Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Pavel (Čt, 1. 6. 2023 - 18:06)

:-)

Karel (Čt, 1. 6. 2023 - 10:06)

Ty jsi nikdy nehladil holou píču? A to jsi si v dětství nehrál s holkama na doktora? A v kolika letech si vlastně poprvé viděl píču?

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 19:06)

v 16 v časopise naživo v 22

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 19:06)

Až tak pozdě? A co jsi vlastně do té doby dělal?

Li (Po, 29. 5. 2023 - 20:05)

Není třeba být vulgární, nijak na vás neútočím. Žádala jsem vás o zdroj, pokud ho máte, jistě by sexuologovi nevadilo, kdybyste ho uvedl. Předpokládám, že tak jako tak lze toto na netu nalézt. Každopádně, to že vyholené pohlaví vzrušuje vámi uvedené skupiny (s tím částečně souhlasím, ale opravdu jen částečně), neznamená, že se ženy neměly holit. A především, že by jejich partneři byly pedofilové nebo zařaditelní do dalších uvedených sociálních skupin. Konečně to, že cukr způsobuje i smrtelný diabetes neznamená, že nemáte jíst čokoládu. Nebo že prodavač čokolády je úkladný vrah. A upozorňuji, že já nejsem zastánce denního vyholování klínů žen ani mužů. Děkuji za diskuzi.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 21:05)

Partneři vyholených žen, nemusí nutně spadat do těchto kategorií, to záleží, jak se k holení svých partnerek staví. Pokud je jim to jedno a neřeší to, nebo to berou jako fakt, že se žena holí, pak jsou zřejmě normální. Pokud ale se v těch vyholelých kun.... vyžívají a trvají na tom, aby se žena dále holila, pak je třeba zbystřit, zda doma nemáte někoho, kdo patří do zmíněných skupin.

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 19:05)

Ano, nemusí do těch kategorií spadat a je otázka, jestli si holení vynucují. Většina se holí sama od sebe pro lepší pocit a pokud je požádána a splní požadavek, tak je to její vůle. Já bych ji do ničeho nenutil. Kolikrát tady ty bláboly vyznívaly, že jsou k tomu vyholování nuceny. Tak možná se někde najde případ, ale kolik jich je? Máš nějaká data?

Veronika (Po, 29. 5. 2023 - 16:05)

Proč to tu stále dokola řešíte, ať to má kažký jak chce, chlapy také se někteří holí jiní jsou vousatí. Já jsem se ještě nikdy neholila a sestra se holí každý týden. Nám to vyhovuje a našim manželům také.

Dáda (Po, 29. 5. 2023 - 08:05)

Holky depilace před opalováním a hned na to krém? Nebo něco na klidnění? Mám hodně citlivou pokožku.

Pavkol (Po, 29. 5. 2023 - 06:05)

přesně tak katko to bys byla žena mých snů

Katka (Po, 29. 5. 2023 - 02:05)

No docela se tu rozjela diskuze, nicméně dost vášnivá. Zpět k tématu. Také se neholím, tedy kundičku. Nohy podpaží ano. Holila jsem se zhruba necelý rok v sedmnácti. Před tím i po tom ne. Nezaholuji ani nijak moc do kalhotek a ani nezastrihavam. Vyhovuje mě to a zjistila jsem že klukům se to líbí.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 16:05)

Jo jo normalnim klukum se to libi. Nelibi se to pedofilum a dalsim uchylum viz ten seznam, co tu o vikendu nekdo napsal.

Li (Po, 29. 5. 2023 - 16:05)

Ten seznam nebyl podložen žádným relevantním zdrojem. Pokud ano, prosím doplnit. Vyholené klíny jsou osobní záležitost ženy, není to žádná sexuální úchylka jejich ani jejich partnerů. Depilace/epilace souvisí především s tím, že se žena cítí být ''celkově čistá'' sama pro sebe. I když je pravda, že vyholování pohlaví není něco, co by žena provozovala denně a celý život. Dochází k narušení vrchní vrstvy citlivé pokožky atd. Na rozdíl od holení nohou nebo podpaží. Souvislos s partnerem zde jistě je, žena jistě pro svého partnera udělá něco, co mu udělá radost Nebo taky ne. Je nesmysl, že by na vyholování pohlaví měl být založen vztah. Co se týlá ''kluků'', tak ti většinou zda je žena vyholená nebo ne nevědí:)

Dáda (Po, 29. 5. 2023 - 08:05)

Jakože máš chlupy kolem kalhotek nebo plavek? Tak možná na zahradě. Nebo máš tak světloulinké chloupky, že nejsou vidět, to už se tady taky probíralo.

Katka (Po, 29. 5. 2023 - 11:05)

Chodím spíše na nuda pláže ale samozřejmě okolo kalhotek jsou chloupky vidět. Zaholuji se jen mírně a mam hodně hustý a tmavý porost. Jak jsem psala nezastrihavam. Prostě si užívám jak jsem zarostla

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 07:05)

Takže jen po stranách mírně zaholit a jinak nechat hustý tmavý porost? To musí vypdat hezky

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 19:05)

to já bych si taky užíval kdyby holce nestačilo pohladit jí po zádech a prdýlce a dráždit jí bradavky no zkrátka kdyby chtěla pohladit i tam kde ty jsi zarostlá Katko

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 18:05)

Tak moje holky co jsem měl chtěly hladit jinde a někde kolem.

Pavkol (Po, 29. 5. 2023 - 06:05)

přesně tak Katko to bys byla žena mých snů

Návštěvník (So, 27. 5. 2023 - 15:05)

Ale tak si info snad vygooglí, do mobilu nebo PC čumí furt, jenže ono se nechce a vše je moc práce a námahy.

Reklama

Přidat komentář