Reklama

Největší výprask

Alena (St, 26. 4. 2023 - 12:04)

Ahoj, diky, psala jsem to pred par dny tady ten muj dotaz...

Pavlina (St, 26. 4. 2023 - 23:04)

Odkud jsi?

Václav (Pá, 21. 4. 2023 - 14:04)

Kdo dostal gumovou hadicí přes prdel a záda tak ví jak to bolí a zanechá jelita.
Když jsme s kamarádem dorůstali o prázdinách mezi osmou a devátou třídou, tak jsme se koupali u nás na rybníku. Byla tam s námi holka ze vsi, která bydlela kousek od toho rybníka. Ona byla o dva roky mladší a házela po nás bahno, chtěla laškovat. Mi jsme ji s kámošem chytili, sundali plavky a celou jsme ji namazali tím mazlavým bahnem, vč. pusy, těch prsíček, ale hlavně zadku a pipiny. Jí se to nějak dotklo a jak byla tak běžela domů. Její otec tam snad musel být připravený a hned přiběhl právě s hadicí. Já to nečekal a on mi chytil hned byl to takový rampál. Stáhnul mi právě plavky a dostal jsem tou hadicí přes zadek a záda jak se zrovna trefil. Měl jsem tam deset jelit. Horší to měl ten kámoš, který byl ve vodě a že nepůjde ven. On tam pro něho vlezl, vytáhl ho ven, také mu stáhnul plavky, které hodil do rybníka a dal jich dvacet. To byl docela masakr. Doma jsem to zatajil a chodil víc jak týden než to slezlo v tričku. Asi za měsíc přišel táta z hospody, že jsem se měl něčím pochlubit, on ten chlap mu to řekl a táta mu to požehnal a že mi měl přidat. Naštěstí jsem jiný trest doma nedosal. U nás od táty přes prdel a máma ta nás nechávala klečet.

Ladislav (Po, 24. 4. 2023 - 13:04)

Já dostával od táty na holou prdel co měl zrovna po ruce, jak tu hadici, tak prut, kolikrát jsem prosil již dost, že jsem měl červenou prdel na kterou si nešlo sednout. Přes pusu nebo přes kalhoty jsem nikdy nedostal. Vždy na holou prdel odnutý přes koleno.

Alena (Čt, 20. 4. 2023 - 15:04)

Mrtitor - ale stejně si neřekl jak by to asi co mozna slo

Alena (Čt, 20. 4. 2023 - 15:04)

Mrtitor - ale stejně si neřekl jak by to asi co mozna slo

Mrtutor (Čt, 20. 4. 2023 - 11:04)

To chápu ...i rodiče musí respektovat zákon...a dělat z dcery subinku...to je fakt na hraně

Alena (Čt, 20. 4. 2023 - 11:04)

MRtutor - nemyslim u tebe

Alena (Čt, 20. 4. 2023 - 08:04)

Poslušná - mas to doma hezky super...
Ja jsem trochu v jiny pozici ale chtela bych neco podobneho, vyprasky a vedeni jako subinka... ale jsem dcera tak nevim jak na to jestli a jak by to doma slo zaridit

Mrtutor (Čt, 20. 4. 2023 - 09:04)

Pokud je ti aspoň 15+ jistě by to zařídit šlo...

David (St, 19. 4. 2023 - 23:04)

Pochybuji, že je to se sousedem konec . Minimálně skončíte někde ohmutá a s jeho pérem v puse..

Poslušná (Pá, 21. 4. 2023 - 01:04)

Tak to věřím, že ani omylem. Ať si hezky honí nad tím, co viděl, ale ode mě se bude držet dál. Přes to vlak vážně nejede. Takovou averzi jen tak k někomu nemám.

Poslušná (Čt, 20. 4. 2023 - 12:04)

Tak to už by doufám manželovi vadilo. Že mi dal ten blbec na zadek a viděl mě nahou je jedna věc, ale abych s ním cokoliv měla je vyloučené. Odmítám ho i pozdravit, jaký mám vztek.

Mrtutor (Čt, 20. 4. 2023 - 12:04)

Tak nezdravéni bych na tvém místě asi neriskoval...

Honza (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Největší výprask jsem dostal letos o Velikonocích .

Josef nebo Pepík (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Je to již docela velká řada let, když jsem vzal doma tátovu brokovnici a že si půjdeme do lomu s klukama zastřílet. Vše proběho v pohodě ani táta by možná na to nepřišel, kdyby nás nepráskla jedna paní co tam trhala šípky nebo bezinky. To jsem opravdu bolestí brečel. Musel jsem se opravdu celý svléknout, lehnout si na lavici břichem dolů, dostával jsem lískovým prutem a při tom jsem ještě musel počítat. Vydržel jsem to asi to desíti, pak počítal táta a já dostal opravdu pětadvacet. Víc jsem nikdy takovou blbost neudělal a pamatuji si to do teď.

Poslušná (Čt, 13. 4. 2023 - 14:04)

Byli jsme si s manželem sednout v restauraci a dohodli se, že aby naše manželství bylo vyhovující pro oba ( aby cítil že má slovo a autoritu) a zároveň jsem se mu víc věnovala, budeme v rozumné míře používat výprask, submisivitu a další ( označila bych to za D/S vztah) praktiky k tomu abychom k sobě měli blíž. Měli jsme pro sebe v restauraci docela dost soukromí i když jsem pod rolákem schovávala obojek a manžel mi jako ,, dárek " předal vibrační vajíčko. Samozřejmě ho zapínal pokaždé když přišel číšník, abychom si objednali. A cesta domů ( MHD) byla také zajímavá. Divím se že nás nevyhodili. Autobus byl sice víc prázdný než plný, ale jedné dvojici neušlo, když jsem se snažila i nejvíc skrýt fakt nádherný orgasmus. Tak uvidíme, jak dál.

Mrtutor (Čt, 13. 4. 2023 - 23:04)

No konečně. Nyní ti odpovím na tvou otázku...dnes už svoji dlouholetou partnerku netrestam, neponizuji, ... není to třeba. Bohužel:-)

Poslušná (Pá, 14. 4. 2023 - 13:04)

Bohužel? :-)

warp (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Takže to vypadá, že tvá výchova bude úspěšně pokračovat a asi z tebe bude dobrá subinka. Pokud to vyhovuje oběma a u vás to tak asi bude, tak to je výborné. Jen bych do toho méně zapojoval dceru. Když čas od času zahlédne tvou seřezanou prdelku, tak to až tak nevadí, ale nemusí být při tvých trestech. Když se manželovi líbí, aby vás při tom někdo viděl (i já to mám rád a trvalo mi několik let, abych na to manželku přesvědčil), tak raději zkuste třeba souseda nebo nějakou tvou kamarádku.

Reklama

Přidat komentář