Reklama

Cuckold

Mirek (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

jestli to tak máš...Je to v cuckoldingu úplně normální že cuckoldi manželkám vylizují pekáče naplněné jejich milenci.Už se mi stalo,že mi to při rozkuřování jednoho z milenců dotyčný pustil do pusy.Manželka napíchnutá na kolík druhého z jezdeckým bičíkem pod mojí bradou velela polknout a já polkl,zvládl jsem to bez zvracení.

hele (Pá, 18. 4. 2014 - 14:04)

jestli to tak máš nastavený a vyhovuje ti to, pak si to užívej a kašli na rádoby moralisty, kteří sem stejně často chodí proto, aby se ukájeli, buď čtením, nebo urážkami

Miloš (Pá, 18. 4. 2014 - 14:04)

Včera jsem se opět...To,že mi před tím než má manželka koitus s milencem nasazují obojek s řetězem a podvazují kulky je běžnou praxí.Masturbovat mohu,pokud mi to dovolí.Jinak mám pouta.To,že musím manželku po naplnění jedním,někdy i více milenci vylízat je samozřejmé.Rozevře jí prsty štěrbinu a já při pohledu na jejich semeno pociťuji zvláštní vzrušení a na povel opravdu jako pes začnu lízat až dosáhne orgasmu.Je to ponižující a zároveň silně vzrušující.

je to relativní (St, 16. 4. 2014 - 16:04)

Kdo je větší chudák? Ten...Ty mě strčíš nos do prdele - Ty máš nos v prdeli , já mám nos v prdeli , ale já sem na tom relativně líp .

pits (St, 16. 4. 2014 - 16:04)

Kdo je větší chudák? Ten co si to s manželkou domluví a je to pro něj relax a vzrušující hra na ponížení, nebo ten, kdo má škodolibou potřebu jinýho ponížit pro svoje pobavení a uspokojení. Ten kdo líže cizí mrdku, nebo ten co si jí nechá slízat od jinýho? Já myslím, že jsou na tom oba stejně a pokud to vyhovuje všem třem, je to v pořádku.

když (Po, 14. 4. 2014 - 08:04)

mu to takto vyhovuje, tak si to užívá a tím pádem asi chudák nebude

... (Po, 14. 4. 2014 - 07:04)

Včera jsem se opět...chudáku

xeryus (Ne, 13. 4. 2014 - 22:04)

Včera jsem se opět díval,jak ta moje souloží s milencem... přitom jsem měl podvázaná varlata a onanoval před nimi...

,.,.,.,..,..,.. (St, 9. 4. 2014 - 22:04)

Na pasece tři smrky stojí,
pod nimi mládenec nemocný
vyhublá svoje prsa hojí
a čítá, čítá dlouhé dny.

Den za dnem jako vlna ubíhá,
však mládenec se dosud nezdvihá,
nehybný musí být a tichý musí být,
neb plíce malátná a zpola neživá
jsou jako plachý pták, jejž nesmíš zaplašit,
— sic nezpívá.

Na pasece tři smrky stojí,
vichřice nosí čas, čas rány hojí,
mládenec vzhůru zvedá skráň:

„Oblaků bílé rafije,
nebeským orlojem se rychle otáčejte,
ať přijde hodina, která mi odbije:
Hej, uzdravený, vstaň!“

to Sirius black (St, 9. 4. 2014 - 17:04)

No asi tě to téma taky lákalo, když jsi vstoupil,takže vítej:-)))

petrhall (St, 9. 4. 2014 - 14:04)

Z vlastni zkušenosti vim že když je manžel submisivni dřiv nebo později stejně skonči jako cuckold Ženska potřebuje do postele pořadnyho chlapa a to manžel co doma nahy poslušně uklizi,vaři a posloucha na slovo rozhodně neni Těžko večer manželku vzruši nahej chlap u žehliciho prkna

Sirius black (St, 9. 4. 2014 - 14:04)

Tolik deviantů , úchylu a jedinců s těžkou poruchou osobnosti pohromadě se hned tak nevidí.

mik (St, 9. 4. 2014 - 10:04)

Koukám co se tu rozjelo za téma...taky ,,cuckolding" s manželkou provozujeme i když ne vyloženě jako životní styl,ale spíš jako zpestření našeho sexuálního života.
Reálná kastrace u zdravého člověka je hrozné zmrzačení.Chápu pocity které k tomu vedou,ale pokud vím jsou i jiné cesty a ne tak nevratné.např medikamenty na tlumení sex apetitu co berou např.vojáci apd.
Lidi neničte se!!!

pits (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

Určitě může,záleží na...U ženy stačí, když je to škodolibá potvora. Stačí, když se jí líbí, že se jí muž podvolí před milencem a zahraje si na poslušnýho téměř všeho schopného troubu.

Berta (St, 2. 4. 2014 - 12:04)

Vykleštěnýho jsem zrovna...Určitě může,záleží na povaze a na stupni dominance ženy.Někteří jsou poslušní jak dobře vycvičení psy.

pits (St, 2. 4. 2014 - 11:04)

Proč...Vykleštěnýho jsem zrovna nemyslel, to už je i na mě pořádný extrém. Myslíš, že nevykleštěnej nemůže být poslušnej a oddanej?

Berta (St, 2. 4. 2014 - 09:04)

Ty by jsi mu pomohla?Proč ne?Samozřejmě,vykleštěný paroháč je naprosto bezproblémový a poslušný.

pája (Út, 1. 4. 2014 - 07:04)

Hovno , pěkně ty nadržený...já žasnu, to jsou názory!

jenom slízat se (Čt, 27. 3. 2014 - 11:03)

Hovno , pěkně ty nadržený perverzní samice Vymrdat do
prdele a pak to těm blbům vrazit do huby ať je sranda ještě větší .
A pak zvesela naopak - sráčům kaďáky a těm ludrám rypáky !
Caliburn

pits (Čt, 27. 3. 2014 - 11:03)

Pokud někomu dělá dobře...Ty by jsi mu pomohla?

Reklama

Přidat komentář