Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 11:05)

Kundičku si holím protože to tak chci, kdo nechce tak to nedělá.

Pavkol (St, 3. 5. 2023 - 10:05)

ano to máš pravdu ale jestli se podíváš pár komentářů zpátky tak to byla odpověď na otázku za kterou stranou ty kopeš tak jsem tam opět rozvedl že za chlupaťáky nic víc

Li (St, 3. 5. 2023 - 11:05)

Vpořádku, Pavkole, ale opravdu není potřeba za nikoho kopat. Je to intimita rozhodnutí dotyčného.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 11:05)

tak to jsem rád že jsme si to vysvětlili škoda že by ti asi vadila moje bezprostřednost jinak bych si s tebou radši psal na e-mailu abych se teda nepředváděl tady

Li (St, 3. 5. 2023 - 11:05)

Se mnou? Pavkole, mnohokrát jsem se ti snažila pomoci, jak máš dále postupovat. Samozřejmě to můžeme probírat i na e mailu, ale obávám se, že ty se žádnými radami neřídíš.

Pedro (St, 3. 5. 2023 - 10:05)

Tak jsem to tady nechal precist kamaradovi pravnikovi a on mi potvrdil, ze prispevky toho co napada neoholene zeny naplnuji podstatu hned nekolika trestnych cinu, takze na zalobu by to bylo. Zatimco u jeho oponenta, ktery nadava hlavne jemu by to bylo maximalne na omluvu, pokud vubec.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 15:05)

A co říkal na ty urážky vyholených: Tak se nehol, ty píčo. Vypadni ty, voholená svině! Neumíš číst nadpis diskuze??? Hele jak se vzteká....asi jsem trefil hřebíček na hlavičku... jsi kurva z kurvince, že jo. To je povolené, protože tohle napsal zastánce chlupů, je to tak?

Pedro (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

Neni. Zminene prispevky nenaplnuji podstatu zadnych trestnych cinu, ale z jineho duvodu, nez tu uvadis. Vic ti ale nereknu, nebudu te tu vzdelavat. Najdi si vlastniho pravnika. Jestli se rozhodneme te zazalovat, budes ho potrebovat.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 08:05)

Urazky vyholenych?? Haha. Stejne jsi ty blitky psal ty, abys tu pozoval jako vyholena zenska;-)))

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 09:05)

Nech se vyšetřit ty troubo, proč bych to za ně asi tak psal? Chlupatých je menšina, tak nemám zapotřebí psát místo nich.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 10:05)

:))))

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 10:05)

a tak to samozřejmě ne ale obráceně aby holáci nadávali chlupatcům do opic by to taky být nemělo

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 09:05)

asi nemám vůli když někdo napíše něco ošklivého tak se naštvu a vyhrožuju že končím a pak někdo napíše něco ve smyslu Pavkole nedej se a já se nedám a pak to takhle vypadá to mohu přiznat že to není žádné šilenství ale jen to čemu by se u skautů nebo někde kde se plní nějaká předsevzetí řeklo slabá vůle nebo to že chybí pevná vůle

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 09:05)

Pavkol přestane až bude chtít a ne proto že to dostane příkazem nemusím psát ani řádku ale abych sem už vůbec nelez na to rovnou zapomeň. schválně si přečti poslední zprávu na minulé stránce a uvidíš proč jsem teda nakonec nepřestal

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 09:05)

Tak třeba se mnou jsi se loučil a Li ti dokonce slušně odpověděla. Jsi divný.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

A zase. a nedá pokoj a nedá.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

jak už jsem psal několikrát protože jsem těm holkám kterým nestačilo hladit záda a prdýlku a dráždit bradavky hladil i chloupky tak za chlupatý protože ženskous holým rozkrokem jsem ještě neměl

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

Pavkole, už jsi se rozloučil a zase jsi zpátky? Netrpíš rozdvojením osobnosti? Tvoje kecy už každý četl na každém vlákně, nikoho už ty slizoune nezajímáš.

Pavkol (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

jestli sis dobře všiml tak to byla odpověď na toho návštěvníka který se ptal za kterou stranu ty kopeš

tak čau (Út, 2. 5. 2023 - 09:05)

hele mě nikdo vyhazovat nebude já jsem jen dal svým způsobem palec nahru že ten co psal v 7:52 potvrdil můj názor resp. pochopil jak to myslím já a tím to pro mě končí. ano už tu nemusím bejt ale jestli jste si od začátku mysleli že poslechnu hned první Vypadni! tak to mě teda hodně špatně znáte

Reklama

Přidat komentář