Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 15:05)

Co to plácáš? Pohladit po zádech a na prsou a jinak nikam jinam? Ještě jsem nezažil, že bych ji nemohl zajet mezi nohy a pořádně ji vyprstit a veliká většina byla vyholená. NE, nebyly to ty placené.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

jaký trolení já jen bojuju za to če když je aspoň pár černých chloupků v rozkroku tak je to na pohled i na dotek hezčí než jenom holá mušlička nebo broskvička ať si to každá ženská dělá jak chce ať si jí klidně holí ale co může být hezkého na pohlazení rozkroku na kterém není ani chloupek? To prostě doteď nechápu! O nic jiného mi nejde.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 10:05)

Pavkole, tebe zažalujeme za úmorné trolení a proslavíme tě registarcí nového slova ''pavtrol''.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

ale pokud mi nedáte pokoj dokud mi budete dávat najevo že mají pravdu zastánci vyholených tak se vy chováte úplně stejně ať si každej necháme právo na svůj názor a klidně ať ho tady prezentujeme (od tohohle tahle stránka je) ale nemá se cenu osočovat zda má pravdu ta či ona strana znova opakuju to co jsem napsal už jednu já na to nekoukám z hlediska estetiky ale co je mi příjemnější když mám holce dané místo pohladit

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

ježíšmarjá!!!

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

ale tahle stránka je přece i o tom jak se to komu líbí nebo je-li to jen o estetice módě a vnitřním pocitu té či které ženy dívky dámy tak by se k tomu měli vyjadřovat jenom ženské a chlapi by měli držet hubu a krok?

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

Drž co chceš ale neotravuj pořád dokola.

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 22:05)

Je videt, ze holici fasista tady zase radi, a ukazuje, jakej je dement. Pritom curak uz mu uhnil, z toho jaky je to prase, a ted uz se i podelava protoze mu uhniva i sverac.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

Neukazuj zde všem stále svoji ubohou inteligenci.

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 22:05)

Je videt, ze holici fasista tady zase radi, a ukazuje, jakej je dement. Pritom curak uz mu uhnil, z toho jaky je to prase, a ted uz se i podelava protoze mu uhniva i sverac.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 17:05)

a nedá pokoj a nedá pokoj. Pavkole, tohle není diskuze o tobě ale diskuze žen mezi sebou.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 18:05)

Ale no tak, když mu to tady dělá dobře a pohoní si ho, postříká monitor a klávesnici, tak ať si sem píše. Má z toho takovou radost.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 14:05)

momentálně nikoho nemám ty u kterých se mi povedlo to o čem píšu tady a v jiných vláknech jsou hříchy mého mládí z let 1992 - 2014. Poslední zářez v tomto smyslu jsem měl v roce 2019 ale tam se nestalo nic tak pikantního aby to stálo za pochlubení nebo spíš sdělení

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 16:05)

Pavkole, ty blbče, jaký zářez, co to máš za výrazy, vypadni na nějaké úchylné vlákno a hlavně se nehol.

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 00:05)

Nech Pavkola na pokoji, sam jsi uchyl jak vysitej, mazej do mocalu lizat holy ropuchy.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 16:05)

zářez na pažbě t.j. že v tom roce jsem měl zatím poslední holku

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 11:05)

jinými slovy nemyslím si že bych dělal něco špatného ale tím spíš se nemůžu divit hejtům těch kteří to nechápou

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 12:05)

Neděláš nic špatného, to je mezi tebou a tvojí partnerkou nebo manželkou. Jen pořád otravuješ dokola.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 15:05)

Pavkol tu neotravuje, ale ti holící dezoláti ano. Tak aby bylo jasno děcka: 1. vyholený rozkrok není nehygienický a nesmrdí 2. pubické ochlupení je přirozená součást těla.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 16:05)

Tak se nehol, nestříhej nehty, a neřeš a ostatní, ale sebe. Ty součást těla.

Reklama

Přidat komentář