Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 11:05)

To je ale blbost, to jako ty chlupy vytvořily nějakou trubici nebo jak?

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 12:05)

Chlupy se dají využít k roztažení laplí a odhalení močové trubice mnohem lépe než holé a kluzké stydké pysky. To je pro ty, kteří ještě neviděli močit ženy.

Marianna (Út, 16. 5. 2023 - 09:05)

Přesně tak. A nejen při čurání, Hezky se za chloupky tahá, jsou úžasné i na hraní, nedovedu si představit je nemít.

Pavkol (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

právě proto se mi víc líbí holky s chloupkama Marianno

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 15:05)

Jsi blbej???

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 09:05)

Každopádně na snímcích v časopisech a na internetových stránkách mě víc vzrušují ty chlupaté. ale to neznamená že některé holiny nejsou také hezké

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 20:05)

Některé holiny jsou hezké, ale jen ty gumové, do bahna a na rybaření.

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 08:05)

A

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 15:05)

tak jednodužše takovýchto holek které mi dovolily nějaké to pohlaezní jsem měl asi 20 ale rozkrok dovolilo jen 6 tak to bylo myšleno ostatní dovolily tam dole aspoň tu prdelku ale takový podrobnosti je mi jasný že skutečně nikoho nezajímají jen jsem vysvětloval jak to bylo myšleno

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 14:05)

ale mě to může bejt u prdele tady je aspoň krásně vidět jak s někým svádím souboj o to kdo bude mít poslední slovo. no co já toho dotyčného klidně nechám vyhrát :)

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 12:05)

ok to víš to je těma málo zkušenostma vyholenou jsem ještě žádnou neměl (to jen tak na vysvětlenou abyste to pochopili)

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 12:05)

Pavkole, sakra, prober to s doktorem a najdi si ženskou.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

Pavkole, jdi už do hajzlu i se svejma černejma chlupama. Jsi nechutnej.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

to máš jako s prdelkou jsou ženský který ti dovolej sáhnout jenom na záda a na prsa nikam jinam ale přece už od jakživa se říká že ženská bez prdele je jako týden bez neděle

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 15:05)

Co to plácáš? Pohladit po zádech a na prsou a jinak nikam jinam? Ještě jsem nezažil, že bych ji nemohl zajet mezi nohy a pořádně ji vyprstit a veliká většina byla vyholená. NE, nebyly to ty placené.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

jaký trolení já jen bojuju za to če když je aspoň pár černých chloupků v rozkroku tak je to na pohled i na dotek hezčí než jenom holá mušlička nebo broskvička ať si to každá ženská dělá jak chce ať si jí klidně holí ale co může být hezkého na pohlazení rozkroku na kterém není ani chloupek? To prostě doteď nechápu! O nic jiného mi nejde.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 10:05)

Pavkole, tebe zažalujeme za úmorné trolení a proslavíme tě registarcí nového slova ''pavtrol''.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

ale pokud mi nedáte pokoj dokud mi budete dávat najevo že mají pravdu zastánci vyholených tak se vy chováte úplně stejně ať si každej necháme právo na svůj názor a klidně ať ho tady prezentujeme (od tohohle tahle stránka je) ale nemá se cenu osočovat zda má pravdu ta či ona strana znova opakuju to co jsem napsal už jednu já na to nekoukám z hlediska estetiky ale co je mi příjemnější když mám holce dané místo pohladit

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

ježíšmarjá!!!

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

ale tahle stránka je přece i o tom jak se to komu líbí nebo je-li to jen o estetice módě a vnitřním pocitu té či které ženy dívky dámy tak by se k tomu měli vyjadřovat jenom ženské a chlapi by měli držet hubu a krok?

Reklama

Přidat komentář