Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maty (Ne, 14. 5. 2023 - 16:05)

Ve 22ti jsem si trochu pustil do kalhot, když jsem se vracel domů z jedné akce, ale to se naštěstí obešlo beze svědků, a to mi připomnělo, jak jsem si v 16ti na jedné akci totálně počůral gatě až do bot a k mojí smůle před několika spolužáky a hlavně před jedním pitomcem který to všem vykecal a do konce učnáku mi přezdívali pochcánek a věcně jsem poslouchal narážky na to že neudržím suché gatě.

Pepa (Út, 9. 5. 2023 - 14:05)

Já jsem nedávno viděl nějaké video, ve kterém nějaká opilá nahá holka šla zvracet do záchodu. Zvracela ve stoje v předklonu, takže jí byly zezadu vidět stydké pysky. Když se naklonila nad záchod, řekl jí kameraman, který to natáčel, aby zatlačila. Ona vydala velice hlasitý dávivý zvuk. Současně se jí otevřely stydké pysky a ze stydké štěrbiny vystříkl proud moče. ihned poté ta holka začala zvracet. Než to video skončilo, tak vyzvracela asi tři porce blitů. Jenom by mne zajímalo, jestli si potom ty stydké pysky vytřela papírem. To už v tom videu bohužel nebylo.

Aneta (Pá, 5. 5. 2023 - 19:05)

Ahoj ja jsem se naposledy počůrala zhruba před půl rokem jela jsem v autě s mim přítelem začalo se mi chtít strašně čůrat a jelikož se vždy stydím to někomu rict tak jsem se bála pobtrapeni dlouhém jsem se chytla za rozkrok a řekla jsem že potřebuju akutně čůrat bylo mi celkem trapné nikdy mě neviděl v takové situaci a chtěla jsem aby tam kde zastaví bylinkere protože jsem nechtěla aby mě viděl hned ze začátku našeho vztahu nahou on se teda na nic neptal a řekl že někde zastaví po pár minutách zastavil ale nikde žádnej keř byl tam jen louka a pár stromů seděla jsem v tom autě a on mezitím vystoupil říkal že už můžu že už zastavil ale já nevěděla kam ale pak jsem ucítila velký nátlak na moji **** a hned jsem vyběhla z auta jen co jsem otevřela dveře už to teklo do džín

zan (So, 6. 5. 2023 - 07:05)

jaj a jak na to reagoval?

Mich (Ne, 30. 4. 2023 - 17:04)

Jj, podobně, jen se vzbudim, když už to čůrání nejde zastavit..

Michael (Pá, 7. 4. 2023 - 14:04)

Aky to bol pocit ked ti ho držal? Vytriasol aj posledne kvapky?

Emil (Út, 21. 3. 2023 - 11:03)

Já jsem dnes viděl nějaké video, kdy nějaká opilá nahá blondýna seděla na konferenčním stolku. Ihned po začátku videa začala zvracet. Byl to zřejmě džus s vodkou neboť ty zvratky byly žluté a plavaly v nich kousky ovoce. Zřejmě pomeranče. Při druhé porci zvratků, která té holce vyletěla z pusy, začala ta holka silně čůrat na ten konferenční stolek. Byl to velký proud a při čůrání jí to syčelo. Ani si po tom nevytřela pysky. Ale ono by to stejně nemělo smysl, protože byla celá poblitá a nutně potom musela jít do sprchy. Ale to už v tom videu nebylo.

Pavkol (So, 11. 3. 2023 - 09:03)

jestli chcete abych vám dal pokoj tak dejte v první řadě pokoj vy mě přece se nebudeme jako malý haranti tahat o to kdo bude mít poslední slovo

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 00:03)

Ahoj, já jsem se zrovna počůrala v kalhotkách na posteli. Nejdřív se mi nechtělo ale pak to na mě přišlo a já to pomalu pustila. Asi se brzy pokakám :)

Kolář (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

To jsem psal já abych si vyhonil než jsem šel chrápat a abych zas přes víkend mohl úchylákovat.Sice jsemmpřed týdnem po stopadesátý slíbil že tu končím ale jako deviantní retardovaný hovado toho nejsem schopný.Asi budu muset zaďs do tý pakárny.

Opravdový Kolář (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

hele nech si těch urážek já už píšu jenom na ty "normální vlákna" a sem jedom když se musím bránit když si mě nědko bere do huby

Kolář (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Ty deviante, dávej si bacha abych si tě nevyzvedl osobně a pak jsem zvědav co budeš mektat.Už mě začínáš srát a mám na tebe fakt pifku.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 00:03)

Ahoj, já jsem se zrovna počůrala v kalhotkách na posteli. Nejdřív se mi nechtělo ale pak to na mě přišlo a já to pomalu pustila. Asi se brzy pokakám :)

Pavkol (Ne, 5. 3. 2023 - 13:03)

OH!

Peter (Ne, 19. 2. 2023 - 22:02)

Je tu aj nejake realne dievca, ktore ma rada curanie a pocuranie sa? [email protected]

Hana (Ne, 19. 2. 2023 - 14:02)

Já se ráda počůrám proste potřebuju tak někdy to pustím ale někdy když mi bylo 16 což není tak dlouho tak jsem ve škole potřebovala už akutně čůrat a měli jsme zrovna takovýho uchylneho učitele a ten mě nechtěl pustit na toaletu tak jsem se tam před celou třídou ztrapnila že jsem ta co se počůrala ve škole

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 15:02)

Úchyle ,nevymýšlej si.

Návštěvník (Ne, 5. 2. 2023 - 17:02)

Stydlivy mechyr

Návštěvník (Ne, 5. 2. 2023 - 17:02)

Stydlivy mechyr

Pulec (Po, 6. 2. 2023 - 18:02)

Jak moc stydlivý

Reklama

Přidat komentář