Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

ale jo ale jen fousy kdyby po mě chtěla nějaká holka abych se kvůli orálu oholil tam dole tak by mě asi jeblo

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 11:05)

chápu.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 17:05)

Byla starší, ale účinek to mělo. Myslím si, že to je to podstatné. Vzrušit a upoutat pozornost. Asi jí to bavilo.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

Ty jsi asi muž, viď? Vyhodnocuješ to nesmyslně. Paní si spíš neuvědomovala, jak je to neestetické. Nebo jí to bylo jedno. Její volba.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

Paní z toho měla potěšení, když viděla jak nám stojí klacíky. Ještě jsem znal jednu. Ta když se rozjela, tančila na stole a zvedala sukni. Taky bílé kalhotky a taky chlupy okolo. A chlapi slintali.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

...ale jdi ty...

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 10:05)

Puberťáci vystřelte odtud.

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 12:05)

aha tak to ve mě měla nejjvětší důvěru vozíčkářka Tereza protože díky spasmu to bylo jen slyšet a ne vidět ale směl jsem u toho bejt

Emil (Út, 16. 5. 2023 - 15:05)

Návštěvníku a ta vozíčkářka Tereza si po tom močení vytřela pysky sama, nebo jsi jí u toho pomáhal?

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 17:05)

to nevím měla nohy tak u sebe že to síošáv ypadalo jako by se utírala směrem od prdelky (nebylo to vidět) mě spíš mrzí že kvůli tomu spasmu my muselo stačit to její čůrání jenom slyšet ale přesto oceňuju že ze všech kamarádek které o mé ulítlosti věděli jsem se s ní dostal v podstatě nejdál

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 14:05)

Ber to tak, že je to normální lidská potřeba. Nikdo se nestydí za to že pije na veřejnosti, ale když jde totéž, po využití organismem, ven, to už je jiná, ale zase jen potřeba. Pokud ti při tom ukáže víc než je třeba, tak to už je důvěrný vztah. Konvenční pravidla jdou stranou.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 10:05)

Můj názor je, že lidi, kteří před sebou močí, tak tak rozhodně nedělají, že by se chtěli předvádět. Ono na tom nic k předvádění není. Pokud jsou blízcí partneři, tak se před sebou prostě nestydí, ale i tak.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 10:05)

Už jsem to někde psal. Jako kluka mne často čůráním lákala stejně stará holčička ke hrám na doktora. Pak dvě další partnerky, ale to už bylo seznámení a plnohodnotný vztah. Zrovna tak manželka. Chodíme spolu čůrat, pak se umyjeme a milujeme se. Mne to příliš nerajcuje, ale holky asi ano.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

Co se týká dětí, to není o nějakém rajcování, ale o poznávání. Stejně jako poznávání cokoli jiného. Partnerky tě lákaly, abys před nimi močil? Jako napřímo nebo jim jen nevadilo, když jsi se někde v lese vymočil?

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

Partnerky mne nelákaly. Močil jsem před nimi jen když mne intimně poznaly, ale stalo se, že jsem byl žádán abych se po vymočení předvedl až do výronu semene.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

Jo tak to jo.

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 12:05)

Já ano ale bohužel jen na videích v reálu jen jednu ale ta si tu lasturku zakryla takže jsem viděl jen prýštící zlatý déšť

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 12:05)

Některé ženy močí před mužem aby mu daly najevo, že mu důvěřují a mají o něj zájem.

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 11:05)

tak ať se vyčůrá nějaká chlupatá a nějaká holá a pošlou to zájemcům na e-mail ať to posouděj :)

z hleidska estetiky (Po, 15. 5. 2023 - 10:05)

Samozřejmě že i já jsem za tu dobou pochopil že se tady asi nebavíte jen o tom jak se to líbí té dotyčné nebo jejímu partnerovi ale co je té dotyčné příjemnější takže pokud je holce přijemnější si ten "kožich" sundat tak ať si ho klidně sundavá

Reklama

Přidat komentář