Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 11:05)

Pavkole dobre delas, ze jsi nenechal odradit tim holicim fasistou.

Petra (Po, 1. 5. 2023 - 23:05)

Už mně unavuje číst ty hádky o holení přirození, na které existují protichůdné názory, tak jsem se opět obrátila na chatbota umělé inteligence. Asi opravdu je holení na intimních místech spíše škodlivé. Toto je jeho odpověd.
Pubické ochlupení poskytuje ochranu proti tření, které může způsobit podráždění pokožky v této citlivé oblasti. Pomáhá snižovat množství potu produkovaného kolem pochvy a pomáhá blokovat vaši pochvu před sexuálně přenosnými infekcemi, infekcemi močových cest a kvasinkovými infekcemi 1. Chloupky na ohanbí mohou také pomoci zabránit bakteriím a dalším mikroorganismům proniknout do těla. Konkrétně může pomoci zachytit nečistoty a patogeny, které se mohou dostat do těla přes vagínu nebo penis 2. Podle jedné studie z roku 2017 může ochlupení na ohanbí pomoci snížit riziko nakažení sexuálně přenosnou infekcí (STI) 2
odkazy: https://www.avantgynecology.com/2020/09/03/the-benefits-of-keeping-your-pubic-hair/
https://www.healthline.com/health/purpose-of-pubic-hair
https://www.health.com/condition/sexual-health/pubic-hair-naturalhttps://www.healthline.com/health/purpose-of-pubic-hair

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 08:05)

No, on se málokdo vyholuje úplně. Možná hodně mladé holky a kluci a jen chvíli. Nebo občas. O tom spor není. Ten je spíš o tom, že každý má právo se rozhodnout. A taky že jsou většinou lidi, co si třeba neholí nohy nebo podpaží tak trochu humáč.

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 18:05)

Clovece nech se vysetrit, sam sobe v jednom prispevku odporujes. Pokud je tady svobodna volba, jak nalozit s chlupy po celem tela nemuzes nikoho nazyvat humusem, protoze se neholi

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

No, oni se takoví lidi většinou ani moc nemyjou, tak to asi bylo myšleno. Tak pokud žijou někde v chatce v lese, tak jim nic jiného nezbývá.

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 07:05)

Už dávno jsem podotkl, že příroda nás zbytečně nevybavila ochlupením na určitých místech. Chlupaté vagíny jsou mnohem estetičtější a vzrušivější než holé. Nahé chlupaté ženy jsou krásnější a přitažlivější.

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 08:05)

a víc to člověka vzruší když jí tam hladí přesně tak ten kdo psal dneska v 7:52 mi konečně kápl do noty

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 09:05)

Ty jsi tady zase?

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 08:05)

Jak pro koho.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 22:05)

Holky a ženy, já teda taky něco. kdo má problém s žiletkou, tak tenhle krém používá i moje máma. Je to nějak prý inovovaná Opilca, co se vyrábělo už za komunistů. A tím jde právě vyholit i kolem plavek nebo celý spodek.https://www.parfemy-elnino.cz/strep-opilca-hair-removal-cream-face-and-bikini-depilacni-pripravek-pro-zeny-75-ml/

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

BUď klidnej právě jsem svoje stanovisko vyjádřil na Líbí se vám jak holka/kluk čůrá a už se podle něj zachovám protože to takhle fakt dál nejde takže sbohem

Li (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

Sbohem, Pavkole a najdi si kamarády, se kterými si budeš rozumět. Mockrát jsme ti psali, že na Doktorce je nenajdeš.

Pavkol pro Li (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

takže přece jen ještě jednu věc chápu li tě správně nejde o to o čem jsem psal ale jakým způsobem t.j. že jsem se i přes svůj věk choval jako puberťák? ale vidíš o tom to je ty to dokážeš člověku naznačit klidně a rozumně

Vysvětlení (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

já pouze potvrzuji vlastní zkušenost že ženské kterým nestačilo abych jim dráždil bradavky a hladil záda a prdýlku a chtěly abych jim šáhnul i na to čtvrté místo byli všechny chlupaté a že se mi právě to pročesávání chloupků líbilo takže nevím jak bych reagoval při pohlazení holé proto jsem zastáncem chlupatic ale jinak je to samozřejmě opravdu jedno

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

Pavkole, vypadni. Nejsi tady vítaný. Už jsi řekl vše o svém sexuálním životě. Běž si na nějaké úchylné vlákno, meleš pořád dokola, tam je to jedno.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

Tak při prstění, asi je jedno, co tam má, ale lízat chlupatou bych nechtěl, bych se asi poblil, ucítit chlup v puse a to samé, když ji líbáš po celém těle. Žena pro mě má být hlaďoučká, jako dětská prdýlka.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

tak stím nemám nic společného to že se poslední dobou nepodepisuji neznamená že všechny "návštěvníky" píšu já

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

A kdo tomu věří?

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 14:05)

A proč se to tady zase zvrhlo v hádku? Protože ten dement, co má doma nafukovačku s chlupama a na nic jiného nemá, tady začal napadat ty co tady měly příspěvek o holení.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

hele mě to může bejt u prdele i když já nejsem taky žádnej lůmen tak mě naštvatl ten kterj přirovnal neholené k opicím. M+ to prostě vyznělo že je správnej jenom ten kdo se holí a ten kdo se neholí je špatnej tak jsem se prostě jal ten tábor neholených chránit a hájit i když by mi do toho mohlo být klidně h...o

Reklama

Přidat komentář