Reklama

onanie kluků

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 10:05)

Samozřejmě, že se to neutají, když má kluk semeno nejen ve spodním prádle, ale i pořádný flek na kalhotách. Navíc je semeno dost cítit a maminky mívají dobrý čich.

Navstevnik (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

Když kluk ejakuluje tím, že si to dělá přes kraťasy či prstem v kapse, semeno mu vyteče na poměrně malou plochu, neboť vše tam má stísněno látkou spodního prádla. Navíc puberťáci mají již husté a pěkné dávky, takže zákonitě flek prosákne až na kalhoty či šortky a nelze si toho nevšimnout a během minutky hlavně v autě je semeno opravdu cítit.

Nina (Ne, 21. 5. 2023 - 12:05)

Dejte mu pánské vložky, nic pak neprosákne.

Katrin (Ne, 21. 5. 2023 - 13:05)

Já jsem zase byla ráda když to u syna začalo. Nejdříve poluce a to jsem prakticky každé ráno nacházela čerstvé fleky na prostěradle a jeho prádle. Měla jsem tak aspoň přehled o jeho samovolných výronech. A pak, jak začal s onanií, tak to teprve. Bude mít 14 a můžu vcelku přesně říct kolikrát si to dělá za den, za týden... Prostě to semeno nikam neschová, vypouští jej do prádla, jsou to už pěkné dávky a snadno podle skvrn poznám jak je na tom se sexem.

Richard (Ne, 21. 5. 2023 - 15:05)

Se sexem na tom bude asi špatně, když vše končí ve slipech, že jo? A taky co mu ve čtrnácti zbývá, než se udělat o své prádlo.

Anonim (Ne, 21. 5. 2023 - 16:05)

I takový kluk v pubertě má svůj sexuální život, žije jenom sexem. Sex je pro něj vším. Možná si v těch svých čtrnácti letech užívá o mnoho víc, než mnozí dospělí se svými partnery.

Richard (Ne, 21. 5. 2023 - 18:05)

Jo, taky mi bylo 14, ale že ti skoro pořád stojí utažený ve slipech a občas i vytečeš, ani nevíš jak, to přece není sexuální život!

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 19:05)

Sex je s partnerkou, u homosexuálů s partnerem. Poluce a onanie jsou vývojovou fází a pak sebeukájení, bez partnera kopulace s ním.

Anonim (So, 20. 5. 2023 - 06:05)

Jistě že takový chlapec bez toho nemůže být, dělá si to v posteli i za jízdy. A nevadí mu, že v tom autě po vytečení to musí zůstat jak je, že má vše mokré v rozkroku a bříško. Právě naopak, semeno jež mu zůstane na žaludu a všude cítí mokrost, tak to ho dokonale rozdražďuje a za krátkou dobu ho má zase našponovaného a může znovu honit.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 17:05)

Plenkaři mají svá vlákna. Tady je to o čisté onanii.

Simona (Čt, 18. 5. 2023 - 11:05)

Můj syn taky nosí plínky aby neměl poluce a špinavé pyžamo a neonanoval. Ale jen na noc. Je mu 13

Oma (Pá, 19. 5. 2023 - 04:05)

Ve 13 kluci honí ostošest a když mu znemožníš, jak tady už někdo psal, aby se uspokojoval, tak stejně mu semeno vyjde samovolně ven při polucích. A nemysli, že si to neužije. V tomto případě už na poluci vysloveně čeká , nemůže se dočkat, až mu to tam začne škubat. Byť v polospánku, tak všechno co se mu mezi nohama děje, intenzivně prožívá a vnímá. Hlavně okamžiky, kdy má orgasmus, kdy mu jde ven semeno. A těch polucí může mít i víc, kdykoliv i přes den. Takže aspoň takto si užívá rozkoše.

Návštěvník (Pá, 19. 5. 2023 - 06:05)

Samovolné ejakulace jsem míval ve škole. Děti se mi smály, že jsem se počůral, ale hodná paní učitelka věděla co se mi stalo a pouštěla mne na záchod abych se uspokojil.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 15:05)

Ty píča vyjebana skurvena. Zdochni a daj si plienky a obes sa na nej

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 14:05)

Ptáčkové potřebují svobodu. "Je to zdravej kluk, ať se honí. Potřebuje to, a buď za to ráda. Chceš vnoučata? Tak ho nech stříkat semeno." říkávala moudrá babička mojí mámě, když si stěžovala, že onanuju moc často.

Anonim (Čt, 18. 5. 2023 - 12:05)

Plínka poluci nezabrání v žádném případě. Při poluci semeno samovolně vyteče , kluk tomu nijak nemůže zabránit. A co se týče onanie, ty myslíš, že se přes plínku na toho svého šulina nedostane?

Simona (Čt, 18. 5. 2023 - 15:05)

Má jednorázkovou plenu a ještě látkovou ve které je vložná, takže tři pleny a k honění se nedostane.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 16:05)

Tak v tom případě je to dement, když si ji neumí sundat, aby si ho vyhonil! A ty jsi ještě větší dementka, když mu tohle děláš!!! Jdi se radši léčit!!!

Simona (Čt, 18. 5. 2023 - 16:05)

Ti anonymní tzv. Návštěvníci, až doktorka přejde na nový systém skončí. Věčně rejpají. Syn pleny nosí dobrovolně, je zaplenovaný a k honění se nedostane.

Anonim (Čt, 18. 5. 2023 - 17:05)

Určitě máš přehled o tom, jak často má syn poluce. Má li znemožněnu onanii, tak v tom věku by mu mělo semeno vytéct pravidelně každou noc. Kule má naplněny semenem a to jde ven za každou cenu.

Reklama

Přidat komentář