Reklama

Predcasna ejakulace

Prd (So, 25. 9. 2004 - 20:09)

Je mi 22 a ještě jsem neměl styk. Mám strach, že až na to dojde že se předčasně udělám a zklamu partnerku. Nemůžete mi poradit jak na to, až k tomu dojde?

Ell13 (Pá, 20. 8. 2004 - 14:08)

Ahojte vsetci. Bol by som rad, keby ste mi pomohli a poradili, ako mam predlzit milovanie. Mam uz 4roky vaznu znamost, ale vadi mi, ze asi 80% nasho milovania konci cca po 10min. Vzdy som taky vzruseny, ze akonahle do nej vniknem, tak po niekolkych vnikoch sa spravim.

webmaster (Ne, 25. 7. 2004 - 21:07)

Předmět: oddalovani ejakulace Autor: Radovan Datum: 23.7. 2004 11:00:32 Ahoj,rad bych znal vase nazory na oddalovani ejakulace. Po zacatku styku prijde chut na ejakulaci asi do 2 minut,abych uspokojil partnerku, tak oddaluju a pak uz ji nedosahnu ani po pul hodinovem milovani, proste treba ji cely den nemam a citim se tim trosku ochuzen. Muze mi prosim nekdo poradit ? Předmět: oddalovani ejakulace Autor: Pajka Datum: 23.7. 2004 13:24:34 Já bych ti asi poradila, aby sis vyhonil pero přad tím, než se svojí partnerkou budeš. Omlouvám se za to vyjádření. Ale prý to klukům, co moc dlouho nevydrží pomáhá. Nechápu ale to, že se po delším styku nejsi schopný vystříkat. V tomto ti asi líp poradí nějaký muž, který to sám zná.

bojim (Pá, 2. 7. 2004 - 16:07)

Zdravím. U mě je to s tím předčasným "ven" podobně a mám docela strach, že to bude tak i s potencionální partnerkou. Ale někdy když se to nesnažím uspěchat, tak můžu masturbovat třeba 10min a nic a někdy je do pár sekund hotovo. Jednou jsem taky skusil nějaký lubrikant a taky hezky asi 10min a nic a pak zase jen tak "postaru" a zase do pár sekund hotovo. Z toho jsem měl tak akorát hezký zmatek a jsem jen zvědav, jak se to vyvrbí až "příjde na věc"...

Jarda (Pá, 26. 12. 2003 - 21:12)

Hlavně tam nechoď,doporučil jsem to svému příbuznému na základě reklamy a je to strašná zlodějna,ale hlavně Ti vůbec nepomohou ! Vol obyčejného odborného lékaře !

Honza z Brna (2 (Ne, 14. 12. 2003 - 02:12)

Ahoj, nevím jestli příspěvky pro Honzu, byly pro mě. Pro mou partnerku jsem její první, nevím, jestli měla důvod cokoli hrát...navíc, když já jsem s ní dovedl souložit klidně 3/4 hodiny a stále jsem se ani neblížil orgasmu...nemusela nic hrát, kolikrát říkala, že už nemůže a sama přestala. Nyní se průměrně délka styku pohybuje kolem 10 - 20 minut, někdy déle a někdy míň, to se ale udělá moje partnerka.

Honza z Brna (2 (Ne, 14. 12. 2003 - 02:12)

Ahoj, nevím jestli příspěvky pro Honzu, byly pro mě. Pro mou partnerku jsem její první, nevím, jestli měla důvod cokoli hrát...navíc, když já jsem s ní dovedl souložit klidně 3/4 hodiny a stále jsem se ani neblížil orgasmu...nemusela nic hrát, kolikrát říkala, že už nemůže a sama přestala. Nyní se průměrně délka styku pohybuje kolem 10 - 20 minut, někdy déle a někdy míň, to se ale udělá moje partnerka.

zvědavá (St, 26. 11. 2003 - 12:11)

víš, já myslím, že jelito nejsem, ale takto se prostě neudělám a ještě by mě deptalo, že on leží a myslí, jak mu bylo špatně po opici....a nepohladil by?

YYY (St, 26. 11. 2003 - 11:11)

Lehni si na záda at si nasedne a at se udela sama, mysli pri tom třeba na to, jak ti bylo blbě, když jsi byl ožralej. Uvidíš, že to stihne, pokud není úplný jelito. Hezký den.

Tom (St, 26. 11. 2003 - 01:11)

...tomu rikam rada nad zlato....zadna chemie,zadny masticky,zadny ...udelej to pusou to taky staci....proste chlape,funguje to takhle tak se toho drz...neumite si predstavit co ja toho kvuli rozmarum prirody zkusil.Vsemi moznymi technikami pocinaje ,prez oralek pokracujic(ne ze by byl zlej ale milovani do roztrhani tela je ...)az po naprosto nesmyslne pokusy pomoci drog tipu :extase,pervitin a huleni ,majici udajne prodlouzit dobu po kterou bude vase partnerka stastna.Extase vyvola tak silnej emotivni zazitek, ze jste snad driv nez nez na co jste zvykli.Pervitin zmensi vas penis o 99 procent a tak ho snad ani neukazete a huleni zbavi vasi mysl veskterych myslenek na na sex jako takovy...navic se se vsemi temi latkami nekam vytraci laska...!Ono to mozna vypada ze tu tlacham ,misto abych radil....ale ja radim...ani jedna z drog ktere jsem uvedl neotvira dvere,ven z problemu!!!

Honza (Út, 25. 11. 2003 - 19:11)

Tak,tak.Všechno je relativní.

(Út, 25. 11. 2003 - 06:11)

"Průměrná délka soulože" je stejně blbej pojem jako "průměrná délka penisu". Každého trápí něco. A čemu by vlastně dala žena přednost? Většímu penisu s menší délkou soulože anebo menšímu penisu s větší délkou soulože?

Honza (Po, 24. 11. 2003 - 21:11)

i-Od prvního zasunutí do vyvrcholení!Pokud třeba neměníte polohy. Vlhcí už musíte být z předehry.

i (Ne, 23. 11. 2003 - 20:11)

Honzo, ale za tak kratkou dobu (4-5 minut) clovek nestaci ani zvlhnout prece, natoz prozit vyvrcholeni?

Honza(42) (Ne, 23. 11. 2003 - 20:11)

Honzo,4-5 minut dlouhý vlastní styk je opravdu průměr.Jinak úplně stejná zkušenost(zase).Nehrála ti to trochu partnerka?Co je to předčsná ejakulace?Pro některou ženu třeba minuta,pro některou hodina.

Honza z Brna (2 (St, 5. 11. 2003 - 11:11)

No nevím, jestli je 3-4 minuty vzrušení průměr...to bych se hádal. Já ale mám podobný problém, když se milujeme s partenrkou dlouho, cca 1/2 hodiny a nedovedu ji uspokojit cítím se vyčerpaný a přestane mě to bavit a změkne. A hned máme dva problémy, protože já si připadám jako impotent, on zas, že mě nedovede uspokojit. Jindy zas jsem hotov dřív než partnerka, ale nenazval bych to předčasnou ejakulací, dochází k tomu tak po 15 - 20 minutách, přitom bývalo to tak, že já jsem ji udělal i 3 krát po sobě a sám jsem se neudělal.Co vy na to?

Robin (Pá, 10. 10. 2003 - 11:10)

Neúčinnější je když tě partnerka pořádně chytne za koule a kdybys chtěl hned stříkat, tak tě za ty bambule chňapne trošku víc a hned si to rozmyslíš. Problém je v koulích a tak je k tomu třeba přistupovat.

webmaster (Po, 22. 9. 2003 - 23:09)

Předmět: Předčasná ejakuace Autor: adriana Datum: 8.9. 2003 11:58:11 potřebovala bych poradit-je mi 24 a manželovi 27,máme velmi pěkný vztah,sex pomalu každý den,ale trvá pouze tak 3-4 minuty a potom už ani partner nemá chut.prostě se mu už nepostaví.oba nás to velmi trápí,prosím někoho kdo má takové zkušenosti o radu.předem děkuji. Předmět: Předčasná ejakuace Autor: Vendula Datum: 22.9. 2003 20:41:23 Tak to jste ale v průměru.Nech ho chvilku odpočinout.Možná se zkus začít sama hladit,toho mého často znovu probudí.

Petr (St, 6. 8. 2003 - 22:08)

Mam ten samy problem, 24let, ženatý. Nějaké stiskací techniky a podobně u mě nefungujou. Abych si patlal péro sračkama, na to kašlu. Objednal jsem se na jednu kliniku, kde mi snad predepisou nejaky leky, abych se s tim nemusel moc drbat (mazat dopredu, neco trenovat a pod). KOnkretne je to ON CLINIC, ale je to celkem mastny - 2500 konzultace,2500 leky (to vim dopredu a este sem tam nebyl, ani nevim co mi "najdou"). Neznate nekdo tuto kliniku, nebo neznate jine zarizeni ci doktora, kterej by mi pomohl nejlepe ze zdravotniho pojisteni? Dik Petr

V (Po, 28. 7. 2003 - 12:07)

Magdo dovede tě k orgasmu? Neber to jako podpásovku, i rukama a jazykem se dají dělat divy. Jen pro zajímavost, jestli mu záleží i na tobě. Když vám to vyhovuje ...

Reklama

Přidat komentář