Reklama

Kluci a nahota doma

Anonim (St, 24. 5. 2023 - 15:05)

Píšete, že na nahotu jste zvyklí, tedy domnívám se jistě jako rodina, takže by vás pobyt ve FKK neměl nikterak překvapit. Pokud ani chlapec nemá větší problémy s nahotu, tak je to pro něj velké plus. Avšak nezapomínejme, že nikdo z vás patrně ještě netrávil dovolenou v nudistickém resortu kde, když to přeženu, je člověk po většinu času bez oblečení. Dvanáctiletý chlapec je v tom nejchoulostivějším věku, určitě se již stydí, víte nakonec sama zda-li můžete být při jeho koupeli. Takovým předělem jsou u kluka chloupky. Jestli mu již začínají, tak se většinou hrozně stydí před kýmkoliv se ukázat. Jistě vám ještě někdo poradí.

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 20:05)

To určitě.

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 18:05)

Kdo chce probrat vzájemný zkušenosti tak napište na e-mail: [email protected]

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 11:05)

Tak především tatínkové by se měli starat o sexuální výchovu synů.

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 12:05)

Můj tatínek mne vzal ke své milence na "sexuální výchovu". Netušili, že už od šestnácti let jsem dobře zaučen.

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 12:05)

Tak se možná oni něco přiučili od tebe. ;-)

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 09:05)

Ne. Ona byla naštvaná, když poznala, že už jsem po záběhu a odmítla v lekcích pokračovat. No, byla starší a ne moc hezká, Žádná škoda, ale dceru měla krásnou. S tou jsem pak "chodil", ale nedělalo to dobrotu. Dvě jsem si nemohl dovolit, protože táta vycouval.

Raul (Ne, 21. 5. 2023 - 10:05)

Otec mě perfektně naučil vyhoňovat čuráka !!

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 22:05)

Kdo chce probrat vzájemný zkušenosti tak napište na e-mail: [email protected]

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 12:05)

To je sranda, ve čtyřicátých a padesátých letech se lidi ve dvaceti běžně brali a plodili děti, a MAX ve dvaceti běhal s holým pindíkem po venku a měl ho jen na čurání. :-))))))

MAX (Pá, 26. 5. 2023 - 16:05)

Návštěvníku- komentáře nejsou na srandu, píši jen fakta ze svého mládí, do 15 let spolu z ostatními chlapci z ulice to bylo běžné venku bez jakékoliv oblečení samozřejmě za teplého počasí a mnozí až do dvaceti let, pouze jediná holka tak s námi hrála i fotbal a různé aktivity nahá pouze tak do 12 let, do vyššího věku si oblékala již kalhotky a my chlapci stále nazí, byli jsme od malička zvykli

MAX (Pá, 26. 5. 2023 - 16:05)

Návštěvníku- komentáře nejsou na srandu, píši jen fakta ze svého mládí, do 15 let spolu z ostatními chlapci z ulice to bylo běžné venku bez jakékoliv oblečení samozřejmě za teplého počasí a mnozí až do dvaceti let, pouze jediná holka tak s námi hrála i fotbal a různé aktivity nahá pouze tak do 12 let, do vyššího věku si oblékala již kalhotky a my chlapci stále nazí, byli jsme od malička zvykli

Návštěvník (So, 27. 5. 2023 - 08:05)

Jasně, ve 20 běhali pořád ještě nazí, to jsou pohádky.

Viktor (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

Děda mě naučil honit čuráka a jsem mu za to vděčný jsem osmák a s klukama ve škole si vyhoníme čuráky na pisoárech postříkáme zeď je to paráda jak to teče po zdi,někdy jdeme s klukama do lesa a tam soutěžíme kdo dál dostříkne mrdku a nebo kdo dál dochčije no je to paráda !!!!

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 22:05)

syna nechávám nahého jen večer když má jít spát prostě " do postele nahý" , je to proto aby v noci necoural ,

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 02:05)

Moj syn ešte aj v 17tich behal po byte s holým žaludom akoby nič. On mal odhalený žaluď uz od malička, a penis pomerne maličký. Vôbec sa za to nehanbil ani v puberte.

Rt (Ne, 14. 5. 2023 - 12:05)

A co erekce

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 12:05)

Nerozumiem, čo s erekciou? Samozrejme sa mu občas postaví, hlavne keď sa s ním začne jašiť sestra, a chtiac nechtiac sa ho pri tom všelikde dotýka. Ale však je to prirodzená vec, aj ráno mu zvykne stáť. Cez víkendy keď dlhšie spí, sestra si zvykne ráno ľahnúť aj k nemu do postele, nerobim z toho žiadnu vedu...

Evita (Ne, 14. 5. 2023 - 20:05)

Taková důvěra mezi sourozenci včetně nahoty byla u nás také zcela přirozená. My jsme se s bráchem společně koupali každou sobotu, byla to tradice pěstovaná od dětství. V 15ti letech byl mezi nohama už hodně zarostlý, mně bylo tehdy 10, navzájem jsme se myli a máma měla problém dostat nás z vany, pokaždé jsme společně vyváděli přes hodinu. Vůbec jsme se kvůli nahotě nestyděli.

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 20:05)

Až takto by to u nás nešlo. Synovu nahotu akceptujem v plnej miere, kľudne môže behať doma nonstop úplne nahatý pokiaľ to jemu nevadí a cíti sa tak dobre. Ale dcérke by som nedovolila, aby sa pred ním vyzliekla, u dievčat sa to podľa mňa nepatrí...

Reklama

Přidat komentář