Reklama

Podvazky a punčochy

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 10:05)

Dobrý, nevztekej sem byl to jen dotaz k věci, o které píšeš. Takže to moc soukromé není.

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

To vypadá na travestitu, bez sexuálního vzrušení. Ale je pořádně šáhlej.

Robin (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

Jak už jsi se mohl dočíst v předešlých komentářích na tomto vlákně tak nošení spodního prádla nemá nic společného se sexuání orientací,takže jsem reagoval na dotaz,který nebyl vůbec k věci.

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

Různá Sexuální orientace může být u obou.

Robin (So, 20. 5. 2023 - 14:05)

Ty jsi ale opravdu ubožák,pořád máš tendenci někoho urážet,poučovat,zařazovat do škatulek, provokovat a přitom o podstatě,která je předmětem diskusního fóra vůbec nic nevíš.

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 15:05)

Co je urážlivého na tom, zeptat se, jakou máš sexuální orientaci a gender. Píše na ženskou diskuzi o punčochách a píšeš v mužském rodě. Je to docela neobvyklé.

Robin (Ne, 21. 5. 2023 - 08:05)

Bohužel ty nejsi schopen smysluplné diskuse na dané téma,jak jsem si stačil všimnout a já jsem pouze odpovídal na dotazy jakéhosi Jirky,tak nevím proč se do naší diskuse motáš s trapnými narážkami. A také nevím proč tady škatulkuješ téma Podvazky a punčochy jako nějaké ženské téma,jak jsi si z diskuse mohl všimnout,podvazkové pásy a punčochy nosí i muži, u nás se dá běžně koupit i pánský podvazkový pás. Diskuse s tebou probíhá z tvé strany stejně jako s typickými dezoláty dnešní doby, tvým úmyslem je diskutujícího ponížit,urazit,ukázat,že je úchylný,protože se vymyká zaškatulkovaných pojmům tvého vnímání světa.
A jinak,pokud si chceš hrát na tribuna ženského pohlaví tak si založ na Doktorce.cz nové téma
"Ženy v pánském prádle" a můžeš tam !řídit" diskuse podle tvého gusta,jsem zvědav,kolik žen ti tam napíše své příspěvky:))). Já,na rozdíl od tebe,lidi neškatulkuji podle pohlaví, a rád si na společné téma "Podvazky a punčochy" popovídám s každým,kdo má k tomu co říci,bez ohledu na pohlaví.

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 09:05)

Píšeš zbytečně emocionálně, nikdo ti neubližuje. Vystupuješ jako crossdresser a ty to víš. To že crossdressing souvisí s sexualitou asi víš také.
Samozřejmě můžeš být hetero, to se s crossdressing nevylučuje. Nicméně ani na homexualitě není nic ponižujícího. Co se týká diskuze, toto bylo založeno jako vlákno, kde si psali ženy i muži. Muži ovšem jako ti, kteří vyjadřují své sympatie ženám, které nosí punčochy. Já tě nebudu vyzývat, aby jsi si založil své vlákno o crossdressingu, konečně je to tu mrtvé a tvých několik nicků mě už dlouho baví. Vytváříš si zde svůj svět a nikomu neškodíš. Přeju hodně štěstí.

Robin (Ne, 21. 5. 2023 - 17:05)

A ještě mě velmi pobavila tvá zmínka o tom,že jsem crossgender. Dalo by se dohledat na tomto vlákně a není to tak zase dlouho,že si vůbec nevěděl co tento termín znamená a kdo jsou ti,kteří tuto filosofii zastávají. Tuším,že to byl Aramis,který to na tomto vlákně vysvětlil,ty jsi si je pletl s fetišisty A teď tady exhibuješ s tímto pojmem,není ti poněkud trapně? Mě může těšit,že ta osvěta přinesla přece jenom viditelné výsledky, ještě nedávno jsi tady vykřikoval,že pomalu všichni muži,kteří se vymykají tvému škatulkování jsou úchylové.
A jinak se těším jak ty budeš přicházet s novými zajímavými poznatky z této oblasti a já to budu komentovat podobným způsobem jakým jsi to dával vychutnat mně! Slibuji,že si to užiješ.

Robin (Ne, 21. 5. 2023 - 17:05)

A ještě mě velmi pobavila tvá zmínka o tom,že jsem crossgender. Dalo by se dohledat na tomto vlákně a není to tak zase dlouho,že si vůbec nevěděl co tento termín znamená a kdo jsou ti,kteří tuto filosofii zastávají. Tuším,že to byl Aramis,který to na tomto vlákně vysvětlil,ty jsi si je pletl s fetišisty A teď tady exhibuješ s tímto pojmem,není ti poněkud trapně? Mě může těšit,že ta osvěta přinesla přece jenom viditelné výsledky, ještě nedávno jsi tady vykřikoval,že pomalu všichni muži,kteří se vymykají tvému škatulkování jsou úchylové.
A jinak se těším jak ty budeš přicházet s novými zajímavými poznatky z této oblasti a já to budu komentovat podobným způsobem jakým jsi to dával vychutnat mně! Slibuji,že si to užiješ.

Robin (Ne, 21. 5. 2023 - 08:05)

Bohužel ty nejsi schopen smysluplné diskuse na dané téma,jak jsem si stačil všimnout a já jsem pouze odpovídal na dotazy jakéhosi Jirky,tak nevím proč se do naší diskuse motáš s trapnými narážkami. A také nevím proč tady škatulkuješ téma Podvazky a punčochy jako nějaké ženské téma,jak jsi si z diskuse mohl všimnout,podvazkové pásy a punčochy nosí i muži, u nás se dá běžně koupit i pánský podvazkový pás. Diskuse s tebou probíhá z tvé strany stejně jako s typickými dezoláty dnešní doby, tvým úmyslem je diskutujícího ponížit,urazit,ukázat,že je úchylný,protože se vymyká zaškatulkovaných pojmům tvého vnímání světa.
A jinak,pokud si chceš hrát na tribuna ženského pohlaví tak si založ na Doktorce.cz nové téma
"Ženy v pánském prádle" a můžeš tam !řídit" diskuse podle tvého gusta,jsem zvědav,kolik žen ti tam napíše své příspěvky:))). Já,na rozdíl od tebe,lidi neškatulkuji podle pohlaví, a rád si na společné téma "Podvazky a punčochy" popovídám s každým,kdo má k tomu co říci,bez ohledu na pohlaví.

Axel (St, 17. 5. 2023 - 20:05)

Taky jej mám, v létě, když je dost teplo, nenosím pak punčocháče, ale buď samodržky nebo punčochy s tímto pásem, pod kraťasy po kolena a do sandálů. Ono kdo si nepřihlídne, tak jej nenapadne, že nemám holé nohy.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 20:05)

A ty jsi který gender?

Axel (Čt, 18. 5. 2023 - 20:05)

Chlap, kterému doktoři doporučili nosit podpůrné punčochy, tak to trochu švindluju a kromě podpůrných nosím i "nepodpůrné" s lycrou, ony všechny trochu stahují. Obyčejné PAD nenosím.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 07:04)

ježišmarjá, ty jsi se definitivně zbláznil.

Robin (Út, 25. 4. 2023 - 07:04)

Metelesku blesku,Kájínku,neobtěžuj tady,když spolu diskutují dva dospělí lidé. A jinak pro blbečky tvého typu doporučuji zhlédnout film "Marečku,podejte mi pero" celý, určitě se tam poznají!

Robin (Út, 25. 4. 2023 - 07:04)

Metelesku blesku,Kájínku,neobtěžuj tady,když spolu diskutují dva dospělí lidé. A jinak pro blbečky tvého typu doporučuji zhlédnout film "Marečku,podejte mi pero" celý, určitě se tam poznají!

:( (Po, 24. 4. 2023 - 13:04)

Nech ho, tady už se to nerozjede, je to prázdné vlákno.

Návštěvník (Út, 25. 4. 2023 - 08:04)

Dobře, ale neměl by mu někdo nějak pomoci. Podívej, co pořád píše.

Robin (Út, 25. 4. 2023 - 10:04)

Dobře, takže se mám obrátit na pana Tomáše Jukla aby tě začal mazat,protože jsi už tak trapnej,že si odpovídáš sám sobě,zakomplexovaný chudáku?

Reklama

Přidat komentář