Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 21:05)

Synovi to akceptujes lebo z neho si nadrzana ty cubka skurvena!!!

Mixo (Po, 15. 5. 2023 - 21:05)

Nevím, proč ty invektivy. Já jsem to měl doma úplně stejné, a kdyby někdo kvůli tomu takto řekl mé mámě, tak by ode mě dostal pěstí. Můžu tě jen litovat, že jsi natolik omezený.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

Je smutne ze ta vlastna matka takto zneuzivala a tebe je to jedno

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 18:05)

Píšete tu úplné blbosti. O nejakom náznaku zneužívania by mohla byť reč vtedy, ak by to chlapcovi vadilo, a mama by ho do toho nasilu nútila. Takú mamu by som sám rovno nahlásil, nech jej zoberú deti. Ak sa to ale chalanovi páči, alebo to dokonca sám chce, tak neviem o čom tu točíte...

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 09:05)

Ono není společensky akceptovatelné, aby byli dospívající kluci pro své matky zdrojem sexuálního vzrušení. Taková situace hrozí zneužíváním těch chlapců a incestem.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

Presne. Logika chlipnej matky. Dcera musi mat plavky od narodenia pomaly ale syn moze byt nahy aj pred holkami najlepsie do dospelosti aby potesil nadrzanu matku. Tak z tohto vidno, kolko matiek tu je uchylnych. Proste hnus

Roman (So, 13. 5. 2023 - 00:05)

Celý život a celá rodinna chodíme na nuda pláž. klukovi je 16. a holce 13 let a nikdo se před nikým nestydí. Roman

Návštěvník (So, 13. 5. 2023 - 11:05)

Kluk je mladý, nemívá na té nudapláži erekce?

Janča (So, 13. 5. 2023 - 15:05)

Já jezdím již pár let na nudapláže, dceři je 9, synovi bude 13. Letos jsme strávili 10 dní na dvou různých plážích a syn se většinou někde v koutku krčil. Tedy také byl ve vodě hráli jsme si s balonem a podobně, ale skoro pořád měl erekci. Přitom vím, že si dělá dobře i několikrát denně, ale nezdálo se mi, že na té pláži mu to nějak moc pomohlo. Často ho měl opravdu jako svíčku.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 14:05)

Přesně kvůli neovladatelné erekci nechodím na nuda pláže. Co je komu po tom jak vypadá můj nezanedbatelný ztopořený penis? Kdoví, co si o mě kdo pomyslí. Před cizími ne. Mezi svými, kteří mne znají, s výjimkou dětí, nemám problém být nahý í ztopořený. Ani jim to nevadí.

Navstevnik (Ne, 14. 5. 2023 - 14:05)

Jak píšeš, že se syn styděl, tak jistě za tu erekci, ale hlavně za chloupky, jestli mu už něco vyrůstá. Když mu je skoro 13, tak to některým klukům už začíná.

Anonim (Ne, 14. 5. 2023 - 03:05)

Ve třinácti ho kluci mají napnutý snad neustále. A fakt jako svíčku, na nejvyšší možnou míru. To je nutí neustále si ho zpracovávat, protože ten šulda o to přímo prosí, jak to semeno chce jít ven.

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 12:05)

Asi tak, také jsme byli zpočátku vedeni k tomu se nestydět, ale postupně to přišlo samo ten stud. V období kdy začnou růst chlupy atd. Jako malý jsem v bazénových sprchách neměl problém, později už ano a dost nerad jsem dával svůj penis na odiv. A dlouho jsem se toho studu nemohl úplně zbavit, navíc později jsem začal mít trvale odhalený žalud a nechtěl jsem aby mě někdo tak viděl

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 11:05)

To se některým klukům stane, že jim po pubertě začne vykukovat část žaludu z předkožky. Mně se to naštěstí nestalo. Obnažený žalud pokládám za dost intimní věc a také by mi nebylo příjemné, kdyby se mi na něj každý díval.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 20:05)

Já to chtěl tajně vyzkoušet jaké je žít s tím když se obnažený žalud neustále dotýká prádla a musí se s tím nějak vypořádat. Nechtěl jsem aby o tom někdo věděl, takže třeba do sprch jsem si předtím tu kůžičku dával zpátky na žalud. Časem jsem si na ten pocit neustále obnaženého žaludu zvykl a jediné co mi na tom vadilo byl ten velký stud. I přesto jsem se nakonec rozhodl že si ten žalud do sprch už zakrývat nebudu. Zpočátku jsem z toho měl dost divný pocit, jako že z mého penisu je vidět ještě něco navíc a že na to každý kouká, ale později jsem to už tolik nevnímal

Hon 16 (Út, 9. 5. 2023 - 19:05)

Už od mlada jsem chtěl mít obnaženého celého žaluda ale nebylo mi dáno a obřízku jsem nechtěl. Asi ve čtrnácti mě napadlo si začít dávat za ráfek silikonový kroužek který kůži podržel a žalud mi tak koukal ven a pěkně se mi třel o spod. prádlo. Po osmi měsících skoro pravidelného nošení se mi péro natáhl o jeden centimetr a žalud mi od té doby trčí pořád ven i bez té pomůcky. Dobré je zvolit správný průměr sil. kroužku tak aby to nebolelo a udrželo kůžičku správně za ráfkem.

Vašek (Po, 8. 5. 2023 - 12:05)

Ano, chloupky jsou hranice, kdy se kluci začnou stydět. Problém je v tom, že okolí, a hlavně ženy, jejich stud moc nerespektují. Z vlastní zkušenosti si pamatuji, jak nám učitelka na gymplu na plaveckém výcviku lezla do sprch, na tělák přes naši šatnu chodily holky do své šatny, v družině nás vychovatelka nutila venku cvičit před holkama ve spodním prádle atd. Proto syna od mala vychováváme tak, aby se nestyděl, protože bude mít jednodušší život. Tudíž na někoho můžeme působit jako ujetá rodina, když v létě se na písníku náš 17 letý syn koupe nahý a jeho desetiletá sestra má plavky. Je to v jeho zájmu, i když chápu, že touto výchovou vlastně podporujeme ten stereotyp, že kluci nemají důvod se stydět.

radim (St, 24. 5. 2023 - 08:05)

Trochu ujetý, 17 letý kluk nahý a 10ti letá dcera v plavkách. To by mělo být naopak, holky v 10ti letech se nemají za co stydět. Máme kluka 12 let a od 8 let má na zahradě a u rybníka od první třídy plavky, dcera 6let je dostane až bude mít nějaké známky dospívání, do těch 10 či 11 let se bude koupat nahá ,manželka se taky koupala podle fotek do 11 let nahá a prospělo jí to, nemá problém se studem, u holek není do určitého věku nic vidět, ale kluci jsou přece trochu na tom jinak, tak za nás určitě kluk od 1 třídy i dříve plavky.

Vašek (St, 24. 5. 2023 - 11:05)

Ujetý........jak jsem psal, jezdíme se koupat na místo, kde se každý koupe jak chce, takže kromě našeho syna tam dcera může občas vidět i jiné nahé muže nebo chlapce. Syn samozřejmě není blbý, takže ví, že si ho jeho sestra někdy prohlíží (já jsem si také v jejím věku se zájmem v bazénu ve sprchách prohlížel dospělé), ale vzhledem k věkovému rozdílu se k ní chová tak nějak blahosklonně. Prostě je to jeho malá sestřička. Kdyby byla mladší třeba jen o dva roky, asi by před ní nahý být nechtěl. Tím, že holka od mala vidí bratra dospívat, ví, že všichni chlapci nevypadají jako její spolužáci a nebude později překvapená nebo vyděšená, až uvidí nahého staršího kluka. Mně se třeba v 8. třídě ZŠ ptaly dvě spolužačky, jestli mají kluci mezi nohama chlupy. Myslely si, že chlupy mají jenom holky. :-)

radim (St, 24. 5. 2023 - 22:05)

No, nevěřím, že se před sestrou nestydí a proč je nahý kluk už celkem dospělý a malá holka má plavky - trochu ponižující pro kluka, u nás by to bylo naopak, holka nahá - v deseti se nemá za co stydět a nebo oba v plavkách, ale rozhodně ne kluk nahý v 17ti letech, u nás syn rozhodně nebude před sestrou chodit nahý, to už jsem mu vysvětlil, že to není vhodný a on se stejně stydí, holka to zatím v šesti neřeší, ale na zahradě se bude koupat bez plavek dokud se u ní více neprojeví náznaky dospívání, u holek je to zdravější koupat se bez plavek, manželka taky na zahradě nenosí plavky ani před synem, já bych se před dcerou nesvlékl ani náhodou

Reklama

Přidat komentář