Reklama

Kluci a nahota doma

Elka (St, 14. 6. 2023 - 05:06)

To máš pravdu. Jakmile se dotkneš uzdičky, v případě jak píšeš ještě přes předkožku a začneš prstem pohybovat, tak do minuty se mu napne jako svíčka. Kolem uzdičky je vůbec to nejcitlivější místo a během krátké doby dráždění by kluk ejakuloval. Většinou v tom věku dospívajícím kryje předkožka i při erekci celou hlavičku, jak jsi pěkně pojmenovala žalud. Syn to má také tak a při umývání se snažím moc se nedotýkat konce jeho macka, protože se poslední dobou trošku začal stydět za toho svého napnutého šuldu.

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 22:06)

Já jako kluk to přetahování nesnášel, a potom na to proud sprchy...brrr

Mirka (Út, 13. 6. 2023 - 23:06)

a dělal jste si to sám nebo když vám ho přetahovali rodiče?

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 00:06)

Sám prakticky ne, na to jsem neměl odvahu. Občas přišla kontrola a musel jsem přetáhnout, a vzápětí tam přišel proud sprchy. Vůbec jsem tehdy nechápal jak někdo může mít ten žalud jen tak neustále odhalený

Maruška (Út, 13. 6. 2023 - 21:06)

Květuš a jde mu dobře přetahovat?

Elka (Út, 13. 6. 2023 - 11:06)

Syn měl 12 a pořád mu asistuji při koupání. Je tak zvyklý už od mala a i teď na začátku puberty se nijak nebrání, namydlím a umývám ho všude, žádné místo nevynechám. Trochu se poslední dobou jakoby začíná obracet, ale vždycky si ho srovnám a pak už drží až do konce kdy jej osušuju.

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 23:06)

Jak ho srovnáte?

Elka (So, 17. 6. 2023 - 06:06)

Srovnám syna tak, že mluvím, že mu něco sděluji. Příklad: Po osprchování jej osušuju a nějak se trochu brání otočit se ke mě předem. Tak řeknu " pojď, pojď, obrať se, no, vždyť se nestyď, nemáš za co...tak, teď toho šulinka osušíme, trochu stáhneme kůžičku..no vidíš, vůbec to nebolelo". Prostě tak nějak se synem hovořit a stud ho přejde a drží předkem i když se mu začíná napínat.

navsteva (So, 17. 6. 2023 - 09:06)

Má už váš synátor chloupky?

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 17:06)

Mě matka nikdy předkožku neekontrolovala,přesto mám čůrákav pořádku.

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 00:06)

U někoho se to kontrolovat nemusí a není problém. U někoho ano a i tak může být problém. Mně to nešlo úplně stáhnout a bál se že se na to přijde a pak to teprve bude hrůza

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 00:06)

Ja sa stretávam so sestrami každé leto na rodinnej chalupe aj s deťmi. Sestrin syn má 6 rokov a hanbí sa natoľko, že nikdy som ho nevidela ani pri prezliekaní, vždy sa zatvorí do kúpeľne a umyť ho smie iba jeho mama. Naproti tomu starší 15 ročný synovec sa aj v bazéne kúpe stále bez plaviek a veľakrát potom zostane nahý aj celý deň. Je to zvláštne, ale všetci to akceptujeme. Nikdy sa malému nikto neposmieval za to, že sa hanbí pred ostatnými a rovnako ani staršieho nikto nenúti obliekať sa, ak sa dobre cíti nahý. A tak je to podľa mňa správne.

Aneta (Ne, 4. 6. 2023 - 21:06)

Tak ani letos se brácha plavek nedočkal a musí být u vody nahý. Hrozně se mi líbí jak se musí ukazovat zatímco já se slunim a koupu v bikinách.

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 07:06)

Uchylna pica

hanka (Po, 5. 6. 2023 - 10:06)

tobě by taky prospělo být před holkama bez plavek...

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 11:06)

Ty jedna kurva hanka vyjebana sprosta jeblina

hanka (Po, 5. 6. 2023 - 20:06)

už sis sundal plavky? I doma budeš chodit bez trenek.

Helča (Ne, 4. 6. 2023 - 21:06)

kolik je bráchovi?

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 22:06)

Ty seš ŠÁRKA ty vole. Čurana máš mezi nohama a honíš si ho.

Šarka (Čt, 1. 6. 2023 - 08:06)

Šla jsem budit syna 15 let do školy a vejdu do jeho pokoje a on spal nahý na zádech penis mu stál položený na břichu žalud ven s předkožky koule taky nahoře . Tak jsem chvilku stála a dívala se jak mu za dva roky co jsem ho viděla nahého vyvinul penis v takového krasavce, až jsem měla nutkání mu ho pohonit i pokouřit ale ovládla jsem se a potichu odešla do kuchyně vařit čaj , za pět minut jsem se vrátila tak už ležel na boku přikrytý , vzbudila jsem ho tak zamrčel že už jde a zmizel v koupelně , slyšela jsem že teče sprcha tak si tam asi vyhonil protože přišel už v boxerkách a žádnou bouli už na nich neměl.

Reklama

Přidat komentář