Reklama

Kluci a nahota doma

klárka (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Zajímavé, u nás je to naopak, kluk 12 má vždy plavky a před sestrami se stydí a holky 11 a 15 jsou běžně doma a na zahradě když tam nikdo není nahé - naučili jsme je to tak, že pro holku je zdravější, když se koupe nahatá, já se taky buď koupu jen v dolním dílu plavek nebo bez, chlapi zásadně v plavkách, můj muž má názor, že hezký holky se nemají za co stydět

Návštěvník (Po, 12. 6. 2023 - 08:06)

klárko,je divný,že se kluk stydí a holky nechtějí vidět jeho ptáka.

klárka (Po, 12. 6. 2023 - 22:06)

Jsou tak vychovávané od malička, že kluci se styďí a hezký holky ne, každý to má jinak holt v rodinách

Gimi (Po, 12. 6. 2023 - 23:06)

Klárko to je správný přístup, holky a ženy ve vlhkých plavkách to není zdravé zrovna . Ty jsi zvyklá i před synem se koupat nahá? Nebo jenom dcery?

Iveta (Čt, 8. 6. 2023 - 08:06)

Není to nic divného že kluk chodí nahý dole bez slipů když není doma návštěva tak to snad nevadí. Můj syn má 15 a taky má na sobě dlouhé tričko až do půlky stehen a pod ním holého ptáka jen když se mu postaví to většinou po ránu tak je to srandovní ale to nijak neovlivní. A do bazénu chodíme všichni nazí i dcera které je 18 a já s manželem. Prostě nahota je krásná. Takže Lindo to neřeším.

Návštěvník (Út, 6. 6. 2023 - 15:06)

A preco to ma kluk lepsie v tom veku bez pradla a nahy? Nie je Vam to sproste? Nerespektujete nahotu Vasho 14 rocneho syna? Smutne co ste to za stupidnu matku!!!

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 10:05)

Kdo chce probrat nějaké zkušenosti tak prosím napište na e-mail: [email protected]

Pavel (So, 27. 5. 2023 - 17:05)

Máme společný pokoj se sestrou o 2 roky starší, mě je 16 a když jsme sami, tak jsme klidně i nazí. Oba spíme nazí. Stalo se mi, že jsem šel na záchod a mezi tím přišla za sestrou kamarádka. Jdu zpátky jako by nic a to bylo překvapení. Zakryl jsem se aspoň rukama a rychle na sebe natáhl boxerky. Sestřina kamarádka ovšem začala mít řeči, jestli se stydím a jestli už mám holku a kupu dalších keců, tak jsem radši zmizel jinam.

Jitka (So, 27. 5. 2023 - 15:05)

Taky jsem syna myla do jeho třinácti ve sprše až jsem zjistila že mu to dělá dobře a sám se mi nadstavuje penisem dopředu abych ho viděla tak jsem toho nechala se slovy že už se může mýt i sám . Záda jsem mu občas umyla a to jsem si všimla že v patnácti měl už penis dospěláka a kulky taky mu už visely jak dospělákovi.

otec (Ne, 28. 5. 2023 - 21:05)

Slušná úchylárna mýt syna ve třinácti

Veronika (So, 27. 5. 2023 - 16:05)

Někteří puboši se rádi předvádějí, ale spíš myslím že je to chytne až tak po 15 roce. Starší syn jen jako tak náhodou, na moment třeba při převlékání jej ukáže. Mladší,12, se zatím nestydí, po koupeli jej otužuju chladnější sprchou, můžu jej i osušit, na vše mu sáhnout. Zatím nemá chloupky, kdoví jak to bude za několik měsíců.

Návštěvník (Pá, 26. 5. 2023 - 23:05)

Kdo chce probrat nějaký zážitek, zkušenost nebo nějaký problém tak stačí napsat na e-mail: [email protected]

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 21:05)

Kdo chce probrat nějaký zážitek, zkušenost nebo nějaký problém tak stačí napsat na e-mail: [email protected]

z (Čt, 25. 5. 2023 - 22:05)

z

Vyhonil (Čt, 25. 5. 2023 - 17:05)

Jo teplá voda a jemná dlaň na mýdlem namydleném těle později i kulkách a ztopořeném ptáku mladého jinocha. Rád na to vzpomínám.

Dara (Pá, 26. 5. 2023 - 03:05)

To si taky užívám každý večer. Syn má necelých 12 a ještě bývám při jeho koupání. Také mu namydlím nejprve záda, jo a vlastně předtím ještě šamponem umyju vlasy, pak teda ty záda a prostředek. Pořádně mu to tam vezmu, toho jeho macka a hlavně kulky mu proberu. Už je má pěkně pevny, napěchované semenem. Taky se mu to tam začíná šponovat, to už ho ale osušuju.

Jitka (Čt, 25. 5. 2023 - 17:05)

Na zahradě se koupeme všichni nazí. Holce je14 a klukovi 12 a žádný problém.
Jitka.

Vašek (Čt, 25. 5. 2023 - 11:05)

My se teda rozhodně spolu doma nekoupeme. To, že se třeba jeden sprchuje a druhý spěchá a jde si do koupelny vyčistit zuby, je jiná věc. Dcerka sice občas takové tendence vlézt synovi do vany má nebo chce, aby on šel k ní, jelikož když byli menší, blbli tam spolu. Ale teď už by to nebylo vhodné, protože by se mohla při hře nechtěně dotýkat synových genitálií.

Petra (St, 24. 5. 2023 - 14:05)

Ahoj.mám asi zvláštní dotaz.jsme celkem normální skoro rodina.na nahotu jsme zvyklý bez problémů.ale dostala jsem od kamarádky nabídku na dovolenou v FKK resortu,se kterým nemáme zkušenosti.mám 12 letého syna a nevím,jestli zrovna FKK je vhodné prostředí pro kluka v začínající pubertě.je tu někdo,ideálně žena,která má se zahraničním FKK zkušenosti a nevadilo by jí dát mi pár informací? Můj email je [email protected]

Moc díky

Katka (Čt, 25. 5. 2023 - 12:05)

Syn měl vloni v létě 12 a sotva 2 měsíce a v žádném případě nechtěl na nuda pláž, kam jsme pět let pravidelně jezdili. Tedy kromě jednoho roku kdy byl covid. Dcera měla 10 a dokonce se i těšila. Nakonec jsme 14 dní strávili v běžném resortu. Syn se až do jedenácti nestyděl, avšak jak začal onanovat, tak se vše změnilo. Tak tak jej uvidím ve spodním prádle, jak se stydí ukázat ve slipech a pod. Sama musíš rozhodnout co bude lepší.

Reklama

Přidat komentář