Reklama

onanie kluků

Katka (Ne, 4. 6. 2023 - 19:06)

Ano. Co je na tom divného.

Honza (Ne, 4. 6. 2023 - 21:06)

Divná jste Vy ! Ale možná by mě spíš zajímalo jak moc máte malého piňďoura a jestli si ho honíte při psaní těch příspěvků pane Katko !?

Katka (Po, 5. 6. 2023 - 02:06)

třeba v USA nosí větší děti plenky z pohodlnosti. Něco si o tom nastudujte.

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 10:06)

Ne, to není pravda. Stejně jako v jiných zemích se jedná o nesocializované rodiny, které jsou výjimkou.

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 11:06)

pro chlapce jsou pleny praktické protože na výměšcích nemusí sedět narozdíl od dívky.

Katko (Po, 5. 6. 2023 - 02:06)

třeba v USA nosí větší děti plenky z pohodlnosti. Něco si o tom nastudujte.

Návštěvník (Ne, 4. 6. 2023 - 19:06)

Ano. Co je na tom divného.

Roman (Ne, 4. 6. 2023 - 08:06)

Pleny jsou na nic a je to debilní. Já dostával od mámy šprcky do těch jsem se vždy udělal a byl klid. Taky mě matka pořád nabádala že až budu z nějakou holkou tak jedině se šprcgumičkou a jinak nikdy ne. Také se mi to později i vyplatilo protože jako pro mladého kluka vytáhnout včas ocas z dámské kundičky ve stavu největšího návalu rozkoše jsem se učil ještě hodně dlouho.

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 06:06)

Já jsem se musel před spaním vyhonit abych nezadělal semenem postel a ráno znova v koupelně. Přes den jsem to ani nepočítal. Šprndy mi máma koupila, když jsem šel na první rande s holkou a na okurce mi ukázala jak se nasazuje. Holka mi nedala, ale hodily se později, když chtěla šukat jiná.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 04:06)

S těma gumami od matky podobně. Napřed ukázka jak na to a pak kocour v troubě.

Lenka (Ne, 4. 6. 2023 - 17:06)

Něco na tom je, ale dnes jsou šprcky tak drahý že se určitě více vyplatí raději častěji prát.

Marcela (So, 3. 6. 2023 - 20:06)

Ne jsem svatý Nepomuk. A nauč se psát.

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 00:06)

Ty jsi nějaká chytrá. Víš kde si, víš kam si vlezla? Takže když napíšu Pavel, tak to bude v cajku? A co ty, ty si skutečně Marcela?

Marcela (Čt, 1. 6. 2023 - 22:06)

Jsem normální máma od 12 letého kluka. Ano, onanuje a proč ne. Proboha patíí to tomuhle věku. Marcela.

Honza (St, 31. 5. 2023 - 09:05)

Zdravím, mám dotaz. Je teda celkem intimní, ale zeptám se. Je mi 19 let, píšu ohledně předkožky na famfulinovi. Mám normálně předkožkou schovaného celého žaluda. Když dosáhnu erekce a masturbuju, tak většinou jen honím s předkožkou na žaludu. Prostě ho nepřetahuju až dolů. A právě nevím jestli to není špatně. Jsem panic, takže sex jsem ještě neměl. Já když ho přetahuju úplně až dolů, tak mě to moc nevzrusuje, ale možná je to o zvyku. Mám ji trochu užší a velký žalud, ale normálně o ohrnu, když prostě chci. Můžu klidně ukázat, pokud bude potřeba. Jen mě zajímá jestli nemá někdo podobnou zkušenost. A když ho ohrnu tak mi nedrží ohrnutý a uzdicku nejspíš nemám. Díky předem za odpověď.

Navstevnik (St, 31. 5. 2023 - 12:05)

Je mnoho možností jak honit a tady ta je úplně normální, běžná. Naopak stahování předkožky nahoru a dolů mi přijde až takové humpolácké, bez nápadu, jenom aby se člověk udělal. Avšak pěkně si s ním pohrát, prstama zkoušet kde je co citlivé, to podněcuje fantazii a je to i inspirace pro partnerku.

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 12:08)

Ja si predstavujem ze ležím na chrbte a postaví sa na mňa viac bosích žien a pucia ma svojou váhou
Máte to niekto tiež tak?

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 14:08)

Tady to neřeš. Jdi s tím na vlákno " Představuji si, že jsem..."

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 15:08)

Ze jsem co?

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2023 - 06:08)

Je to diskuzní vlákno " Představuji si že jsem malý chlapec a stoupla si na mě dospělá žena ".

Reklama

Přidat komentář