Reklama

Největší výprask

Poslušná (Pá, 5. 5. 2023 - 17:05)

Je mi to jasné. Ale já chci dobře vypadat na o kůži se má pečovat :-) Takže radu vítám. Jediná plus těch dlouhých deset minut bylo, že mě pak manžel neojel, ale ošukal,tak , že jsem snad poprvé měla mokrý orgasmus.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 17:05)

Zeptej se v lékárně, co by ti doporučili na modřiny ze sportu. Urychlovače hojení modřin fungují i na stopy od výprasku, třeba Hirudoid Forte nebo arnikový olej.

Poslušná (So, 6. 5. 2023 - 13:05)

Koupila jsem si Arnikový olej. Manželovi došlo proč a tak to mazání proložil sem tam plesknutím. Ach jo.

Mrtutor (So, 6. 5. 2023 - 22:05)

Aspoň vyzkousis jestli to funguje :-)

Poslušná (St, 3. 5. 2023 - 23:05)

Dám. S kamarádkou jsem si volala alespoň předběžně. Bože, to byl zájem. Čím, proč, jak. Naštěstí se známe od mala, ale stejně se stydím. Ptala se , jestli má přijít i s manželem. Toho muž nezná, tak by se třeba mohl krotit. Už jenom to, že spím nahá je trest, protože ti jsem nadržená ještě víc.

Mrtutor (Pá, 5. 5. 2023 - 13:05)

Takže jsi pozvala oba, i jejího manžela...to se nám to hezký rozjíždí... Čekám, že se pochlubis i tady (jak to probehlo)

Poslušná (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

Manžel dnes ,, obohatil " tradiční polibek pod třešní, o polibek s ním i jeho kamarádem sousedem. Líbat se s manželem před sousedem by mi tolik nevadilo , kdyby mě u toho soused neosahával jak nadržené čuně. Manžel prsa, soused zadek a já mokrou kundičku, ale zároveň i naštvání. Když mě manžel pobídl, že omladit by mě mohl i soused, zkusila jsem namítnout, že líbání je dost intimní a nechci si ničit tradici. Což jsem zřejmě zase neměla. Tradici jsem si obohatila o výprask pod danou třešní, byť rychlý, rukou, ale o to víc citelný. A to i při líbání se sousedem. Naštěstí parčík,kde jsme byli je poměrně stranou. A trest týden bez sexu. ( Jen s honěním a orálem pro manžela.) Asi bych raději klečela nebo dostala pár facek, než být týden bez manželova ptáka.

Evelyna (Po, 1. 5. 2023 - 20:05)

To se ti nedivim

Poslušná (Út, 2. 5. 2023 - 13:05)

Rada? Manžel to opravdu zatím dodržuje. Před odchodem do práce se jen nechal vykouřit i když jsem se ho snažila lákat vším možným. Týden je dlouhá doba.

warp (Út, 2. 5. 2023 - 13:05)

Když nevydržíš týden bez sexu ani za pomoci nějakých hraček, tak ti nezbývá nic jiného než se manželovi omluvit, slíbit, že budeš v budoucnu více poslušná a případně mu něco i slíbit, co ho potěší...

Poslušná (Út, 2. 5. 2023 - 22:05)

Hračky bych použila ráda, ale manžel je předvídavější, než jsem myslela, takže hračky jsou na týden v krabici ve sklepě.
Dobře ví, že rukou mi to nestačí. A co mu slíbit, když si většinu teď stejně prosadí?

warp (Út, 2. 5. 2023 - 23:05)

Něco, co ho ještě nenapadlo. Ty máš hladovou frndu, tak přemýšlej. Nabídni mu třeba, že ti může naplácat někde na parkovišti nebo před svou kamarádkou a tím ho chceš přesvědčit jaká si poslušná manželka.

Poslušná (St, 3. 5. 2023 - 11:05)

Děkuji za radu. Manželovi jsem navrhla svou nejlepší kamarádku. Tedy výprask a cokoliv si před ní bude přát. Nejdříve se dost divil, že jsem tak aktivní, ale když jsem mu vysvětlila, že týden bez jeho ptáka v sobě nedám, tak mi řekl, že si to do zítra promyslí. Nechal se obsloužit a kromě masáže prdelky mě alespoň vyprstil. Od něj je to zkrátka úplně jiné.

Evelyna (St, 3. 5. 2023 - 20:05)

Tak dej vědět jak to dopadlo

Evelyna (Po, 1. 5. 2023 - 20:05)

To se ti nedivim

Evelyna (Po, 1. 5. 2023 - 20:05)

To se ti nedivim

Michael (Čt, 27. 4. 2023 - 07:04)

Jako puberťáka mě při tom chytil myslivec. Bylo mi 13 a nenapadlo me nic lepšího než v lese se schovat do v tu chvili prazdneho posedu. Byl to takovy ten jako domek uzaviratelny, ve vnitř zidle a jen okénko na pole s kukuřicí. V klidu sem si stahnul teplaky i slipy, usadil se na to kreslo ho a začal, byl sem tak zabrany, že sem nevnimal, že k posedu dorazil myslivec. Najednou se otevřely dveře toho posedu a vnich myslivec. Lekl sem se, rachle sem se postavil a na vic se nezmohl. Jak na mě zakřičel, co tam delam tak sem z leknuti začal strikat a vse to litalo až na něho. Nebylo kam utéct, on na me kricel, ze sem dobytek, na nic sem se nezmohl. Teplaky jsme měl spadle se slipy až u holínek a nebyl sem schopny ze sebe vydat hlasku. Nadaval, ze sem mu tam nahamtal blato z holin, ktere sem mel z cesty mezi kukurici cele od bláta a ještě sem ho pocakal. Vykoktal sem jen pardon. A porad tam stal jak tvrdy Y. Nejspíš sem ho tim vytocil ještě vic, najednou odepnul pásek, vlezl do vnitr a nez sem se nadal me ohnul a začal me řezat tim páskem. Chtěl sem se vyvleknout a utect, ale nebyla šance. Schytal sem za to pořádný výprask. Jelita sem měl ještě tyden na zadku.

Jana a Pavel (Ne, 23. 4. 2023 - 14:04)

Trochu jsme se tady inspirovali a potrestali jsme našeho zlobivého kluka Vojtu. Je mu deset let a už delší dobu byl zralý na výprask, už dlouho nedostal. Je drzý, neučí se, ve škole má samé problémy a včera zbil na chodbě v domě jednoho mladšího kluka z domu a zapírá to. Takže by trestaný opravdu pořádně, hned po obědě. Seřezali jsme mu tu jeho holou zadnici - dostal hadicí a potrestali jsem mu i ty jeho bosý nohy, vysázeli jsem mu prutem bosýmu na chodidla. Tím jsme začali. Po obědě v pokoji klečel u stolu na obrácené židli, kterou si musel sám připravit. Dostával tam sekec prutem na ty svoje bosý nohy. Po každý ráně, která dopadla na jeho holý chodidlo zařval jau! Po tomhle výprasku musel napřed uklidit tu židli a pak si musel sebrat ze země ty svoje pantofle a ponožky – (před bitím se tam musel zout) a pak ťapkal bosky, na těch zbitejch nohách do svého pokoje. Tam trestání pokračovalo. Vojta si musel připravit holý zadek na další výprask. Řekli jsme mu, že přes něj pořádně dostane. Nejdřív si tam tedy musel svlíknout tepláky a pak šly dolů i spoďáry… Vojta tak byl od pasu dolů nahatý, bosý. Zůstalo mu jen tričko. Pak si musel kleknout na postel a opřít se o lokty, vyšpulit pořádně ten jeho holý zadek. To tričko jsem mu ještě vyhrnula až do půli zad. A manžel přinesl gumovou hadici a začal kluka pořádně řezat přes tu jeho holou, vyšpulenou zadnici. Vojta strašně křičel. Ty rány a křik trestaného Vojty muselo být slyšet po celém okolí… Pak už jen hrozně řval a brečel jako malý dítě. Na zadku měl za chvíli velká jelita. Dostal i pár ran přes holý stehna, ty měl pak úplně rudý. A když bití skončilo, tak měl ten jeho holý zadek celý fialový a oteklý. Na ten zadek dostal pětatřicet ran, ty rány přes stehna byly navíc, bylo jich asi deset. A když byl před tím bit přes ty bosý nohy, tak na každý to bosý chodidlo dostal patnáct ran.

Alena (So, 22. 4. 2023 - 09:04)

Koukam asi nikdo neporadi

Pavlina (Po, 24. 4. 2023 - 22:04)

Klidně poradim

Reklama

Přidat komentář