Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 27. 5. 2023 - 14:05)

A ty nevis, ze sex. vychova byla na skolach zrusena???

Návštěvník (So, 27. 5. 2023 - 14:05)

A tebe tohle ve skole ucili? Nas teda ne... ale to je jedno, stejne od te doby vyzkum pokrocil. Zjistilo se, ze klitoris je daleko vetsi nez ta spicka co vycuhuje a G bod jeho soucasti.

Karel (Pá, 26. 5. 2023 - 13:05)

No sexuologové tvrdí, že v důsledku závislosti na internetu řada mladých v dnešní době sex neprovozuje. To by vysvětlovalo řadu zde přítomných nesmyslných komentářů.

Návštěvník (Pá, 26. 5. 2023 - 13:05)

Mas pravdu. Sex je moc prace. Daleko jednodussi je se honit u internetu.

Karel (Pá, 26. 5. 2023 - 13:05)

No to je jasné, že je daleko jednodušší si ho vyhonit u internetu. Ono totiž získat holku znamená vynaložit nějakou námahu, použít invenci k tomu abych tu holku zaujmul atd. No a na to všechno jsou asi dnešní mladí kluci moc líní. Holkám asi zase tak příliš nevadí, když nemají přítele. Řada z děvčat si po všech stránkách vystačí sama.

Návštěvník (Pá, 26. 5. 2023 - 14:05)

Holky od toho mají ty svoje skvělé kamarádky, nebo ne?

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 12:05)

:)) dobře ty

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 22:05)

Dobře jste udělali, že jste se na vykašlali. Experimentovat je fajn, ale chlupatá je stejně nejlepší.

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 21:05)

Presne tak. Holeni na kunde je blbost.

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 22:05)

Blbost a úchylárna k tomu. Holý kundy jsou dobrý tak leda pro pedofily.

Zdena (Čt, 25. 5. 2023 - 06:05)

Holím si jí už tolik let a řada mojich známých a kamarádek taky, takže všichni naši manželé jsou pedofilové? Raději sem tydle názory nepiš, akorát ze sebe děláš hlupáka.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 12:05)

Ne nemusí být všichni pedofilové. Můžou být i něco horšího. Tohle jsou skupiny mužů, kteří se vyžívají v holých kundách: Pedofilové, koprofilové, gerontofilové, zoofilové, impotenti, skrytí homosexuálové a ti, co skrytě ženy nenávidí...

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 15:05)

Přesně jak tady bylo napsáno: zamindrákovanej vůl.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 12:05)

Jasně, já taky přesně vím, jakou mají všechny moje kamarádky píču. Dokonce mi jí ukázaly.... Raději sem tydle názory nepiš, akorát ze sebe děláš blbku.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 14:05)

Přesně jak tady bylo napsáno: zamindrákovanej vůl.

Míša (Čt, 25. 5. 2023 - 12:05)

Tyhle nesmysly sem píše asi nějaký blázen a nebo má vlastní zkušenost. Nevím, že by můj kluk a kamarádi byli pedofilové. Kluci jsou s námi spokojeni a nepotřebují lézt na malé holčičky. Všechny holky co znám i já jsou vyholené, jen jedna si nechává čárku.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 12:05)

Jasně ty slepice, všechny holky, co znáš jsou zcela vyholené, kromě jedné.... jasně Dobrý den, a hned ti ukáže píču... Nebo máš nějaký scanner, který ukazuje jakou mají píču? V tom případě bych měl zájem taky takový koupit.

Míša (Ne, 28. 5. 2023 - 15:05)

A proč bych to asi tak ty blbe neměla vědět? Známe se asi už pár roků a zkoušíme si a půjčujeme oblečení, tak asi ty blbe vidím ne? Ty seš asi dobrý vyhulenec a nebo tady schválně do každého ryješ a děláš si při tom dobře. Máš asi nějaký psychický problém, tyhle nesmysly sem nemůže psát normální zdravý člověk při smyslech.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 17:05)

Nenadávej tomu člověku, a raději si přečti příspěvek nade mnou. Jak to tak vypadá, tak neumíš ani dobře číst, ani se správně vyjadřovat. Měla by jsi se nad sebou zamyslet. Dotyčný si z tebe evidentně utahuje, a ty mu skáčeš na špek.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 18:05)

vždyt jo, Míša je blbka, blbá kdákající slepice, co zobe zrní

Reklama

Přidat komentář