco vadilo mezi nohama tak se nedá říct nejdříve dostával pleny jen ten mladší jelikož se stále pocuraval do postele a nosí plenky už skoro půl roku a starší se přidal na začátku prázdnin řekl si jestli by nemohl dostat pleny také tak jsem mu řekla že bude ale poslouchat to co mu řeknu tak udělá když řeknu po obědě spát tak půjde o řek že ano a kluky prebaluji vždy ráno ale nikdy i ve spánku aniž by si toho všimli a ráno se probudí se suchými plenky zatím ještě dávám látkové pleny 80x80 a 70x60 a že by byli malé tak to vůbec ne když jsme byli na dovolené tak měli pleny pouze jednorázové od značky pampersky číslo 8 a ty jim byli jelikož každý měl nejdříve své pleny seni kids a tam potom došli tak jsem si sehnala tam pampersky č.8 a tady je nemohu někde sehnat mají tak pouze 7 ale zkusím je koupit jelikož by chtěli mít na plenkách i dětské obrázky když jsou doma jen čistě v plenkách a punčocháčich nemuseli by mít pleny přes den ale u nás s noci to už je automaticky že po ránu prebaluji do čistých plenek.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 23:07)

Dcera nesnáší cesty autem, tak jí dávám hypnogen na spaní, cesty tak absolvuje v polospanku, a sklidněná, ale problém je, že je povolná a neudrží moč ani stolici tak má na sobě i plenu, dostane ji vždy až je mimo a tak ji ani nevadí že má v 9letech plenu,

Renata (Po, 31. 7. 2023 - 14:07)

Tak mi jsme se dvoumi syny byli na dovolené a oba 4 a 6 let po celou dobu hlavně v noci měli jednorázové pleny ale měli jsme sebou i syna sousedky kterému je už 11 let a ten si jednoho dne řekl o plenky také že mu vadit nebudou a bude stejně poslouchat jako ostatní děcka jo tak jsem mu je dala a byl bez problémů dělal obě potřeby do plenek vždy i po obědě spát s čistou plinkou a že jsem měla pouze plenky pro kluky 6 to jsem myslela že pro kluka 11 let nebudou ale opak byl že byli a přebalování většího dítěte mne nepřipadá moc divné je to úplně stejné jako u malého dítěte přebalování probíhalo vždy v pohodě a klidu 3x až 6x denně jsem kluky přebalovala a když její syn bude chtít tak vždy ho vezmu sebou a jeho mamce jsem to řekla že jsem mu dávala pleny celý den a noc a vzala to v pohodě a nic neřekla

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 18:07)

plenkař úchyl už tu dlouho nebyl

Reklama

Přidat komentář