Reklama

Největší výprask

Anonymní žena (Po, 22. 5. 2023 - 18:05)

Ono to počítání upřímně pěkně vzrušuje. Někdy už spíše vzdychám a hekám než počítám, ale to pak taky dostanu ,, na vzpamatování " jednu pořádnou a když se vyječím, počítám zase v klidu.

Petr (Ne, 21. 5. 2023 - 22:05)

Rány?

Petr (Ne, 21. 5. 2023 - 22:05)

Pocitala si ranni?

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 05:05)

Až budeš plnoletá, tak si můžeš najít někoho vhodného, se kterým takové věci vyzkoušíš.

Em (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

Láká mě představa dát výprask holce oblečené jen v pláštěnce a obuté v gumových holínkách.

Mrtutor (Ne, 7. 5. 2023 - 22:05)

Neláká, není nahá,ale oblečená v pláštěnce:-)

Zuzana (Ne, 7. 5. 2023 - 22:05)

Já dostávám úplně naha

Mrtutor (Po, 8. 5. 2023 - 22:05)

A co chceš ode mě? ...

Zuzana (Út, 9. 5. 2023 - 19:05)

Vůbec nic

Mrtutor (Út, 9. 5. 2023 - 21:05)

Tak dobře...

Zuzana (Ne, 7. 5. 2023 - 22:05)

Nesmím mít ani ponozky

Mrtutor (Ne, 7. 5. 2023 - 23:05)

To je v pořádku...

Zuzana (Ne, 7. 5. 2023 - 23:05)

To jo nevíte někdo jestli dostává nějaká holka taky přes jiné části těla než přes prdel a stehna?

Miroslava (So, 6. 5. 2023 - 23:05)

Tak Zuzanka dostává poradne mrskani plastovkou to je spravne

Poslušná (Pá, 5. 5. 2023 - 14:05)

Snažila jsem se z toho vykroutit( užili jsme si včera a tak už mi trochu otrnulo), ale manžel mi řekl, že si z něj nebudu dělat srandu a vytáhl takové menší důtky a zeptal se mě, jestli pět nebo deset. Pro jistotu jsem řekla deset, protože se mi to nezdálo hodně, ale manžel si to vychutnal a řekl, že měl na mysli počet minut. Nemusela jsem sice počítat, ale tak dlouhých deset minut jsem nezažila. Takže se z toho už nevykroutím. Za radu na nějaký olejíček nebo mastičku, aby ty švihance méně bolely a rychle mizely budu ráda. Kamarádka dorazí v pondělí i s mužem.

Mrtutor (Čt, 11. 5. 2023 - 07:05)

Pondělí dávno pryč a rerference o průběhu žádné... že by se ti špatně sedělo u PC? :-)

Poslušná (Ne, 14. 5. 2023 - 17:05)

Celý týden jsem neměla na klidné sezení ani pomyšlení. Manžel si mě před návštěvou vyšňořil do koženkových legín a topu a s obojkem kolem krku a vibračním vajíčkem uvnitř sebe mi dělalo problém se na cokoliv soustředit. Kamarádka s manželem byli zvědaví a nadšení až moc a manžel s nimi probíral snad všechno. Když došlo na ukázku výprasku, dostala jsem klasických pětadvacet rákoskou na holou, ale pak nechal kamarádku,aby mi našvihala řemenem dalších pětadvacet přes legíny. U výprasku od ní zapnul to hloupé vajíčko a tak tak to bylo dvojnásobné vzrušení. Manžel kamarádky slintal nad mým topem a tak ho manžel pobídl, aby si s mými kozami trochu pohrál, že pak bude kamarádka švihat pořádně. A ta potvora opravdu přitvrdila a druhou půlku výprasku mi do orgasmu z vajíčka dala takovou, že se mi ty jelita asi ještě chvíli budou hojit. Když můj muž nabídl tomu jejímu ať si vyzkouší ještě takové malé ,, hravé " důtky, tak jsem dostala i přes ně. Tak vzrušené jsem je ještě nikdy neviděla. Manžel si mě pak na pár minut odvedl na rychlovku do ložnice, ale i tam bylo slyšet že se kamarádka v obýváku s tím svým taky nenudí. Pozvánku cca za měsíc k nim na návštěvu si asi ještě promyslím. Nikdy bych do kamarádky neřekla, že jí bude tak vzrušovat, když mě uvidí,jak se kroutím v orgasmu a ještě pod výpraskem. Co si o ní mám teď myslet?

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 21:05)

Že by si kamarádka měla vyzkoušet výprask na vlastním zadku.

Poslušná (Út, 16. 5. 2023 - 18:05)

Už přemýšlím, že při odpolední k sobě kamarádku nalákám a oplatím jí to. Přece jen zadek bolí a manžel je z toho jak se vybarvuje vzrušený stále na maximum.

warp (Pá, 5. 5. 2023 - 16:05)

Úplně tě chápu, že chceš mít prdelku do pondělí krásně hladkou a bez nějakých stop po výprasku, ale já bych na místě tvého muže preferoval, aby kamarádka s manželem hezky na tvém zadečku viděli, že jsi pravidelně vychovávaná.

Reklama

Přidat komentář